فضای امن وبازی سالم برای کودکان

مایکروسافت، نینتندو و سونی در پی آن هستند تا رقابت دیرینه خود را کنار گذاشته و با ارائه قوانین واحدی برای بهبود تجربه گیمینگ آنلاین تلاش کنند.

 این کمپانی‌ها به تازگی اصول مشترکی را برای گیمینگ من ترسیم کرده‌اند که به خصوص برای گیمرهای کم سن وسال بسیار کاربردی است. این اصول سختگیرانه نیستند اما کاملا مشخص‌ می‌کنند که به هیچ عنوان گیمرهای سمی و سایر اشکال سواستفاده را تحمل نمی‌کنند.
این سه کمپانی برای شروع اعلام کرده اند که ابزاری نظیر شخصی سازی، ابزار‌های امنیتی با امکان استفاده آسان، کدهای رفتاری و سیستم‌هایی را ارائه کنند که از سو استفاده‌ها، پیش از وقوع آنها جلوگیری‌می کنند و به این ترتیب فضای امن‌تری را برای بازی کردن ایجاد‌می کنند.
این شرکت‌ها همچنین متعهد می‌شوند که برای تقویت ایمنی با دولت، سازمان‌های اعمال قانون و شرکای خود در این صنعت (مانند تابلوهای رتبه بندی) همکاری کنند. آنها بر این باورند که نفرت، آزار و اذیت و استثمار گیمرهای کم سن در صنعت گیمینگ هیچ جایی ندارد.
این غول‌های صنعت بازی در پی آن هستند که گزارش سو استفاده را بر اساس قوانین شفاف و جدید خود آسان تر کنند و اظهار داشته اند که به تمام درخواست‌های قانونی که از جانب سازمان‌های اعمال قانون به آنها ارسال می‌شود، پاسخ خواهند داد و با انها همکاری‌های لازم را خواهند داشت.
این قوانین لزوما به تغییر عظیمی در استراتژی هر کدام از این کمپانی‌ها منجر نخواهد شد. بر هیچ کس پوشیده نیست که مایکروسافت، نینتندو و سونی به صورت جداگانه سیستم‌های کنترل والدین، سیاست‌های ضد سواستفاده و معیار‌های دیگری را برای لذت بخش‌تر کردن گیمینگ در اختیار دارند.با این حال این جبهه مشترک ‌می تواند صرف نظر از پلتفرم مورد استفاده گیمرها، تناقضات را کاهش داده و به درستی به تعیین انتظارات بپردازد. این شرکت‌ها اجازه نخواهند داد که برخی بازیکنان ناخلف تجربه بازی کردن را برای دیگران خراب کنند.

منبع:ایتنا به نقل از  engadget

  نظرات

  استخراج رمز ارز در دنیا و ایران
  اقتصاد
  استخراج رمز ارز در دنیا و ایران
  سال گذشته قبل از این‌که صنعت استخراج رمز ارز در کشورمان قانونی شود، به ماینرها قاچاقچی برق می‌گفتند. اما پس از مدتی، دولت این صنعت را به رسمیت شناخت.
    2021-01-25 12:56:00
  استخراج رمزارز تاب‌آوری ما در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد
  دانش روز
  استخراج رمزارز تاب‌آوری ما در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد
  طبق آمار وزارت نیرو، حدود ۱۲ هزار مگاوات ظرفیت بلااستفاده داریم که کارایی برای نیروگاه‌ها ندارد. بنابراین مشکل خاموشی‌های اخیر کشور ربطی به ماینرها ندارد و ما به راحتی می‌توانیم از ظرفیت نیروگاه‌ها، ظرفیت ماینرها را افزایش دهیم.
    2021-01-21 10:21:00
  رشد فزاینده بازار ابر (کلود)
  رایانش ابری
  رشد فزاینده بازار ابر (کلود)
  بنا بر پیش‌بینی گارتنر، تا سال 2024 بیشتر پلتفرم‌های خدمات ابری دست‌کم برخی از سرویس‌های ابری توزیع‌شده را فراهم خواهند آورد که در نقطه مورد نیاز اجرا می‌شوند.
    2021-01-19 10:59:06
  کتاب خوان ها بخوانند
  نرم افزارها
  کتاب خوان ها بخوانند
  این پروژه ،کاری از یک وب‌سایت غیرانتفاعی به نام «اینترنت آرشیو» است که امکان دسترسی آزادانه به موسیقی، کتاب‌ها، وب‌سایت‌ها، نرم‌افزار و غیره را فراهم می‌آورد.
    2021-01-15 10:16:00
  نظام بانکی در مسیرتجدید ساختار عمیق
  اقتصاد
  نظام بانکی در مسیرتجدید ساختار عمیق
  فناوری‌های پیشرفته شرکت‌های غیربانکی نه‌تنها به بخش مربوط به پرداخت‌ها بلکه به بخش‌های مختلف دیگر خدمات مالی نیز ورود پیدا کرده‌اند. فین‌تک‌ها و بیگ‌تک‌ ها از مهمترین ارائه‌دهندگان خدمات مالی هستند.
    2021-01-09 10:29:47
  انقلاب سرعت
  فناوریهای برتر
  انقلاب سرعت
  به گفته محققان، این تجربه در انتقال اطلاعات یک رکورد جدید محسوب می‌شود،ضمن اینکه بخش عمده تجهیزات مورد استفاده برای این شیوه انتقال ، در بازار موجود است.
    2021-01-05 09:39:03
  غول‌های فناوری دنیا همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد
  بازاریابی و بازارسازی
  غول‌های فناوری دنیا همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد
  صنعت فناوری جزء معدود بخش‌هایی است که از بحران کرونا سود می‌برد و این کمپانی‌های بزرگ فناوری در دنیا هستند که پیروز میدان کرونا هستند و توانسته‌اند طی یک سال گذشته بازار را به تسخیر خود درآورند.
    2021-01-03 10:25:43
  روند فناوری های جهانی
  فناوریهای برتر
  روند فناوری های جهانی
  کرونا درکنار استرس‌هایی که به‌همراه آورد، رشد چشمگیروجهش بی سابقه فناوری را به‌همراه داشت که شاید در مقایسه با سال‌های گذشته بسیار فراتر از حد انتظار باشد.
    2020-12-31 09:47:51
  فرصت سازی کمپانی سونی
  بازی و سرگرمی
  فرصت سازی کمپانی سونی
  2021 سال بسیار هیجان انگیزی برای کنسول پلی استیشن 5 و دارندگان آن خواهد بود و به نظر می‌رسد که مسئولان کمپانی سونی، خود را برای روزهایی درخشان آماده می‌کنند.
    2020-12-30 09:12:38
  چشم رایانه‌ای
  تازه های فناوری
  چشم رایانه‌ای
  این حسگر جدید می‌تواند برای اتومبیل‌های خودران، (برای مثال) با کمک ربات‌ها برای ردیابی اشیاء در حال حرکت مناسب باشد.
    2020-12-29 09:48:22