بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد

ایده تحویل بسته‌ها با استفاده از پهپادها بدون بحث و جدل نیست، با این حال به نظر می‌رسد که یک بحث لاینفک از آینده ما باشد. شرکت‌های بسیاری در طی سال‌های اخیر روی توسعه و تست سیستم‌های تحویل مبتنی بر پهپاد کار کرده‌اند. با این حال هنوز یک مساله بزرگ در رابطه با این وسائل نقلیه وجود دارد، و اتوبوس‌های شهری ممکن است راه‌حل آن باشند.

 پهپادها باید توازنی بین وزن و عمر باتری ایجاد کنند، تا بتوانند مسافت بیشتری را طی کنند. عدم برد کافی باعث محدود شدن استفاده از پهپادها شده است – نوعا آنها نمی‌توانند تحویل را در مسافت‌های بیش از 10 تا 15 مایل از نقطه آغاز پروازشان عملی کنند چرا که به طول عمر کافی باتری برای دور زدن و برگشت به مقرشان نیاز دارند.  
این بدان معناست که در حال حاضر، پهپادها قادربه تحویل محصولات کوچک از فروشگاه‌هایی هستند که نزدیک مشتری هستند – مثالهای آن عبارتند از دراگ‌استورها، فروشگاه‌های فست‌فود، خواربارفروشی‌های کوچک، و مقاصد مشابه. با این حال، تحویل مرسوله می‌تواند بدون افزایش ابعاد باتری یا پهپاد از طریق استفاده از ماشین‌هایی که هم‌اکنون در حال استفاده هستند انجام شود.

اتوبوس‌های شهری
پژوهشگران دانشکده مهندسی استنفورد، با استفاده از الگوریتم‌ها و شبکه‌های موجود اتوبوس شهری در سان فرانسیسکو و واشینگتون دی‌سی، دریافتند که برد عملیاتی پهپادها با طی نمودن بخشی از مسافت از طریق سواری گرفتن از خودروهای زمینی، چهار برابر می‌شود. پهپادهایی که از این خودروها استفاده کردند قادر به تحویل بارشان ظرف مدت یک یا دو ساعت، بسته به شهر مورد نظر، بودند.
این اتوبوسها، و همچون دیگر انواع وسائل نقلیه، هم‌اکنون در شهرهای نقاط مختلف جهان در کار هستند. به طور بالقوه یک سیستم می‌تواند توسعه داده شود که پهپادها را به سمت استفاده از ایده‌آل‌ترین اتوبوسی که در مسیر است سوق می‌دهد، و آن را به سمت فرود ایمن و چسبیدن به اتوبوس هدایت نماید، سپس از آن جدا شده و در زمان ایده‌آل مابقی مسیرش را پرواز نماید.

منبع:ایتنابه نقل از اسلش‌گیر

  نظرات

  چین در پی ایجاد شبکه اینترنتی جدیداست
  اینترنت
  چین در پی ایجاد شبکه اینترنتی جدیداست
  به گفته مقام‌های آمریکایی ،چین با اقتدار فراوانی که در زمینه فناوری به دست آورده است به حدی رسیده است که می تواندبا اشاعه فناوری خود در دنیا به کنترل اینترنت بپردازد.
    2020-08-03 14:26:00
  سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ
  کسب و کار
  سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ
  با بازگشت اوضاع به شرایط عادی سامسونگی ها،در زندگی روزمره خود می‌توانند به بهترین شکل ممکن از این دستگاه‌ها (در دستان، درون گوش یا روی مچ دست خود) استفاده کنند.”
    2020-07-22 14:07:11
  نسل ششم در ایستگاه اول
  فناوریهای برتر
  نسل ششم در ایستگاه اول
  نسل ششم بایستی از نرخ تبادل داده با حداکثر سرعت 1000 گیگابیت برثانیه (50 برابر سریع‌تر از شبکه 5G) و وقفه هوایی کمتر از 100 میکروثانیه (یک‌دهم وقفه مجاز در شبکه 5G) پشتیبانی نماید.
    2020-07-16 08:24:00
  نسل پنجم در ایستگاه آخر
  فناوریهای برتر
  نسل پنجم در ایستگاه آخر
  با راه‌اندازی بستر توسعه و آزمون نسل پنجم شبکه ارتباطی، امکان مشارکت و حمایت از استارت‌آپ‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و سایر بخش‌های خصوصی برای بهره‌برداری از خدمات آن در لایه‌های مختلف توسعه شبکه، فراهم خواهد شد.
    2020-07-15 16:26:28
  سلماس،میزبان ایستگاه چهارم
  فناوریهای برتر
  سلماس،میزبان ایستگاه چهارم
  این ایستگاه مکانی برای انعقاد قراردادهای پژوهشی فضایی در زمینه‌های مختلف از جمله کاربردی، توسعه‌ای، فناوری علوم فضایی، کشاورزی، مطالعه طراحی و ساخت ماهواره سنجشی و آزمایشگاهی خواهد بود.
    2020-07-15 05:34:00
  آزمون خلاقیت در بیش از 170 کشور جهان
  خلاقیت
  آزمون خلاقیت در بیش از 170 کشور جهان
  امکان ثبت نام دراین مسابقه از ۱۰ تیرماه تا ۹ شهریور ۱۳۹۹ برای توسعه‌دهندگان نرم افزاردر آسیا-اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا، آمریکای لاتین و چین فراهم می باشد.
    2020-07-10 12:09:17
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  گوناگون
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  شرکت‌های بسیاری در طی سال‌های اخیر روی توسعه و تست سیستم‌های تحویل مبتنی بر پهپاد کار کرده‌اند. با این حال هنوز یک مساله بزرگ در رابطه با این وسائل نقلیه وجود دارد.
    2020-07-05 13:28:00
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  فناوریهای برتر
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  ارائه خدماتی نظیر جراحی از راه دور، شکل‌گیری شهر هوشمند با استفاده از قابلیت‌های توأم این فناوری و همزیستی با فناوری اینترنت اشیا، دسترسی کاربران به سرویس پخش محتوای باکیفیت بالا از طریق تلویزیون‌های تعاملی از جمله دستاوردهای این اقدام است.
    2020-07-03 07:06:00
  عطش توسعه در آمازون
  شرکت ها و برندها
  عطش توسعه در آمازون
  اخبار منتشر شده توسط فایننشیال تایمز خبر از این دارند که هزینه این گام برای آمازون برابر با یک میلیارد و دویست میلیون دلار بوده است.
    2020-07-02 06:00:00