سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ

 

جهان طی چند ماه گذشته شرایطی غیرعادی را تجربه نموده است؛ اما اکنون Tae-moon Roh؛ ریاست کسب و کار موبایلی سامسونگ چشم‌انداز خود پیرامون دوران پس از طبیعی شدن اوضاع که طی آن فناوری‌های موبایلی در کانون توجهات قرار می‌گیرند را بیان کرده است. بر این اساس سامسونگ موبایل بر 3 اولویت کلیدی شامل نوآوری‌های معنادار، همکاری‌های آزاد و چابک‌سازی عملیاتی تمرکز خواهد کرد.

همچنین سامسونگ سرمایه‌گذاری‌های خود در زمینه تحقیق و توسعه را بیش از پیش مورد بازنگری قرار داده و کماکان تمرکز خود را روی مقوله دستگاه‌های 5G، کمک به کارگران خطوط تولید و ارائه پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موبایلی حفظ خواهد کرد. بعلاوه غول کره‌ای به‌دنبال تقویت هرچه بیش‌تر همکاری‌های کلیدی خود است و به تلاش‌های خود برای بهینه‌سازی بهره وری عملیاتی و تسهیل تجربه کاربری دستگاه‌ها ادامه خواهد داد.

“ضمن برگزاری رویداد Galaxy Unpacked در تابستان امسال از 5 دستگاه الکترونیکی جدید رونمایی خواهیم کرد. این محصولات انعکاس‌دهنده نگرش ما نسبت به نوآوری در خلق تجارب موبایلی جدید هستند. بی‌تردید این گجت‌ها همواره یکی از همراهان همیشگی ما به‌شمار می‌روند و حین انجام کارها یا بازی کردن در داخل یا خارج از منزل قدرت و کارآیی بی‌نظیر را با یکدیگر ادغام می‌کنند. با بازگشت اوضاع به شرایط عادی شما در زندگی روزمره خود می‌توانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه‌ها (در دستان، درون گوش یا روی مچ دست خود) استفاده کنید.”

بعلاوه پست وبلاگی اخیر موجودیت 5 دستگاه جدیدی که طی رویداد ماه آینده Galaxy Unpacked معرفی می‌شوند را موردتائید قرار داده است. در این پست مشخصا به یک اسمارت‌واچ و ایرفون اشاره شده است که احتمالا همان گلکسی بادز لایو و گلکسی واچ 3 هستند. سایر دستگاه‌های مورد انتظار شامل سری گلکسی نوت 20، گلکسی زد فولد 2 و گلکسی تب S7 خواهند بود.

منبع:https://itresan.com

  نظرات

  معمای هستی
  دانش روز
  معمای هستی
  هر شب که به آسمان می نگریم و ستارگان بی‌شمار را در آن می‌بینیم ،بزرگی هستی را حس می‌کنیم و از خودمان می‌پرسیم در این عظمت آیا جایی برای دیگری هم هست؟
    2021-01-27 10:18:00
  استخراج رمز ارز در دنیا و ایران
  اقتصاد
  استخراج رمز ارز در دنیا و ایران
  سال گذشته قبل از این‌که صنعت استخراج رمز ارز در کشورمان قانونی شود، به ماینرها قاچاقچی برق می‌گفتند. اما پس از مدتی، دولت این صنعت را به رسمیت شناخت.
    2021-01-25 12:56:00
  استخراج رمزارز تاب‌آوری ما در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد
  دانش روز
  استخراج رمزارز تاب‌آوری ما در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد
  طبق آمار وزارت نیرو، حدود ۱۲ هزار مگاوات ظرفیت بلااستفاده داریم که کارایی برای نیروگاه‌ها ندارد. بنابراین مشکل خاموشی‌های اخیر کشور ربطی به ماینرها ندارد و ما به راحتی می‌توانیم از ظرفیت نیروگاه‌ها، ظرفیت ماینرها را افزایش دهیم.
    2021-01-21 10:21:00
  رشد فزاینده بازار ابر (کلود)
  رایانش ابری
  رشد فزاینده بازار ابر (کلود)
  بنا بر پیش‌بینی گارتنر، تا سال 2024 بیشتر پلتفرم‌های خدمات ابری دست‌کم برخی از سرویس‌های ابری توزیع‌شده را فراهم خواهند آورد که در نقطه مورد نیاز اجرا می‌شوند.
    2021-01-19 10:59:06
  کتاب خوان ها بخوانند
  نرم افزارها
  کتاب خوان ها بخوانند
  این پروژه ،کاری از یک وب‌سایت غیرانتفاعی به نام «اینترنت آرشیو» است که امکان دسترسی آزادانه به موسیقی، کتاب‌ها، وب‌سایت‌ها، نرم‌افزار و غیره را فراهم می‌آورد.
    2021-01-15 10:16:00
  نظام بانکی در مسیرتجدید ساختار عمیق
  اقتصاد
  نظام بانکی در مسیرتجدید ساختار عمیق
  فناوری‌های پیشرفته شرکت‌های غیربانکی نه‌تنها به بخش مربوط به پرداخت‌ها بلکه به بخش‌های مختلف دیگر خدمات مالی نیز ورود پیدا کرده‌اند. فین‌تک‌ها و بیگ‌تک‌ ها از مهمترین ارائه‌دهندگان خدمات مالی هستند.
    2021-01-09 10:29:47
  انقلاب سرعت
  فناوریهای برتر
  انقلاب سرعت
  به گفته محققان، این تجربه در انتقال اطلاعات یک رکورد جدید محسوب می‌شود،ضمن اینکه بخش عمده تجهیزات مورد استفاده برای این شیوه انتقال ، در بازار موجود است.
    2021-01-05 09:39:03
  غول‌های فناوری دنیا همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد
  بازاریابی و بازارسازی
  غول‌های فناوری دنیا همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد
  صنعت فناوری جزء معدود بخش‌هایی است که از بحران کرونا سود می‌برد و این کمپانی‌های بزرگ فناوری در دنیا هستند که پیروز میدان کرونا هستند و توانسته‌اند طی یک سال گذشته بازار را به تسخیر خود درآورند.
    2021-01-03 10:25:43
  روند فناوری های جهانی
  فناوریهای برتر
  روند فناوری های جهانی
  کرونا درکنار استرس‌هایی که به‌همراه آورد، رشد چشمگیروجهش بی سابقه فناوری را به‌همراه داشت که شاید در مقایسه با سال‌های گذشته بسیار فراتر از حد انتظار باشد.
    2020-12-31 09:47:51