هیدئو کوجیما:"راک استار" ،2017 با"نسخه‌ی دوم Red Dead Redemption"به بازار می آید.

 

هیدئو کوجیما در مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت گیم‌اینداستری، نسخه‌ی دوم بازی فوق‌العاده محبوب Red Dead Redemption را به عنوان مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۱۷ نام برده است. کوجیما که یکی از طرفداران پر و پا قرص بازی‌های شرکت راک‌استار به نظر می‌رسد همیشه بازی‌های این استودیو را مورد تحسین قرار داده است. او در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بازی GTA V باعث شده تا کمی در مورد بازی خود، یعنی نسخه‌ی پنجم بازی Metal Gear Solid ناامید به نظر برسد چرا که از نظر وی، ممکن است بازی Metal Gear Solid نتواند همان اثری را که GTA V بر روی کاربران گذاشته را بار دیگر تکرار کند.

اگر برنامه‌ی زمان بندی انتشار نسخه‌ی دوم بازی Red Dead Redemption دچار تغییر نشود، این بازی پاییز سال آینده برای دو کنسول پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. راک‌استار تاکنون تنها یک تیزر ویدیویی را از این بازی عرضه کرده و فعلا جزئیات بیشتری از جمله گیم‌پلی بازی در دسترس قرار نگرفته است.

در حالی که به پایان سال ۲۰۱۶ نزدیک می‌شویم، کوجیما در مورد سالی که گذشت و تاثیر واقعیت مجازی نیز سخن گفته است:

سال ۲۰۱۶ به عنوان سال اول واقعیت مجازی شناخته می‌شود. طی ۱۲۰ سال گذشته، نحوه‌ی دیدن نمایشگرها تغییری نکرده و حالا با وجود واقعیت مجازی می‌توانیم شاهد استفاده‌ی گسترده‌ی آن در موارد مختلف باشیم. به نظر من واقعیت مجازی زندگی پیرامون ، آموزش و فرهنگ ما را تغییر خواهد داد. از دیدگاه من واقعیت مجازی تنها به بازی‌های موبایلی یا رایانه‌ای محدود نخواهد شد.

همان‌طور که مستحضر هستید، هیدئو کوجیما در حال کار بر روی عنوان مورد انتظار خود موسوم به Death Stranding بوده که قرار است برای کنسول پلی‌استیشن 4 به صورت انحصاری منتشر شود. نورمان ریدس و مدس میکلسن به عنوان بازیگران اصلی این بازی انتخاب شده‌اند و تاکنون چند تریلر نیز از این بازی انتشار یافته است.

منبع:GAMESPOT  (مصطفی رنجبر)

  نظرات

  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  اقتصاد
  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  ژاپن از سایر کشورها می‌خواهد که گرد هم آیند و یک چارچوب مدون و مشخص برای حاکمیت داده تدوین کنند تا در اثر این محدودسازی‌ها، آسیبی به حریم خصوصی، امنیت و توسعه وارد نشود
    2019-04-23 06:51:13
  آیفون و قابلیت های فردا
  نوآوری
  آیفون و قابلیت های فردا
  به نظر می‌رسد اپل مشغول تحقیق روی روش‌هایی برای ردیابی آلودگی ومواد شیمیایی خطرناک و... است که در محصولاتش تعبیه می‌شوند.
    2019-04-15 11:42:18
  ابر مغز جهانی
  فناوریهای برتر
  ابر مغز جهانی
  دانشمندان و محققان پیشرو معتقدند مسیر توسعه و پیشرفت در رایانه‌های جامعه و فناوری زیستی به مغز انسان منتهی می‌شود.
    2019-04-14 18:11:27
  شکست اولین تلاش
  فناوریهای برتر
  شکست اولین تلاش
  این سیستم در شرایط آزمایشگاهی بر روی رانندگانی آزمایش شده بود که با سرعت کم در حال رانندگی بودند ودقت آن در جریان آزمایش‌های انجام شده ۸۰ درصد بود.
    2019-04-10 08:27:17
  نقشه راه
  فناوریهای برتر
  نقشه راه
  بر اساس استراتژی هوش مصنوعی اتحادیه اروپا، قرار است سرمایه گذاری در این زمینه تا یک دهه آینده در قاره مذکور به طور سالانه به ۲۰ میلیارد یورو برسد.
    2019-04-10 07:25:44
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  اقتصاد
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  دوسال قبل فقط ۲۶۶ میلیون دلار ارز دیجیتالی به سرقت رفته بود این در حالیست که این رقم در سال گذشته میلادی به حدود یک میلیارد دلار رسیده است.
    2019-03-26 14:33:48
  افشاگری فیس بوک
  جامعه
  افشاگری فیس بوک
  ما هیچ مدرکی دال بر اینکه هر کدام از کارکنان داخلی این شبکه از این اطلاعات سوء استفاده کرده باشند بدست نیاورده ایم.
    2019-03-25 10:40:53
  سفر در زمان
  فناوریهای برتر
  سفر در زمان
  تحقیقات جدید جامعه علمی را در مورد برگشت جریان زمان در سیستم‌های کوانتومی هیجان زده کرده است.
    2019-03-21 10:26:05