سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ

 

جهان طی چند ماه گذشته شرایطی غیرعادی را تجربه نموده است؛ اما اکنون Tae-moon Roh؛ ریاست کسب و کار موبایلی سامسونگ چشم‌انداز خود پیرامون دوران پس از طبیعی شدن اوضاع که طی آن فناوری‌های موبایلی در کانون توجهات قرار می‌گیرند را بیان کرده است. بر این اساس سامسونگ موبایل بر 3 اولویت کلیدی شامل نوآوری‌های معنادار، همکاری‌های آزاد و چابک‌سازی عملیاتی تمرکز خواهد کرد.

همچنین سامسونگ سرمایه‌گذاری‌های خود در زمینه تحقیق و توسعه را بیش از پیش مورد بازنگری قرار داده و کماکان تمرکز خود را روی مقوله دستگاه‌های 5G، کمک به کارگران خطوط تولید و ارائه پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موبایلی حفظ خواهد کرد. بعلاوه غول کره‌ای به‌دنبال تقویت هرچه بیش‌تر همکاری‌های کلیدی خود است و به تلاش‌های خود برای بهینه‌سازی بهره وری عملیاتی و تسهیل تجربه کاربری دستگاه‌ها ادامه خواهد داد.

“ضمن برگزاری رویداد Galaxy Unpacked در تابستان امسال از 5 دستگاه الکترونیکی جدید رونمایی خواهیم کرد. این محصولات انعکاس‌دهنده نگرش ما نسبت به نوآوری در خلق تجارب موبایلی جدید هستند. بی‌تردید این گجت‌ها همواره یکی از همراهان همیشگی ما به‌شمار می‌روند و حین انجام کارها یا بازی کردن در داخل یا خارج از منزل قدرت و کارآیی بی‌نظیر را با یکدیگر ادغام می‌کنند. با بازگشت اوضاع به شرایط عادی شما در زندگی روزمره خود می‌توانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه‌ها (در دستان، درون گوش یا روی مچ دست خود) استفاده کنید.”

بعلاوه پست وبلاگی اخیر موجودیت 5 دستگاه جدیدی که طی رویداد ماه آینده Galaxy Unpacked معرفی می‌شوند را موردتائید قرار داده است. در این پست مشخصا به یک اسمارت‌واچ و ایرفون اشاره شده است که احتمالا همان گلکسی بادز لایو و گلکسی واچ 3 هستند. سایر دستگاه‌های مورد انتظار شامل سری گلکسی نوت 20، گلکسی زد فولد 2 و گلکسی تب S7 خواهند بود.

منبع:https://itresan.com

  نظرات

  چین در پی ایجاد شبکه اینترنتی جدیداست
  اینترنت
  چین در پی ایجاد شبکه اینترنتی جدیداست
  به گفته مقام‌های آمریکایی ،چین با اقتدار فراوانی که در زمینه فناوری به دست آورده است به حدی رسیده است که می تواندبا اشاعه فناوری خود در دنیا به کنترل اینترنت بپردازد.
    2020-08-03 14:26:00
  سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ
  کسب و کار
  سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ
  با بازگشت اوضاع به شرایط عادی سامسونگی ها،در زندگی روزمره خود می‌توانند به بهترین شکل ممکن از این دستگاه‌ها (در دستان، درون گوش یا روی مچ دست خود) استفاده کنند.”
    2020-07-22 14:07:11
  نسل ششم در ایستگاه اول
  فناوریهای برتر
  نسل ششم در ایستگاه اول
  نسل ششم بایستی از نرخ تبادل داده با حداکثر سرعت 1000 گیگابیت برثانیه (50 برابر سریع‌تر از شبکه 5G) و وقفه هوایی کمتر از 100 میکروثانیه (یک‌دهم وقفه مجاز در شبکه 5G) پشتیبانی نماید.
    2020-07-16 08:24:00
  نسل پنجم در ایستگاه آخر
  فناوریهای برتر
  نسل پنجم در ایستگاه آخر
  با راه‌اندازی بستر توسعه و آزمون نسل پنجم شبکه ارتباطی، امکان مشارکت و حمایت از استارت‌آپ‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و سایر بخش‌های خصوصی برای بهره‌برداری از خدمات آن در لایه‌های مختلف توسعه شبکه، فراهم خواهد شد.
    2020-07-15 16:26:28
  سلماس،میزبان ایستگاه چهارم
  فناوریهای برتر
  سلماس،میزبان ایستگاه چهارم
  این ایستگاه مکانی برای انعقاد قراردادهای پژوهشی فضایی در زمینه‌های مختلف از جمله کاربردی، توسعه‌ای، فناوری علوم فضایی، کشاورزی، مطالعه طراحی و ساخت ماهواره سنجشی و آزمایشگاهی خواهد بود.
    2020-07-15 05:34:00
  آزمون خلاقیت در بیش از 170 کشور جهان
  خلاقیت
  آزمون خلاقیت در بیش از 170 کشور جهان
  امکان ثبت نام دراین مسابقه از ۱۰ تیرماه تا ۹ شهریور ۱۳۹۹ برای توسعه‌دهندگان نرم افزاردر آسیا-اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا، آمریکای لاتین و چین فراهم می باشد.
    2020-07-10 12:09:17
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  گوناگون
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  شرکت‌های بسیاری در طی سال‌های اخیر روی توسعه و تست سیستم‌های تحویل مبتنی بر پهپاد کار کرده‌اند. با این حال هنوز یک مساله بزرگ در رابطه با این وسائل نقلیه وجود دارد.
    2020-07-05 13:28:00
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  فناوریهای برتر
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  ارائه خدماتی نظیر جراحی از راه دور، شکل‌گیری شهر هوشمند با استفاده از قابلیت‌های توأم این فناوری و همزیستی با فناوری اینترنت اشیا، دسترسی کاربران به سرویس پخش محتوای باکیفیت بالا از طریق تلویزیون‌های تعاملی از جمله دستاوردهای این اقدام است.
    2020-07-03 07:06:00
  عطش توسعه در آمازون
  شرکت ها و برندها
  عطش توسعه در آمازون
  اخبار منتشر شده توسط فایننشیال تایمز خبر از این دارند که هزینه این گام برای آمازون برابر با یک میلیارد و دویست میلیون دلار بوده است.
    2020-07-02 06:00:00