آيا دارندگان گوشی های آیفون غیرقابل اعتمادند؟!

جدیدترین یافته های محققان حاکی از این است که دارندگان گوشی های آیفون در مقایسه با اندرویدی ها، غیرقابل اعتمادترند. این تحقیق که توسط پژوهشگران دانشگاه های لینکلن و لنکستر صورت گرفته، برخی ویژگی های جالب دارندگان این دو نوع از گوشی های هوشمند را نشان می دهد.

در این پژوهش 530 داوطلب شرکت کردند و سوالاتی در خصوص گوشی و همچنین زندگی شخصی از آن ها پرسیده شد. محققان در توضیح نتایج این بررسی آورده اند:

ما به این نتیجه رسیدیم که دارندگان گوشی های آیفون اغلب خانم ها، افراد جوان و به طور خاص، آن هایی هستند که به اسمارت فونی که با آن کار می کنند، بسیار اهمیت می دهند.

اگرچه برخی از نتایج این تحقیق برای محققان، قابل پیش بینی بود اما برخی دیگر بسیار جالب توجه بوده و شگفتی آن ها را به دنبال داشت.

به گفته این افراد، تفاوت شخصیتی در میان این دو گروه به وضوح قابل رویت بود به طوری که آیفونی ها میزان صداقت کمتری را در طی مصاحبه از خود نشان دادند و نسبت به اندرویدی ها، احساسی تر بودند.

اگرچه نمی توان نتایج این تحقیق را به تمامی دارند گان گوشی های آیفون و یا اندروید تعیم داد، اما در نوع خود می تواند زمینه را برای انجام آزمایش های گسترده تر بعدی در این رابطه فراهم کند تا بتوان به یافته های دقیق‌تری دست یافت.به نقل از تك شات - مرتضی یعقوب

منبع:NDTV

  نظرات

  میراث دیجیتال
  تازه های کسب و کار
  میراث دیجیتال
  باید نسبت به شرکت‌هایی که در صنعت «زندگی دیجیتال بعد از مرگ» فعالیت می‌کنند، هوشیار باشیم و آن‌ها را زیر نظر داشته باشیم.
    2019-02-20 09:08:43
  زنگ ها به صدا در می آیند
  جامعه
  زنگ ها به صدا در می آیند
  بسیاری از کارشناسان و منتقدان در چین بر این باورند که توسعه این فناوری می‌تواند منجر به وقوع جنگ جهانی سوم شود.
    2019-02-14 09:09:00
  رمز گشایی از موفقیت نادلا
  شخصیت ها
  رمز گشایی از موفقیت نادلا
  در ایالت (Andhra Pradesh یکی از ۲۹ ایالت هند) و شهر Anantapur در هندوستان متولد شد. پدر او یک کارمند ساده در دولت و بخش خدمات اداری هند بود.
    2019-02-08 18:45:00
  چالش قیمت در اپل
  شرکت ها و برندها
  چالش قیمت در اپل
  تیم کوک اعلام کرده است که قیمت گوشی‌های آیفون در برخی از کشورها تحت‌تاثیر تقویت نرخ دلار بیشتر از سایر نقاط جهان شده است .
    2019-02-03 17:15:00