آيا دارندگان گوشی های آیفون غیرقابل اعتمادند؟!

جدیدترین یافته های محققان حاکی از این است که دارندگان گوشی های آیفون در مقایسه با اندرویدی ها، غیرقابل اعتمادترند. این تحقیق که توسط پژوهشگران دانشگاه های لینکلن و لنکستر صورت گرفته، برخی ویژگی های جالب دارندگان این دو نوع از گوشی های هوشمند را نشان می دهد.

در این پژوهش 530 داوطلب شرکت کردند و سوالاتی در خصوص گوشی و همچنین زندگی شخصی از آن ها پرسیده شد. محققان در توضیح نتایج این بررسی آورده اند:

ما به این نتیجه رسیدیم که دارندگان گوشی های آیفون اغلب خانم ها، افراد جوان و به طور خاص، آن هایی هستند که به اسمارت فونی که با آن کار می کنند، بسیار اهمیت می دهند.

اگرچه برخی از نتایج این تحقیق برای محققان، قابل پیش بینی بود اما برخی دیگر بسیار جالب توجه بوده و شگفتی آن ها را به دنبال داشت.

به گفته این افراد، تفاوت شخصیتی در میان این دو گروه به وضوح قابل رویت بود به طوری که آیفونی ها میزان صداقت کمتری را در طی مصاحبه از خود نشان دادند و نسبت به اندرویدی ها، احساسی تر بودند.

اگرچه نمی توان نتایج این تحقیق را به تمامی دارند گان گوشی های آیفون و یا اندروید تعیم داد، اما در نوع خود می تواند زمینه را برای انجام آزمایش های گسترده تر بعدی در این رابطه فراهم کند تا بتوان به یافته های دقیق‌تری دست یافت.به نقل از تك شات - مرتضی یعقوب

منبع:NDTV

  نظرات

  "تخریب خلاقانه"در سیلیکون ولی
  شرکت ها و برندها
  "تخریب خلاقانه"در سیلیکون ولی
  اگرچه سیلیکون ولی، دستاوردهای تحول آفرینی زیادی را به دنیای دیجیتال عرضه کرده، اما به طور خطرناکی به یک کارخانه تک محصولی مردان سفیدپوست و نخبه کامپیوتر تبدیل شده است.
    2018-10-05 16:25:00
  کناره گیری ایلان ماسک
  شخصیت ها
  کناره گیری ایلان ماسک
  اگر توافق به‌دست آمده طبق برنامه پیش برود، ماسک باید ظرف 45 روز از مقام ریاست هیئت مدیره کناره‌گیری کند و حداقل تا سه سال بعد از آن نمی‌تواند برای این پست انتخاب شود.
    2018-10-02 07:40:09
  استارتاپ ناب ،جذاب‌ترین بازیگر دنیای کارآفرینی
  تازه های کسب و کار
  استارتاپ ناب ،جذاب‌ترین بازیگر دنیای کارآفرینی
  این متدولوژی به شما می‌گوید، فرآیند آزمایش را به جای برنامه‌ریزی سنگین، بازخورد مشتری را به جای شهود و طراحی تکرار شدنی را به جای راه‌کار سنتی توسعه "طرحی کامل و عالی در ابتدا" مورد استفاده قرار دهید.
    2018-10-02 06:58:00