ماهی را اینترنتی از دریا صید کنید و رایگان در تهران تحویل بگیرید

اگر از آن دسته افرادی‌ هستید که با تکنولوژی و استفاده از خدمات استارت‌آپ‌ها روز خود را به شب ‌می‌رسانید، احتمالا بر سر تهیه یک سری واجبات روزانه، ‌از مواد لازم برای آشپزی گرفته تا خرید و تهیه لباس و پوشاک خود نیز دلتان می‌خواست که تکنولوژی و دنیای استارت‌آپی دست به دست هم می‌داد تا شما را تمام و کمال مجبور به صرفه‌جویی در وقت کند.

اما ظاهرا در دنیای متنوع استارت‌آپ‌ها همه چیز ممکن است. این بار داستان از این قرار است که استارت‌آپی به نام «ماهی دریا» می‌خواهد خاطرتان را در یافتن ماهی یا میگوی تازه و مورد نظرتان آسوده کند. «ماهی دریا» که از دل شرکت «ایده‌پردازان جوان هرمزگان» بیرون آمده ‌و به شما ماهی یا میگوی تازه‌ای را که از صیادان خریداری ‌کرده، عرضه می‌کند. آنها  این کار را نه‌تنها برای شهر خود بلکه برای ارسال سریع  و رایگان به تهران هم انجام می‌دهند و خیال شما را در دشواری‌های خرید ماهی و یافتن آن، آسوده می‌کنند. آنها که در سایت‌شان نوشته‌اند: «‌نهایتا شما کالا را از ماهی دریا خریداری کرده‌اید و تمامی مسئولیت‌ها اعم از کیفیت محصول، حمل‌و‌نقل سریع و سایر مسائل بر عهده ‌ماهی دریاست.» ظاهرا تکیه‌گاهی برای اطمینان ما در سفارش ماهی یا میگو شده‌اند و با بسته‌بندی محکم و زیبایی که برای محصول‌شان تدارک دیده‌اند، ظاهرا فکر همه چیز را کرده‌اند.

پس منتظر چه هستید؟

اگر به دنبال یافتن بیشترین منبع امگا ۳ هستید، کافی است به mahidarya.com بروید و ماهی یا میگو مورد نظر‌تان را سفارش دهید. به اضافه اینکه، در نظر داشته باشید که متخصصان تغذیه می‌گویند‌: «بهترین شکل امگا ۳ در ماهی تازه قرار دارد!» این بخشی از توصیه‌های این سایت است که تلاش کرده خواص آبزیان دریایی را هم به مشتریانش گوشزد کند. نکته جالب‌توجه قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه ماهی‌دریاست. برای نمونه هر کیلو ماهی حلواسفید در این وب‌سایت ۴۸ هزار تومان است که اگر با قیمت‌های تهران آن‌هم برای ماهی‌های یخ‌زده مقایسه شود، می‌توان به این تفاوت قیمت بیشتر پی برد. در هر صورت حمایت پارک علم‌و‌فناوری هرمزگان از این استارت‌آپ، آینده روشن‌تری را برای آن نوید می‌دهد.

منبع : شنبه مگ و سایت ماهی دریا

  نظرات

  "تخریب خلاقانه"در سیلیکون ولی
  شرکت ها و برندها
  "تخریب خلاقانه"در سیلیکون ولی
  اگرچه سیلیکون ولی، دستاوردهای تحول آفرینی زیادی را به دنیای دیجیتال عرضه کرده، اما به طور خطرناکی به یک کارخانه تک محصولی مردان سفیدپوست و نخبه کامپیوتر تبدیل شده است.
    2018-10-05 16:25:00
  کناره گیری ایلان ماسک
  شخصیت ها
  کناره گیری ایلان ماسک
  اگر توافق به‌دست آمده طبق برنامه پیش برود، ماسک باید ظرف 45 روز از مقام ریاست هیئت مدیره کناره‌گیری کند و حداقل تا سه سال بعد از آن نمی‌تواند برای این پست انتخاب شود.
    2018-10-02 07:40:09
  استارتاپ ناب ،جذاب‌ترین بازیگر دنیای کارآفرینی
  تازه های کسب و کار
  استارتاپ ناب ،جذاب‌ترین بازیگر دنیای کارآفرینی
  این متدولوژی به شما می‌گوید، فرآیند آزمایش را به جای برنامه‌ریزی سنگین، بازخورد مشتری را به جای شهود و طراحی تکرار شدنی را به جای راه‌کار سنتی توسعه "طرحی کامل و عالی در ابتدا" مورد استفاده قرار دهید.
    2018-10-02 06:58:00
  آسیب شناسی استارتاپی
  استارتاپ ها
  آسیب شناسی استارتاپی
  استارت‌آپ‌هایی که شکست می‌خورند، سرمایه‌هایی که هدر می‌روند، عمرهایی که تلف می‌شوند...شور عشق به استارت‌آپ... آیا شور آن درآمده است!؟
    2018-09-30 07:07:00
  اینترنت امریکایی ،یااینترنت چینی
  اینترنت
  اینترنت امریکایی ،یااینترنت چینی
  به نظر می‌رسد تقابل و جنگ تجاری میان چین و آمریکا به حوزه فناوری ارتباطات و تکنولوژی نیز کشانده شده و شرکت‌های فعال در این زمینه را نیز به زودی درگیر خود خواهد کرد.
    2018-09-30 07:04:00