ماهی را اینترنتی از دریا صید کنید و رایگان در تهران تحویل بگیرید

اگر از آن دسته افرادی‌ هستید که با تکنولوژی و استفاده از خدمات استارت‌آپ‌ها روز خود را به شب ‌می‌رسانید، احتمالا بر سر تهیه یک سری واجبات روزانه، ‌از مواد لازم برای آشپزی گرفته تا خرید و تهیه لباس و پوشاک خود نیز دلتان می‌خواست که تکنولوژی و دنیای استارت‌آپی دست به دست هم می‌داد تا شما را تمام و کمال مجبور به صرفه‌جویی در وقت کند.

اما ظاهرا در دنیای متنوع استارت‌آپ‌ها همه چیز ممکن است. این بار داستان از این قرار است که استارت‌آپی به نام «ماهی دریا» می‌خواهد خاطرتان را در یافتن ماهی یا میگوی تازه و مورد نظرتان آسوده کند. «ماهی دریا» که از دل شرکت «ایده‌پردازان جوان هرمزگان» بیرون آمده ‌و به شما ماهی یا میگوی تازه‌ای را که از صیادان خریداری ‌کرده، عرضه می‌کند. آنها  این کار را نه‌تنها برای شهر خود بلکه برای ارسال سریع  و رایگان به تهران هم انجام می‌دهند و خیال شما را در دشواری‌های خرید ماهی و یافتن آن، آسوده می‌کنند. آنها که در سایت‌شان نوشته‌اند: «‌نهایتا شما کالا را از ماهی دریا خریداری کرده‌اید و تمامی مسئولیت‌ها اعم از کیفیت محصول، حمل‌و‌نقل سریع و سایر مسائل بر عهده ‌ماهی دریاست.» ظاهرا تکیه‌گاهی برای اطمینان ما در سفارش ماهی یا میگو شده‌اند و با بسته‌بندی محکم و زیبایی که برای محصول‌شان تدارک دیده‌اند، ظاهرا فکر همه چیز را کرده‌اند.

پس منتظر چه هستید؟

اگر به دنبال یافتن بیشترین منبع امگا ۳ هستید، کافی است به mahidarya.com بروید و ماهی یا میگو مورد نظر‌تان را سفارش دهید. به اضافه اینکه، در نظر داشته باشید که متخصصان تغذیه می‌گویند‌: «بهترین شکل امگا ۳ در ماهی تازه قرار دارد!» این بخشی از توصیه‌های این سایت است که تلاش کرده خواص آبزیان دریایی را هم به مشتریانش گوشزد کند. نکته جالب‌توجه قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه ماهی‌دریاست. برای نمونه هر کیلو ماهی حلواسفید در این وب‌سایت ۴۸ هزار تومان است که اگر با قیمت‌های تهران آن‌هم برای ماهی‌های یخ‌زده مقایسه شود، می‌توان به این تفاوت قیمت بیشتر پی برد. در هر صورت حمایت پارک علم‌و‌فناوری هرمزگان از این استارت‌آپ، آینده روشن‌تری را برای آن نوید می‌دهد.

منبع : شنبه مگ و سایت ماهی دریا

  نظرات

  زنگ ها به صدا در می آیند
  جامعه
  زنگ ها به صدا در می آیند
  بسیاری از کارشناسان و منتقدان در چین بر این باورند که توسعه این فناوری می‌تواند منجر به وقوع جنگ جهانی سوم شود.
    2019-02-14 09:09:00
  رمز گشایی از موفقیت نادلا
  شخصیت ها
  رمز گشایی از موفقیت نادلا
  در ایالت (Andhra Pradesh یکی از ۲۹ ایالت هند) و شهر Anantapur در هندوستان متولد شد. پدر او یک کارمند ساده در دولت و بخش خدمات اداری هند بود.
    2019-02-08 18:45:00
  چالش قیمت در اپل
  شرکت ها و برندها
  چالش قیمت در اپل
  تیم کوک اعلام کرده است که قیمت گوشی‌های آیفون در برخی از کشورها تحت‌تاثیر تقویت نرخ دلار بیشتر از سایر نقاط جهان شده است .
    2019-02-03 17:15:00
  آینده مبهم اپل در چین
  اقتصاد
  آینده مبهم اپل در چین
  تاثیر جنگ تجاری و همچنین تنش‌های سیاسی میان چین و ایالات متحده آمریکا بر اپل سنگین وچالش بر انگیز است.
    2019-01-30 08:09:00