متون نوشتاری را به پادکست تبدیل کنید

 

کاربران علاقه‌مند به پادکست‌‌‌ها می‌توانند با خرید اشتراک مادام العمر نرم‌افزار Elocance در زمان که مایل باشند، متون متنی خود را به پادکست تبدیل کنند.
 پادکست‌ها روشی جذاب و موثر برای استفاده از محتوای به هنگام انجام کارهای روزانه است. شما می‌توانید به راحتی در حین انجام کارهایی نظیر رانندگی یا دویدن صبح گاهی به پادکست‌های میزبانان مورد علاقه تان گوش دهید. با این حال یکی از مشکلات پادکست‌ها است که محتوای ‌‌آن‌ها هنوز محدود است و شمانمی‌توانید تمامی متون نوشته شده را به صورت پادکست گوش کنید.
با این حال به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان نرم‌افزار Elocance از این مشکل آگاه بوده و به همین منظور نرم‌افزار خود را با هدف ساخت نسخه‌های صوتی از متون نوشتاری ایجاد کرده‌اند. به این ترتیب شما می‌توانید متن‌های مورد علاقه تان را به این نرم‌افزار بدهید و نسخه شنیداری ‌‌آن‌ها را تحویل بگیرید.
نرم‌افزار Elocance یک نرم‌افزار خوانش صوتی است که می‌تواند هر محتوای متنی را به سرعت به پادکست تبدیل کند. علاوه بر این روش نگهداری از این محتوا و نحوه گوش دادن به آن نیز بر عهده خود کاربر قرار داده شده است. ‌‌آن‌ها می‌توانند محتواهایی نظیر مقاله ها، فایل‌های پی دی اف و خبرخو‌‌آن‌ها را برای گوش دادن در آینده ذخیره کرده و باقی کارها را به Elocance بسپارند.
برای مثال اگر فهرست Read Later مرورگر وب شما با مقالاتی که هیچ وقت فرصت خواندن ‌‌آن‌ها را نداشته‌اید پر شده است می‌توانید از نرم‌افزار Elocance بخواهید که ‌‌آن‌ها را به یک پلی لیست صوتی تبدیل کند تا هر زمان که مایل هستید به سراغ ‌‌آن‌ها بروید. شما همچنین می‌توانید از این نرم‌افزار برای گوش فرا دادن به محتوای طولانی ایمیل ها، گزارش‌های کاری و یاد داشت‌ها استفاده کنید.
علاوه بر این شماری از صداهای با کیفیت اچ دی در لهجه‌های مختلف برایتان وجود دارد که می‌توانید از میان ‌‌آن‌ها گزینه مورد نظرتان را برگزینید. این قابلیت‌های ساده و در عین حال کار آمد موجب شده است که این نرم‌افزار در این روزها از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار شود.
با این حال باید به یاد داشته باشید که استفاده از این نرم‌افزار رایگان نیست ولی تنها با پرداخت 35 دلار می‌توانید اشتراک مادام العمر آن را خریداری کنید.

منبع:ایتنا به نقل از  engadget

  نظرات

  هکاتون آینده‌ای روشن‌تر برای سالمندان
  خلاقیت
  هکاتون آینده‌ای روشن‌تر برای سالمندان
  داوطلبان باید دارای ایده‌ای خلاقانه بوده و به فناوری‌های تأثیرگذار در رابطه با حل چالش‌های افراد مسن و ایجاد تأثیرات مثبت اجتماعی و اقتصادی برای جوامع، علاقه‌مند باشند.
    2021-02-25 06:42:00
  فرصت سازیIBMدربسترکوانتوم
  تازه های فناوری
  فرصت سازیIBMدربسترکوانتوم
  گزارشات نشان می دهد، این سیستم‌ها توانسته‌اند تا وظایفی که پیش از این در طول بازه زمانی چند هفته‌ای انجام می‌دادند ، در بازه زمانی کوتاه چند ساعته به پایان ببرند.
    2021-02-23 10:18:00
  توسعه شگفت انگیزچاپ سه بعدی
  فناوریهای برتر
  توسعه شگفت انگیزچاپ سه بعدی
  ام‌ای تی شمار زیادی از کاربری‌های این سیستم را برشمرده است که می‌توان از میان آنها به توانایی ساخت سریع پهپاد‌های بیشتر برای عملیات جستجو و نجات یا تحویل کالا اشاره کرد.
    2021-02-16 10:00:02
  هدیه‌ای به جهانیان
  گوناگون
  هدیه‌ای به جهانیان
  دیدن زمین از فضا تجربه‌ای فوق‌العاده‌ است. تجربه‌ای به نام "اثر نگاه اجمالی"(overview effect) وجود دارد که به معنای واقعی کلمه می‌تواند زندگی‌تان را متحول کند و بیشتر کسانی که به مدار زمین می‌روند آن را تجربه می‌کنند. من هم آن را تجربه کردم.
    2021-02-14 10:48:08
  رونمایی ازمخاطرات پسا کوانتوم
  فناوریهای برتر
  رونمایی ازمخاطرات پسا کوانتوم
  یافته‌های شرکت تِرا کوانتوم تصوری که از غیرقابل شکسته شدن رمزنگاری وجود دارد را بهم می‌ریزد و می تواند پیامدهای بزرگی برای شرکت‌های فناوری مطرح دنیا نظیر گوگل، مایکروسافت و آی.بی.ام داشته باشد.
    2021-02-11 09:32:35
  ارزآوری با ضایعات میوه
  تجربه های موفق
  ارزآوری با ضایعات میوه
  یک گروه از متخصصان جوان و باانگیزه در این مجموعه جمع شده‌اند و مواد دورریز و کم اهمیت مانند ضایعات و هسته میوه را به محصولات ارزشمند صادراتی تبدیل می‌کنند.
    2021-02-10 11:07:43