تسلا و تیراژ تولید 2000 دستگاه خودرو در هفته

در راستای اعلام تیراژ تولیدی تسلا، این شرکت بیان کرده است که چند هفته جلوتر از برنامه­‌ی مدون خود، به این نقطه رسیده است و بر اساس گزارش برخی منابع تعداد واقعی آن را بیش از ۲۰۰۰ دستگاه در هفته اعلام کرده است.

از شروع پیش‌فروش و استقبال بسیار خوب مدل ۳، شمار تولید تسلا به دقا از سوی رسانه­‌ها تحت نظر گرفته شد. این شرکت، با وجود حداقل ۳۷۳۰۰۰ خودروی پیش‌فروش‌ شده از این مدل در بازار انبوه خودروهای الکتریکی، به‌ تازگی موعد تحویل تعداد ۵۰۰۰۰۰ دستگاه را از سال ۲۰۲۰ به ۲۰۱۸ انتقال داده است.

مدیر کارخانه‌ی فریمانت تسلا می­‌گوید با اضافه شدن مدل ایکس به خط مونتاژ کنونی (مدل اِس)، این کارخانه با مشکلاتی مواجه شده است. برخی خودروها پس از خارج شدن از خط، همچنان به کار بیشتری نیاز دارند؛ با این حال گزارش شده که نود درصد از خودروهای مدل S و X آماده­‌ی تحویل هستند.

با نزدیک شدن تسلا برای تولید مدل ۳ و موعد تحویل زود‌هنگام اولین سری از این خودرو در اواخر سال آینده، احتمالاً تسلا با موانع و مشکلات دیگری مواجه خواهد شد.

  نظرات

  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  فناوریهای برتر
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  ارائه خدماتی نظیر جراحی از راه دور، شکل‌گیری شهر هوشمند با استفاده از قابلیت‌های توأم این فناوری و همزیستی با فناوری اینترنت اشیا، دسترسی کاربران به سرویس پخش محتوای باکیفیت بالا از طریق تلویزیون‌های تعاملی از جمله دستاوردهای این اقدام است.
    2020-07-03 07:06:00
  عطش توسعه در آمازون
  شرکت ها و برندها
  عطش توسعه در آمازون
  اخبار منتشر شده توسط فایننشیال تایمز خبر از این دارند که هزینه این گام برای آمازون برابر با یک میلیارد و دویست میلیون دلار بوده است.
    2020-07-02 06:00:00
  انویدیا DGX A100 رونمایی شد
  فناوریهای برتر
  انویدیا DGX A100 رونمایی شد
  این تراشه می‌تواند عملکرد هوش مصنوعی پنج پتافلاپ را ارائه کند و به‌این‌ترتیب قدرت و قابلیت‌های یک پایگاه داده کامل را برای اولین بار در یک پلتفرم گرد هم بیاورد.
    2020-06-23 10:53:33
  چالش قانون جدیدفضای مجازی درآلمان
  اینترنت
  چالش قانون جدیدفضای مجازی درآلمان
  پشتیبانان حریم شخصی باانتقاداز وضع ماده قانونی جدید،میگویندچنین قانونی شرکت های خصوصی را وادار می‌کند در ساخت مخزنی از اطلاعات شخصی افراد به پلیس کمک کنند.
    2020-06-20 18:57:04
  " EC-Eye "،نور امیدی بر دیده نابینایان
  کلینیک سلامت
  " EC-Eye "،نور امیدی بر دیده نابینایان
  همچنین ممکن است دیدن نور مادون قرمز میسر شود، که عملا به معنای دید در شب خواهد بود. این هدف با استفاده از متریال‌‌های دیگر در بخش‌های مختلف "چشم الکتروشیمیایی" امکان‌پذیر است.
    2020-06-20 18:24:40
  دانش را جایگزین نفت می کنیم
  اقتصاد
  دانش را جایگزین نفت می کنیم
  سال گذشته کمتر از ۲۰ درصد بودجه کشور تحت تأثیر نفت بوده و ما جزو معدود کشورهای نفت خیزی هستیم که می‌توانیم با کمتر از ۱۰ درصد درآمد نفتی اقتصاد مملکت را بچرخانیم.
    2020-06-15 06:33:00
  کسب و کارهای موفق در دوران قرنطینه
  تازه های کسب و کار
  کسب و کارهای موفق در دوران قرنطینه
  دوران قرنطیقه ضررهای مالی و انسانی بسیاری به همراه داشت، اتفاقی که شاید نمونه آن را در جنگ‌های جهانی دیده باشیم. اما دوران قرنطینه کرونا که همچنان باید جدی گرفته شود، درس‌های مهمی با خود به همراه داشت.
    2020-06-13 11:26:28
  «کچ‌آپ»، برنامه جدید فیس‌بوک
  رسانه های اجتماعی
  «کچ‌آپ»، برنامه جدید فیس‌بوک
  این برنامه مدتی است که در حال توسعه قرار دارد و متخصصان این شرکت با تمام توان روی آن کار می‌کنند. در حال حاضر این برنامه در آمریکا در دسترس و قابل استفاده است و کاربران دستگاه‌های اندروید و آی.اُ.اس می‌توانند از آن استفاده کنند.
    2020-06-09 10:11:30