"نینتندو سوییچ"، ۲۴ دی ماه در نیویورک

چندی پیش، Tatsumi Kimishima، رئیس کمپانی نینتندو، در جلسه سرمایه گزاران این کمپانی، خبر برگزاری مراسم معرفی کامل نینتندو سوییچ را اعلام کرد و خاطرنشان کرد اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد کنسول نینتندو سوییچ، در مراسم Nintendo Switch Presentation 2017 در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. این مراسم برای رسانه‌ها، تحلیلگران مالی و شرکای تجاری در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۷ (۲۳ دی ماه سال جاری) در شهر توکیو برگزار خواهد شد.

اما روز گذشته، کمپانی نینتندو اعلام کرد که قصد دارد یک رویداد خبری در ۲۴ دی‌‌ماه در شهر نیویورک برگزار کند و برای اولین بار، کنسول نینتندو سوییچ را در اختیار مدعوین قرار دهد.  البته این رویداد، به صورت خصوصی برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان، یک دعوتنامه رسمی از سوی کمپانی نینتندو دریافت خواهند کرد.

به گفته نینتندو، مدت این رویداد خبری پنج ساعت است و قرار است در طی آن، اطلاعات بیشتری در اختیار مدعوین قرار بگیرد. نینتندو وعده داده که اطلاعات کاملی از مشخصات، قیمت و زمان عرضه کنسول، در این دو رویداد منتشر خواهد شد. البته، قرار است اولین کنسول قابل‌بازی نینتندو سوییچ، در Tokaigi Japan Game Party 2017 که در فوریه ۲۰۱۷ (بهمن و اسفند ماه سال جاری) برگزار می‌شود، در اختیار گیمرهای ژاپنی قرار بگیرد.  علیرضا پورمقدم

منبع:GAMEPUR

  نظرات

  حذف کاغذ در الکامپ
  تازه های فناوری
  حذف کاغذ در الکامپ
  بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از 27 تا 30 تیرماه امسال، برای پنجمین سال متوالی به تولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
    2019-07-15 14:59:35
  سیری در دنیای رمز ارزها
  اقتصاد
  سیری در دنیای رمز ارزها
  بیش از دو هزار ارز مختلف در دنیا وجود دارد که البته تعداد آن‌هایی که مورد معامله قرار می‌گیرند بسیار کم‌تر بوده و مشهورهای این بازار پایین‌تر از 100 عدد هستند.
    2019-07-04 06:19:34
  غول های فناوری،نگران!؟
  اقتصاد
  غول های فناوری،نگران!؟
  ساندارپیچای : در صورتی که گوگل برای بررسی رعایت قوانین آنتی تراست (ضد انحصار) تحت تحقیق قرار گیرد، نوآوری در آمریکا نابود می‌شود.
    2019-06-16 09:40:17
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  اقتصاد
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  «راسل وویت» (Russel Vought) مدیر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید در نامه‌ای از نمایندگان کنگره و همچنین مایک پنس (معاون رئیس جمهور آمریکا) خواسته ،تحریم‌هوآوی را به تعویق بیندازند.
    2019-06-11 09:08:48
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  اقتصاد
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  درگیری چند هفته اخیر چین و آمریکا نشانگر آغاز یک جنگ سرد جدید با محوریت فناوری است که در آینده نزدیک اتحادها و ائتلاف‌هایی در میان کشورهای جهان این جنگ تازه را جدی تر و نفس گیر تر خواهد کرد.
    2019-06-07 09:34:12
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد هوشمند در این دوره و این دولت به پایان نمی‌رسد. اما وظیفه من به عنوان وزیر اقتصاد آن است که این افق را باز کنم و فضا را برای تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی فراهم کنم. در این راه دست همه نخبگان و مجریان و اندیشمندان را می‌فشارم.
    2019-06-01 08:57:51
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  اقتصاد
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  این اقدام آمریکا برای نوآوری بسیار بد خواهد بود چراکه اختلافات تجاری و کاهش مهاجرت باعث کاهش جریان سرمایه و نیروی انسانی می‌شودپریستون مک آفی – اقتصاد دا ن
    2019-05-29 10:49:08
  تحریم اپل؟
  اقتصاد
  تحریم اپل؟
  کارشناسان اقتصادی می‌گویند چین با جمعیت انبوه و اقتصاد پیشرفته اش کاملاً در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند از اپل آمریکایی که سومین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان است، انتقام بگیرد.
    2019-05-26 10:06:35
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  تازه های فناوری
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  اطلاع از تعداد سیم‌کارت‌های تلفن همراه، سرویس‌های مخابراتی شامل اینترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌های تلفن همراه به نام مشترکین از جمله سرویس‌های این سامانه است.
    2019-05-25 10:40:38