2020-06-04 14:36:48

هیجان آفرینی مایکروسافت

 

مایکروسافت مرورگر اج خود را اخیرا دچار تغییرات زیادی کرده است که یکی از جالب‌ترین آن‌ها ارائه بازی بسیار مهیجی است که در هنگام آفلاین بودن می‌توانید به انجام آن بپردازید.
این شرکت پس از ماه‌ها بالاخره این نسخه از مرورگر اج را از حالت پیش‌نمایش درآورد و آن را بازی جدیدی به‌روزرسانی کرد که یاد آوربازی SkiFree از گذشته‌های ویندوز است. این بازی بسیار تخصصی‌تر از بازی آفلاین کروم است که در آن تنها باید یک دایناسور را از روی کاکتوس‌ها بپرانید. جذابیت این بازی حتی می‌تواند ساعت‌ها شما را گرفتار انجام آن بکند.

شما در این بازی باید برای فرار از چنگ یک هیولای دریایی از میان اشیای مختلفی که بر سر راهتان قرار می‌گیرد عبور کنید. شما همچنین می‌توانید برای انجام این بازی از ورودی‌های مختلف نظیر موس، کیبورد، تاچ یا حتی یک دسته بازی استفاده کنید. حالت‌های میدان دید بالا و سرعت‌پایین می‌تواند سختی این بازی را برای شما کاهش بدهد و حتی چند راز نهفته نیز در این بازی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را کشف کنید.
مسلم است که این بازی نمی‌تواند به‌عنوان یکی از منابع اصلی جذب مخاطب برای اج تلقی شود اما نشان‌دهنده این است که مایکروسافت به حدی روی این نسخه جدید از مرورگر خود سرمایه گذاری کرده است که حتی جزئیات کوچک را نیز به نحو بسیار مناسبی ارتقا داده است.

منبع:ایتنا به نقل از  engadget