Clash Royale چگونه پايان خواهد يافت؟

معمولا سازندگان بازی‌های کارتی با چالشی در به پایان رساندن بازی خود مواجه هستند که علاوه بر بالا رفتن سطح‌ها که هیچ‌وقت تمامی ندارد، بتوانند کاربران را با پایان رساندن قسمتی از بازی راضی نگه‌ دارند. در بازی Clash Royale نیز آرناهای متفاوت جای سطح‌ها را پر کرده و به نظر می‌رسد به جز رسیدن به بالاترین آرنا که آرنای ۱۰ است، هدف دیگری در بازی وجود ندارد. حالا تیم سازنده قصد دارد با روی کار آوردن ایده‌های جدید و متفاوت این بازی را کمی دچار تحول کند.

براساس گفته‌های یکی از اعضای سازنده‌ی بازی Clash Royale در وب‌سایت Reddit، تیم سازنده در تلاش است تا همراه با اضافه کردن آرنای جدید بتواند پایانی مناسب را برای بازی در نظر بگیرد. فعلا تیم سازنده هیچ‌گونه اطلاعات جدیدی در مورد ایده‌های خود منتشر نکرده ولی به نظر می‌رسد در به‌روزرسانی‌های بعدی بازی Clash Royale تغییراتی عمده را در بازی شاهد باشیم.

یکی دیگر از مشکلاتی که کاربران با آن مواجه شده‌اند قدرت بسیار زیاد کارت جدید این بازی، Elite Barbarians بوده است. به نظر می‌رسد سوپرسل به عنوان سازنده‌ی این بازی از این مشکل آگاه بوده و قصد دارد در به‌روزرسانی‌های بعدی قدرت این نیرو را کاهش دهد. فعلا سوپرسل در تعطیلات سال جدید میلادی به سر می‌برد و شاید پس از پایان تعطیلات با به‌روزرسانی جدید شاهد تفاوت‌های عمده‌ای در این بازی باشیم.

منبع:TOUCHARCADE(مصطفی رنجبر)

  نظرات

  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  اقتصاد
  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  ژاپن از سایر کشورها می‌خواهد که گرد هم آیند و یک چارچوب مدون و مشخص برای حاکمیت داده تدوین کنند تا در اثر این محدودسازی‌ها، آسیبی به حریم خصوصی، امنیت و توسعه وارد نشود
    2019-04-23 06:51:13
  آیفون و قابلیت های فردا
  نوآوری
  آیفون و قابلیت های فردا
  به نظر می‌رسد اپل مشغول تحقیق روی روش‌هایی برای ردیابی آلودگی ومواد شیمیایی خطرناک و... است که در محصولاتش تعبیه می‌شوند.
    2019-04-15 11:42:18
  ابر مغز جهانی
  فناوریهای برتر
  ابر مغز جهانی
  دانشمندان و محققان پیشرو معتقدند مسیر توسعه و پیشرفت در رایانه‌های جامعه و فناوری زیستی به مغز انسان منتهی می‌شود.
    2019-04-14 18:11:27
  شکست اولین تلاش
  فناوریهای برتر
  شکست اولین تلاش
  این سیستم در شرایط آزمایشگاهی بر روی رانندگانی آزمایش شده بود که با سرعت کم در حال رانندگی بودند ودقت آن در جریان آزمایش‌های انجام شده ۸۰ درصد بود.
    2019-04-10 08:27:17
  نقشه راه
  فناوریهای برتر
  نقشه راه
  بر اساس استراتژی هوش مصنوعی اتحادیه اروپا، قرار است سرمایه گذاری در این زمینه تا یک دهه آینده در قاره مذکور به طور سالانه به ۲۰ میلیارد یورو برسد.
    2019-04-10 07:25:44
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  اقتصاد
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  دوسال قبل فقط ۲۶۶ میلیون دلار ارز دیجیتالی به سرقت رفته بود این در حالیست که این رقم در سال گذشته میلادی به حدود یک میلیارد دلار رسیده است.
    2019-03-26 14:33:48
  افشاگری فیس بوک
  جامعه
  افشاگری فیس بوک
  ما هیچ مدرکی دال بر اینکه هر کدام از کارکنان داخلی این شبکه از این اطلاعات سوء استفاده کرده باشند بدست نیاورده ایم.
    2019-03-25 10:40:53
  سفر در زمان
  فناوریهای برتر
  سفر در زمان
  تحقیقات جدید جامعه علمی را در مورد برگشت جریان زمان در سیستم‌های کوانتومی هیجان زده کرده است.
    2019-03-21 10:26:05