هیدئو کوجیما:"راک استار" ،2017 با"نسخه‌ی دوم Red Dead Redemption"به بازار می آید.

 

هیدئو کوجیما در مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت گیم‌اینداستری، نسخه‌ی دوم بازی فوق‌العاده محبوب Red Dead Redemption را به عنوان مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۱۷ نام برده است. کوجیما که یکی از طرفداران پر و پا قرص بازی‌های شرکت راک‌استار به نظر می‌رسد همیشه بازی‌های این استودیو را مورد تحسین قرار داده است. او در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بازی GTA V باعث شده تا کمی در مورد بازی خود، یعنی نسخه‌ی پنجم بازی Metal Gear Solid ناامید به نظر برسد چرا که از نظر وی، ممکن است بازی Metal Gear Solid نتواند همان اثری را که GTA V بر روی کاربران گذاشته را بار دیگر تکرار کند.

اگر برنامه‌ی زمان بندی انتشار نسخه‌ی دوم بازی Red Dead Redemption دچار تغییر نشود، این بازی پاییز سال آینده برای دو کنسول پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. راک‌استار تاکنون تنها یک تیزر ویدیویی را از این بازی عرضه کرده و فعلا جزئیات بیشتری از جمله گیم‌پلی بازی در دسترس قرار نگرفته است.

در حالی که به پایان سال ۲۰۱۶ نزدیک می‌شویم، کوجیما در مورد سالی که گذشت و تاثیر واقعیت مجازی نیز سخن گفته است:

سال ۲۰۱۶ به عنوان سال اول واقعیت مجازی شناخته می‌شود. طی ۱۲۰ سال گذشته، نحوه‌ی دیدن نمایشگرها تغییری نکرده و حالا با وجود واقعیت مجازی می‌توانیم شاهد استفاده‌ی گسترده‌ی آن در موارد مختلف باشیم. به نظر من واقعیت مجازی زندگی پیرامون ، آموزش و فرهنگ ما را تغییر خواهد داد. از دیدگاه من واقعیت مجازی تنها به بازی‌های موبایلی یا رایانه‌ای محدود نخواهد شد.

همان‌طور که مستحضر هستید، هیدئو کوجیما در حال کار بر روی عنوان مورد انتظار خود موسوم به Death Stranding بوده که قرار است برای کنسول پلی‌استیشن 4 به صورت انحصاری منتشر شود. نورمان ریدس و مدس میکلسن به عنوان بازیگران اصلی این بازی انتخاب شده‌اند و تاکنون چند تریلر نیز از این بازی انتشار یافته است.

منبع:GAMESPOT  (مصطفی رنجبر)

  نظرات

  حذف کاغذ در الکامپ
  تازه های فناوری
  حذف کاغذ در الکامپ
  بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از 27 تا 30 تیرماه امسال، برای پنجمین سال متوالی به تولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
    2019-07-15 14:59:35
  سیری در دنیای رمز ارزها
  اقتصاد
  سیری در دنیای رمز ارزها
  بیش از دو هزار ارز مختلف در دنیا وجود دارد که البته تعداد آن‌هایی که مورد معامله قرار می‌گیرند بسیار کم‌تر بوده و مشهورهای این بازار پایین‌تر از 100 عدد هستند.
    2019-07-04 06:19:34
  غول های فناوری،نگران!؟
  اقتصاد
  غول های فناوری،نگران!؟
  ساندارپیچای : در صورتی که گوگل برای بررسی رعایت قوانین آنتی تراست (ضد انحصار) تحت تحقیق قرار گیرد، نوآوری در آمریکا نابود می‌شود.
    2019-06-16 09:40:17
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  اقتصاد
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  «راسل وویت» (Russel Vought) مدیر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید در نامه‌ای از نمایندگان کنگره و همچنین مایک پنس (معاون رئیس جمهور آمریکا) خواسته ،تحریم‌هوآوی را به تعویق بیندازند.
    2019-06-11 09:08:48
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  اقتصاد
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  درگیری چند هفته اخیر چین و آمریکا نشانگر آغاز یک جنگ سرد جدید با محوریت فناوری است که در آینده نزدیک اتحادها و ائتلاف‌هایی در میان کشورهای جهان این جنگ تازه را جدی تر و نفس گیر تر خواهد کرد.
    2019-06-07 09:34:12
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد هوشمند در این دوره و این دولت به پایان نمی‌رسد. اما وظیفه من به عنوان وزیر اقتصاد آن است که این افق را باز کنم و فضا را برای تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی فراهم کنم. در این راه دست همه نخبگان و مجریان و اندیشمندان را می‌فشارم.
    2019-06-01 08:57:51
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  اقتصاد
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  این اقدام آمریکا برای نوآوری بسیار بد خواهد بود چراکه اختلافات تجاری و کاهش مهاجرت باعث کاهش جریان سرمایه و نیروی انسانی می‌شودپریستون مک آفی – اقتصاد دا ن
    2019-05-29 10:49:08
  تحریم اپل؟
  اقتصاد
  تحریم اپل؟
  کارشناسان اقتصادی می‌گویند چین با جمعیت انبوه و اقتصاد پیشرفته اش کاملاً در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند از اپل آمریکایی که سومین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان است، انتقام بگیرد.
    2019-05-26 10:06:35
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  تازه های فناوری
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  اطلاع از تعداد سیم‌کارت‌های تلفن همراه، سرویس‌های مخابراتی شامل اینترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌های تلفن همراه به نام مشترکین از جمله سرویس‌های این سامانه است.
    2019-05-25 10:40:38