من مشتاقانه در انتظار درخواست رسمی تو پس از پایان تحصیلاتت برای کار درگوگل هستم

کار در کمپانی گوگل رویایی برای علاقه‌مندان به دنیای تکنولوژیست و به نظر می رسد که این رویا، سن و سال نمی شناسد؛ چرا که اخیراً یک دختر 7 ساله نامه ای را به ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل نوشت و در این نامه از علاقه‌مندی خود برای استخدام و کار در گوگل، یکی از بزرگ‌ترین کمپانی های فناوری جهان خبر داد. 

حال نکته جالب اینجاست که این نامه به نزد ساندار پیچای برده شد و وی شخصاً در چند سطر به ابراز تمایل این کودک برای کار در گوگل پاسخ داد. پیچای در این نامه خطاب به Chole Bridgewater نوشت "به تلاش خود ادامه بده و دنبال رویاهایی خود برو و زمانی که تحصیلاتت را در مدرسه به پایان رساندی، درخواست رسمی خود را برای کار در شرکت گوگل برای ما ارسال کن."

به گزارش Business Insider، این کودک زمانی که از پدر خود شنید که گوگل یکی از بهترین شرکت ها برای کار است و در محل کار، تمامی امکانات از قبیل استخر، شهر بازی، صندلی های بادی و غیره برای کارمندان فراهم است، نسبت به کار در این شرکت علاقه‌مند شد و با کمک پدر خود، نامه ای خطاب به رئیس گوگل برای کار در این شرکت نوشت.

در نامه این کودک آمده است که وی علاقه‌مند به کامپیوتر، ربات و تبلت است و یکی از موفق‌ترین دانش آموزان مدرسه خود محسوب می شود. از دیگر علاقه‎‌مندی های این کودک که در این نامه قید شده است می توان به کار در کارخانه شکلات سازی و دنبال کردن ورزش شنا به صورت حرفه ای برای حضور در المپیک اشاره کرد.

اما ساندار پیچای، در پاسخ به این نامه نوشت:

از این که این نامه را برایمان ارسال کردی از تو سپاسگزارم. بسیار خوشحالم که تو به ربات ها و کامپیوترها علاقه مندی و امیدوارم که به تلاش هایت برای یادگیری هرچه بیشتر تکنولوژی ادامه بدهی. من فکر می کنم که اگر سخت کوش باشی و برای رسیدن به آرزوهایت تلاش کنی، می توانی به هر آن چه که در ذهن خود داری، دست بیابی. فرقی نمی کند که به دنبال کار در گوگل و یا شنا در المپیک باشی؛ اگر تلاش کنی به هر خواسته ای دست خواهی یافت. من مشتاقانه در انتظار درخواست رسمی تو پس از پایان تحصیلاتت برای کار در این شرکت هستم، پس تا می توانی تلاش کن تا بتوانی به این خواسته خود برسی.

منبع:techshot.ir/u/105664

 

  نظرات

  استفاده ازگوگل مپ بدون نیاز به اینترنت
  دانش روز
  استفاده ازگوگل مپ بدون نیاز به اینترنت
  گوگل به منظور جلوگیری از اشغال حجم زیادی از ظرفیت حافظه گوشی شما، به صورت اتوماتیک و خودکار تاریخچه محدوده‌های دانلود شده توسط شما را پس از گذشت ۳۰ روز ( یک ماه ) حذف می‌کند.
    2018-05-25 15:31:00
  انجام 1000000000000000عملیات در ثانیه
  فرادانش
  انجام 1000000000000000عملیات در ثانیه
  این تجربه می‌تواند راه را برای کامپیوترهای متعارف فوق‌سریع- و شاید کامپیوترهای کوانتومی- در موقعیت‌هایی که تاکنون ناممکن شمرده می‌شدند، بگشاید.
    2018-05-22 17:56:00
  امکانات استثنایی دردوربین‌شرکت رد
  نوآوری
  امکانات استثنایی دردوربین‌شرکت رد
  کاربر می تواند در آن واحد تصاویر را به صورت ۴V و دو بعدی و همچنین به صورت دو بعدی و سه بعدی ضبط کند. فایل های دو بعدی به صورت جداگانه ذخیره می شوند و لذا به راحتی قابل بهره برداری و انتقال هستند.
    2018-05-22 07:12:00
  چین در مسیر تجارت الکترونیکی فرامرزی
  اقتصاد
  چین در مسیر تجارت الکترونیکی فرامرزی
  تجارت الکترونیکی فرامرزی به عنوان نحوه‌ی جدید و الگوی جدید در تجارت بین المللی روند توسعه عصر اطلاعات را بازتاب می دهد و بر ساختار اقتصاد و تجارت جهان تاثیرگذار است.
    2018-05-21 17:04:00
  تحولات محتوائی درگوشی‌های هوشمند
  فناوریهای برتر
  تحولات محتوائی درگوشی‌های هوشمند
  پژوهشگران معتقدند طی سال های آینده افزایش استفاده از برنامه های خلاقانه، مفهومی و ارتباط آفرین به گسترش شدید کاربرد برنامه های واقعیت افزوده طراحی شده برای گوشی های هوشمند منجر می شود.
    2018-05-21 11:24:00
  "نادلا" ازحیدرآبادتاسکانداری مایکروسافت
  شخصیت ها
  "نادلا" ازحیدرآبادتاسکانداری مایکروسافت
  یکی از مسائلی که باعث شد نام نادلا بیشتر از پیش بر سر زبان‌ها بیافتد، تغییر تمرکز وی از نرم‌افزار به‌طیف وسیع‌تری از محصولات از جمله کلاود و گجت‌ها بود. وی باعث شد تا اعتبار مایکروسافت در حوزه خدمات مبتنی بر ابر بیشتر از گذشته شود.
    2018-05-19 07:29:00