بررسی مجدد سیستم های خودران توسط جنرال موتورز؛ بازگشت به عقب برای جبران

 نظر می‌رسد که تصادف کشنده‌ی خودروی خودران شرکت تسلاموتورز، اثر منفی خود را بر روی صنعت خودروسازی بگذارد، چرا که بسیاری از خودروسازان و تولیدکنندگان این عرصه، به ارزیابی مجدد استانداردهای ایمنی فناوری‌های موجود پرداختند و شور و شوق خود را برای عرضه‌ی خودروهای نیمه و تمام خودران از دست داده‌اند. خودروسازان کشور آلمان در آینده‌ی نزدیک قصد استفاده از جعبه‌ی سیاه در خودروهای خودران خود را دارند و جنرال‌موتورز نیز به بازبینی و ارزیابی مجدد این فناوری‌ها می‌پردازد. این موضوع می‌تواند موجب عدم استفاده از فناوری خودران مخصوص جنرال‌موتورز به نام سوپرکروز، در محصولات تولیدی سال ۲۰۱۷ شود. ماری بارا، مدیر ارشد اجرایی این شرکت تاریخ دقیقی برای تجهیز خودروها به سامانه‌ی نیمه خودروان مشخص نکرده بود، اما پس از مدتی مقامات رسمی غول خودروسازی ایالات متحده افزودند که انتظار می‌رود، این ویژگی در سال ۲۰۱۷ در برخی از خودروهای جنرال موتورز در دسترس باشد.

اعلامیه‌ی اخیر شرکت جنرال موتورز، نشان از میزان جدی‌بودن خودروسازان در زمینه‌ی بررسی صحت عملکرد تکنولوژی‌های خودران دارد که در حال حاضر تحت نظارت‌های سخت‌گیرانه و جدی مقامات فدرالی هستند. جنرال‌موتورز قصد تکرار اشتباه تسلا را در سامانه‌ی سوپرکروز خود ندارد و این بدین معنی است که از استراتژی خودروسازان دیگر برای استفاده از فناوری‌های پیشرفته در نسخه‌ی آزمایشی خود استفاده نخواهد کرد و آن را در اختیار مشتری نخواهد گذاشت. این دومین بار است که جنرال‌موتورز عرضه‌ی فناوری خودران خود را به تعویق می‌اندازد.

  نظرات

  تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت
  تازه های کسب و کار
  تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت
  نرم‌افزار Teams قابلیت‌های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که یکی از آنها ویژگی‌ جدیدی به نام 'Dynamic 911' است که تماس‌های شمارا به نزدیک‌ترین اپراتور جهت‌دهی می‌کند و به‌ این‌ ترتیب می‌توانید با اطمینان خاطر این نرم‌افزار را به سرویس تلفن اصلی‌تان تبدیل کنید.
    2019-08-06 15:49:55
  روایتی از آینده
  دانش روز
  روایتی از آینده
  اگر تنها 40 درصد خودروهای شهر منهتن از نوع خودروی خودران باشند، هکرها با دست‌کاری نیمی از آن‌ها می‌توانند به‌طورکلی شهر را مختل کنند.
    2019-08-02 15:34:00
  حذف کاغذ در الکامپ
  تازه های فناوری
  حذف کاغذ در الکامپ
  بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از 27 تا 30 تیرماه امسال، برای پنجمین سال متوالی به تولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
    2019-07-15 14:59:35
  سیری در دنیای رمز ارزها
  اقتصاد
  سیری در دنیای رمز ارزها
  بیش از دو هزار ارز مختلف در دنیا وجود دارد که البته تعداد آن‌هایی که مورد معامله قرار می‌گیرند بسیار کم‌تر بوده و مشهورهای این بازار پایین‌تر از 100 عدد هستند.
    2019-07-04 06:19:34
  غول های فناوری،نگران!؟
  اقتصاد
  غول های فناوری،نگران!؟
  ساندارپیچای : در صورتی که گوگل برای بررسی رعایت قوانین آنتی تراست (ضد انحصار) تحت تحقیق قرار گیرد، نوآوری در آمریکا نابود می‌شود.
    2019-06-16 09:40:17
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  اقتصاد
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  «راسل وویت» (Russel Vought) مدیر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید در نامه‌ای از نمایندگان کنگره و همچنین مایک پنس (معاون رئیس جمهور آمریکا) خواسته ،تحریم‌هوآوی را به تعویق بیندازند.
    2019-06-11 09:08:48