آيا دارندگان گوشی های آیفون غیرقابل اعتمادند؟!

جدیدترین یافته های محققان حاکی از این است که دارندگان گوشی های آیفون در مقایسه با اندرویدی ها، غیرقابل اعتمادترند. این تحقیق که توسط پژوهشگران دانشگاه های لینکلن و لنکستر صورت گرفته، برخی ویژگی های جالب دارندگان این دو نوع از گوشی های هوشمند را نشان می دهد.

در این پژوهش 530 داوطلب شرکت کردند و سوالاتی در خصوص گوشی و همچنین زندگی شخصی از آن ها پرسیده شد. محققان در توضیح نتایج این بررسی آورده اند:

ما به این نتیجه رسیدیم که دارندگان گوشی های آیفون اغلب خانم ها، افراد جوان و به طور خاص، آن هایی هستند که به اسمارت فونی که با آن کار می کنند، بسیار اهمیت می دهند.

اگرچه برخی از نتایج این تحقیق برای محققان، قابل پیش بینی بود اما برخی دیگر بسیار جالب توجه بوده و شگفتی آن ها را به دنبال داشت.

به گفته این افراد، تفاوت شخصیتی در میان این دو گروه به وضوح قابل رویت بود به طوری که آیفونی ها میزان صداقت کمتری را در طی مصاحبه از خود نشان دادند و نسبت به اندرویدی ها، احساسی تر بودند.

اگرچه نمی توان نتایج این تحقیق را به تمامی دارند گان گوشی های آیفون و یا اندروید تعیم داد، اما در نوع خود می تواند زمینه را برای انجام آزمایش های گسترده تر بعدی در این رابطه فراهم کند تا بتوان به یافته های دقیق‌تری دست یافت.به نقل از تك شات - مرتضی یعقوب

منبع:NDTV

  نظرات

  حذف کاغذ در الکامپ
  تازه های فناوری
  حذف کاغذ در الکامپ
  بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از 27 تا 30 تیرماه امسال، برای پنجمین سال متوالی به تولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
    2019-07-15 14:59:35
  سیری در دنیای رمز ارزها
  اقتصاد
  سیری در دنیای رمز ارزها
  بیش از دو هزار ارز مختلف در دنیا وجود دارد که البته تعداد آن‌هایی که مورد معامله قرار می‌گیرند بسیار کم‌تر بوده و مشهورهای این بازار پایین‌تر از 100 عدد هستند.
    2019-07-04 06:19:34
  غول های فناوری،نگران!؟
  اقتصاد
  غول های فناوری،نگران!؟
  ساندارپیچای : در صورتی که گوگل برای بررسی رعایت قوانین آنتی تراست (ضد انحصار) تحت تحقیق قرار گیرد، نوآوری در آمریکا نابود می‌شود.
    2019-06-16 09:40:17
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  اقتصاد
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  «راسل وویت» (Russel Vought) مدیر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید در نامه‌ای از نمایندگان کنگره و همچنین مایک پنس (معاون رئیس جمهور آمریکا) خواسته ،تحریم‌هوآوی را به تعویق بیندازند.
    2019-06-11 09:08:48
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  اقتصاد
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  درگیری چند هفته اخیر چین و آمریکا نشانگر آغاز یک جنگ سرد جدید با محوریت فناوری است که در آینده نزدیک اتحادها و ائتلاف‌هایی در میان کشورهای جهان این جنگ تازه را جدی تر و نفس گیر تر خواهد کرد.
    2019-06-07 09:34:12
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد هوشمند در این دوره و این دولت به پایان نمی‌رسد. اما وظیفه من به عنوان وزیر اقتصاد آن است که این افق را باز کنم و فضا را برای تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی فراهم کنم. در این راه دست همه نخبگان و مجریان و اندیشمندان را می‌فشارم.
    2019-06-01 08:57:51
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  اقتصاد
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  این اقدام آمریکا برای نوآوری بسیار بد خواهد بود چراکه اختلافات تجاری و کاهش مهاجرت باعث کاهش جریان سرمایه و نیروی انسانی می‌شودپریستون مک آفی – اقتصاد دا ن
    2019-05-29 10:49:08
  تحریم اپل؟
  اقتصاد
  تحریم اپل؟
  کارشناسان اقتصادی می‌گویند چین با جمعیت انبوه و اقتصاد پیشرفته اش کاملاً در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند از اپل آمریکایی که سومین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان است، انتقام بگیرد.
    2019-05-26 10:06:35
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  تازه های فناوری
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  اطلاع از تعداد سیم‌کارت‌های تلفن همراه، سرویس‌های مخابراتی شامل اینترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌های تلفن همراه به نام مشترکین از جمله سرویس‌های این سامانه است.
    2019-05-25 10:40:38