تسلا و تیراژ تولید 2000 دستگاه خودرو در هفته

در راستای اعلام تیراژ تولیدی تسلا، این شرکت بیان کرده است که چند هفته جلوتر از برنامه­‌ی مدون خود، به این نقطه رسیده است و بر اساس گزارش برخی منابع تعداد واقعی آن را بیش از ۲۰۰۰ دستگاه در هفته اعلام کرده است.

از شروع پیش‌فروش و استقبال بسیار خوب مدل ۳، شمار تولید تسلا به دقا از سوی رسانه­‌ها تحت نظر گرفته شد. این شرکت، با وجود حداقل ۳۷۳۰۰۰ خودروی پیش‌فروش‌ شده از این مدل در بازار انبوه خودروهای الکتریکی، به‌ تازگی موعد تحویل تعداد ۵۰۰۰۰۰ دستگاه را از سال ۲۰۲۰ به ۲۰۱۸ انتقال داده است.

مدیر کارخانه‌ی فریمانت تسلا می­‌گوید با اضافه شدن مدل ایکس به خط مونتاژ کنونی (مدل اِس)، این کارخانه با مشکلاتی مواجه شده است. برخی خودروها پس از خارج شدن از خط، همچنان به کار بیشتری نیاز دارند؛ با این حال گزارش شده که نود درصد از خودروهای مدل S و X آماده­‌ی تحویل هستند.

با نزدیک شدن تسلا برای تولید مدل ۳ و موعد تحویل زود‌هنگام اولین سری از این خودرو در اواخر سال آینده، احتمالاً تسلا با موانع و مشکلات دیگری مواجه خواهد شد.

  نظرات

  تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت
  تازه های کسب و کار
  تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت
  نرم‌افزار Teams قابلیت‌های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که یکی از آنها ویژگی‌ جدیدی به نام 'Dynamic 911' است که تماس‌های شمارا به نزدیک‌ترین اپراتور جهت‌دهی می‌کند و به‌ این‌ ترتیب می‌توانید با اطمینان خاطر این نرم‌افزار را به سرویس تلفن اصلی‌تان تبدیل کنید.
    2019-08-06 15:49:55
  روایتی از آینده
  دانش روز
  روایتی از آینده
  اگر تنها 40 درصد خودروهای شهر منهتن از نوع خودروی خودران باشند، هکرها با دست‌کاری نیمی از آن‌ها می‌توانند به‌طورکلی شهر را مختل کنند.
    2019-08-02 15:34:00
  حذف کاغذ در الکامپ
  تازه های فناوری
  حذف کاغذ در الکامپ
  بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از 27 تا 30 تیرماه امسال، برای پنجمین سال متوالی به تولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
    2019-07-15 14:59:35
  سیری در دنیای رمز ارزها
  اقتصاد
  سیری در دنیای رمز ارزها
  بیش از دو هزار ارز مختلف در دنیا وجود دارد که البته تعداد آن‌هایی که مورد معامله قرار می‌گیرند بسیار کم‌تر بوده و مشهورهای این بازار پایین‌تر از 100 عدد هستند.
    2019-07-04 06:19:34
  غول های فناوری،نگران!؟
  اقتصاد
  غول های فناوری،نگران!؟
  ساندارپیچای : در صورتی که گوگل برای بررسی رعایت قوانین آنتی تراست (ضد انحصار) تحت تحقیق قرار گیرد، نوآوری در آمریکا نابود می‌شود.
    2019-06-16 09:40:17
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  اقتصاد
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  «راسل وویت» (Russel Vought) مدیر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید در نامه‌ای از نمایندگان کنگره و همچنین مایک پنس (معاون رئیس جمهور آمریکا) خواسته ،تحریم‌هوآوی را به تعویق بیندازند.
    2019-06-11 09:08:48