آيا دارندگان گوشی های آیفون غیرقابل اعتمادند؟!

جدیدترین یافته های محققان حاکی از این است که دارندگان گوشی های آیفون در مقایسه با اندرویدی ها، غیرقابل اعتمادترند. این تحقیق که توسط پژوهشگران دانشگاه های لینکلن و لنکستر صورت گرفته، برخی ویژگی های جالب دارندگان این دو نوع از گوشی های هوشمند را نشان می دهد.

در این پژوهش 530 داوطلب شرکت کردند و سوالاتی در خصوص گوشی و همچنین زندگی شخصی از آن ها پرسیده شد. محققان در توضیح نتایج این بررسی آورده اند:

ما به این نتیجه رسیدیم که دارندگان گوشی های آیفون اغلب خانم ها، افراد جوان و به طور خاص، آن هایی هستند که به اسمارت فونی که با آن کار می کنند، بسیار اهمیت می دهند.

اگرچه برخی از نتایج این تحقیق برای محققان، قابل پیش بینی بود اما برخی دیگر بسیار جالب توجه بوده و شگفتی آن ها را به دنبال داشت.

به گفته این افراد، تفاوت شخصیتی در میان این دو گروه به وضوح قابل رویت بود به طوری که آیفونی ها میزان صداقت کمتری را در طی مصاحبه از خود نشان دادند و نسبت به اندرویدی ها، احساسی تر بودند.

اگرچه نمی توان نتایج این تحقیق را به تمامی دارند گان گوشی های آیفون و یا اندروید تعیم داد، اما در نوع خود می تواند زمینه را برای انجام آزمایش های گسترده تر بعدی در این رابطه فراهم کند تا بتوان به یافته های دقیق‌تری دست یافت.به نقل از تك شات - مرتضی یعقوب

منبع:NDTV

  نظرات

  کاوش در مریخ،با چه منطقی؟
  فرادانش
  کاوش در مریخ،با چه منطقی؟
  این نرم‌افزار می‌تواند نقشه‌ای از مکان‌های مناسب برای فرود ،مسیر حرکت مریخ‌نورد تا رسیدن به هدف مورد نظر و زمان رسیدن به هدف را برای کاربر مشخص کند.
    2018-12-11 17:47:00
  مرگ تلویزیون،از تئوری تا واقعیت
  جامعه
  مرگ تلویزیون،از تئوری تا واقعیت
  اگرچه در ایران تحقیقات مدونی پیرامون استفاده کودکان و نوجوانان از پلت‌فرم‌های تصویری مانند آپارات در دست نیست اما در دنیا و در میان خردسالان، کودکان و نوجوانان میل به استفاده از پلت‌فرم‌های تصویری مانند یوتیوب بالاتر رفته است.
    2018-12-05 07:54:00
  تغییرات بنیادین در خانه ها
  نوآوری
  تغییرات بنیادین در خانه ها
  قصد ما تنها تغییر طراحی ظاهری خانه ها نیست بلکه به دنبال ایجاد سیستمی برای برآورده کردن مجموعه بزرگی از نیازها هستیم.
    2018-12-03 17:11:00