فضای امن وبازی سالم برای کودکان

مایکروسافت، نینتندو و سونی در پی آن هستند تا رقابت دیرینه خود را کنار گذاشته و با ارائه قوانین واحدی برای بهبود تجربه گیمینگ آنلاین تلاش کنند.

 این کمپانی‌ها به تازگی اصول مشترکی را برای گیمینگ من ترسیم کرده‌اند که به خصوص برای گیمرهای کم سن وسال بسیار کاربردی است. این اصول سختگیرانه نیستند اما کاملا مشخص‌ می‌کنند که به هیچ عنوان گیمرهای سمی و سایر اشکال سواستفاده را تحمل نمی‌کنند.
این سه کمپانی برای شروع اعلام کرده اند که ابزاری نظیر شخصی سازی، ابزار‌های امنیتی با امکان استفاده آسان، کدهای رفتاری و سیستم‌هایی را ارائه کنند که از سو استفاده‌ها، پیش از وقوع آنها جلوگیری‌می کنند و به این ترتیب فضای امن‌تری را برای بازی کردن ایجاد‌می کنند.
این شرکت‌ها همچنین متعهد می‌شوند که برای تقویت ایمنی با دولت، سازمان‌های اعمال قانون و شرکای خود در این صنعت (مانند تابلوهای رتبه بندی) همکاری کنند. آنها بر این باورند که نفرت، آزار و اذیت و استثمار گیمرهای کم سن در صنعت گیمینگ هیچ جایی ندارد.
این غول‌های صنعت بازی در پی آن هستند که گزارش سو استفاده را بر اساس قوانین شفاف و جدید خود آسان تر کنند و اظهار داشته اند که به تمام درخواست‌های قانونی که از جانب سازمان‌های اعمال قانون به آنها ارسال می‌شود، پاسخ خواهند داد و با انها همکاری‌های لازم را خواهند داشت.
این قوانین لزوما به تغییر عظیمی در استراتژی هر کدام از این کمپانی‌ها منجر نخواهد شد. بر هیچ کس پوشیده نیست که مایکروسافت، نینتندو و سونی به صورت جداگانه سیستم‌های کنترل والدین، سیاست‌های ضد سواستفاده و معیار‌های دیگری را برای لذت بخش‌تر کردن گیمینگ در اختیار دارند.با این حال این جبهه مشترک ‌می تواند صرف نظر از پلتفرم مورد استفاده گیمرها، تناقضات را کاهش داده و به درستی به تعیین انتظارات بپردازد. این شرکت‌ها اجازه نخواهند داد که برخی بازیکنان ناخلف تجربه بازی کردن را برای دیگران خراب کنند.

منبع:ایتنا به نقل از  engadget

  نظرات

  گذر ازخوان ششم "GMT"
  تازه های فناوری
  گذر ازخوان ششم "GMT"
  "تلسکوپ غول‌پیکر ماژلان" "GMT" می‌تواند تصاویری را ثبت و ضبط کند که ۱۰ برابر واضح‌تر از تصاویر تولید شده توسط تلسکوپ فضایی "هابل" است.
    2021-03-08 10:27:00
  سن زیستی خود را بدانید
  تازه های فناوری
  سن زیستی خود را بدانید
  اندازه‌گیری سن زیستی از آن جهت مهم است که با آن می‌توان تاثیر محیط، رژیم غذایی و درمان‌ها را بر روی افزایش سن و بیماری‌های وابسته به سن بررسی کرد.
    2021-03-06 10:26:17
  دهکده ای در ماه
  فناوریهای برتر
  دهکده ای در ماه
  این مجموعه پرورش ماهی ،اسیدهای آمینه ضروری، اسیدهای چرب اشباع نشده امگا ۳ و ویتامین B۱۲ مورد نیاز بدن فضانوردان را تامین خواهد کرد.
    2021-03-08 09:54:00
  تهدیدجدی برای آمریکا
  فناوریهای برتر
  تهدیدجدی برای آمریکا
  کمیسیون امنیت ملی آمریکا:چین از توانمندی، استعداد و جاه طلبی لازم برای تبدیل شدن به رهبر جهان در حوزه هوش مصنوعی تا یک دهه دیگر برخوردار است .
    2021-03-07 10:23:00
  رکورد شکنی محققان کره‌ جنوبی
  اینترنت
  رکورد شکنی محققان کره‌ جنوبی
  بیشترین سرعت ثبت شده شبکه‌های نسل پنجم تا پیش از این مربوط به طرح تحقیقاتی مشترک شرکت‌های اریکسون، کوالکوم و شرکت مخابراتی استرالیایی تلسترا بوده است.
    2021-03-06 10:38:00
  راه ورود هکرها را هموار نکنیم
  دانش روز
  راه ورود هکرها را هموار نکنیم
  علاوه برتلاش مداوم افراد سودجو برای دسترسی به داده‌‌های ما، گاهی خودمان هم با انجام اشتباه‌‌هایی داده‌‌هایمان را در معرض خطر قرار می‌دهیم.
    2021-03-03 10:46:00
  "سرگی برین"درجنگ با آلودگی هوا
  انرژی های نو
  "سرگی برین"درجنگ با آلودگی هوا
  هنوز هیچ تاریخی مشخص نشده است که چه زمانی می‌توانیم نمونه اولیه چنین سفینه‌هایی را ببینیم، اما باز هم خبر خوبی است که شرکت‌ها برای رسیدن به این اهداف تلاش می‌کنند.
    2021-03-02 09:46:00
  هکاتون آینده‌ای روشن‌تر برای سالمندان
  خلاقیت
  هکاتون آینده‌ای روشن‌تر برای سالمندان
  داوطلبان باید دارای ایده‌ای خلاقانه بوده و به فناوری‌های تأثیرگذار در رابطه با حل چالش‌های افراد مسن و ایجاد تأثیرات مثبت اجتماعی و اقتصادی برای جوامع، علاقه‌مند باشند.
    2021-02-25 06:42:00
  فرصت سازیIBMدربسترکوانتوم
  تازه های فناوری
  فرصت سازیIBMدربسترکوانتوم
  گزارشات نشان می دهد، این سیستم‌ها توانسته‌اند تا وظایفی که پیش از این در طول بازه زمانی چند هفته‌ای انجام می‌دادند ، در بازه زمانی کوتاه چند ساعته به پایان ببرند.
    2021-02-23 10:18:00