ماهی را اینترنتی از دریا صید کنید و رایگان در تهران تحویل بگیرید

اگر از آن دسته افرادی‌ هستید که با تکنولوژی و استفاده از خدمات استارت‌آپ‌ها روز خود را به شب ‌می‌رسانید، احتمالا بر سر تهیه یک سری واجبات روزانه، ‌از مواد لازم برای آشپزی گرفته تا خرید و تهیه لباس و پوشاک خود نیز دلتان می‌خواست که تکنولوژی و دنیای استارت‌آپی دست به دست هم می‌داد تا شما را تمام و کمال مجبور به صرفه‌جویی در وقت کند.

اما ظاهرا در دنیای متنوع استارت‌آپ‌ها همه چیز ممکن است. این بار داستان از این قرار است که استارت‌آپی به نام «ماهی دریا» می‌خواهد خاطرتان را در یافتن ماهی یا میگوی تازه و مورد نظرتان آسوده کند. «ماهی دریا» که از دل شرکت «ایده‌پردازان جوان هرمزگان» بیرون آمده ‌و به شما ماهی یا میگوی تازه‌ای را که از صیادان خریداری ‌کرده، عرضه می‌کند. آنها  این کار را نه‌تنها برای شهر خود بلکه برای ارسال سریع  و رایگان به تهران هم انجام می‌دهند و خیال شما را در دشواری‌های خرید ماهی و یافتن آن، آسوده می‌کنند. آنها که در سایت‌شان نوشته‌اند: «‌نهایتا شما کالا را از ماهی دریا خریداری کرده‌اید و تمامی مسئولیت‌ها اعم از کیفیت محصول، حمل‌و‌نقل سریع و سایر مسائل بر عهده ‌ماهی دریاست.» ظاهرا تکیه‌گاهی برای اطمینان ما در سفارش ماهی یا میگو شده‌اند و با بسته‌بندی محکم و زیبایی که برای محصول‌شان تدارک دیده‌اند، ظاهرا فکر همه چیز را کرده‌اند.

پس منتظر چه هستید؟

اگر به دنبال یافتن بیشترین منبع امگا ۳ هستید، کافی است به mahidarya.com بروید و ماهی یا میگو مورد نظر‌تان را سفارش دهید. به اضافه اینکه، در نظر داشته باشید که متخصصان تغذیه می‌گویند‌: «بهترین شکل امگا ۳ در ماهی تازه قرار دارد!» این بخشی از توصیه‌های این سایت است که تلاش کرده خواص آبزیان دریایی را هم به مشتریانش گوشزد کند. نکته جالب‌توجه قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه ماهی‌دریاست. برای نمونه هر کیلو ماهی حلواسفید در این وب‌سایت ۴۸ هزار تومان است که اگر با قیمت‌های تهران آن‌هم برای ماهی‌های یخ‌زده مقایسه شود، می‌توان به این تفاوت قیمت بیشتر پی برد. در هر صورت حمایت پارک علم‌و‌فناوری هرمزگان از این استارت‌آپ، آینده روشن‌تری را برای آن نوید می‌دهد.

منبع : شنبه مگ و سایت ماهی دریا

  نظرات

  غول های فناوری،نگران!؟
  اقتصاد
  غول های فناوری،نگران!؟
  ساندارپیچای : در صورتی که گوگل برای بررسی رعایت قوانین آنتی تراست (ضد انحصار) تحت تحقیق قرار گیرد، نوآوری در آمریکا نابود می‌شود.
    2019-06-16 09:40:17
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  اقتصاد
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  «راسل وویت» (Russel Vought) مدیر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید در نامه‌ای از نمایندگان کنگره و همچنین مایک پنس (معاون رئیس جمهور آمریکا) خواسته ،تحریم‌هوآوی را به تعویق بیندازند.
    2019-06-11 09:08:48
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  اقتصاد
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  درگیری چند هفته اخیر چین و آمریکا نشانگر آغاز یک جنگ سرد جدید با محوریت فناوری است که در آینده نزدیک اتحادها و ائتلاف‌هایی در میان کشورهای جهان این جنگ تازه را جدی تر و نفس گیر تر خواهد کرد.
    2019-06-07 09:34:12
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد هوشمند در این دوره و این دولت به پایان نمی‌رسد. اما وظیفه من به عنوان وزیر اقتصاد آن است که این افق را باز کنم و فضا را برای تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی فراهم کنم. در این راه دست همه نخبگان و مجریان و اندیشمندان را می‌فشارم.
    2019-06-01 08:57:51
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  اقتصاد
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  این اقدام آمریکا برای نوآوری بسیار بد خواهد بود چراکه اختلافات تجاری و کاهش مهاجرت باعث کاهش جریان سرمایه و نیروی انسانی می‌شودپریستون مک آفی – اقتصاد دا ن
    2019-05-29 10:49:08
  تحریم اپل؟
  اقتصاد
  تحریم اپل؟
  کارشناسان اقتصادی می‌گویند چین با جمعیت انبوه و اقتصاد پیشرفته اش کاملاً در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند از اپل آمریکایی که سومین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان است، انتقام بگیرد.
    2019-05-26 10:06:35
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  تازه های فناوری
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  اطلاع از تعداد سیم‌کارت‌های تلفن همراه، سرویس‌های مخابراتی شامل اینترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌های تلفن همراه به نام مشترکین از جمله سرویس‌های این سامانه است.
    2019-05-25 10:40:38
  هنر در قاب دیجیتال
  فرهنگ و هنر
  هنر در قاب دیجیتال
  علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا اول خردادماه سال جاری در پایگاه اطلاعاتی جشنواره به نشانیwww.digitalartfestival.ir بارگذاری کنند.
    2019-05-17 19:19:38
  داستان فیوژا
  تازه های فناوری
  داستان فیوژا
  اگر قصد آزمایش این سیستم‌عامل را دارید، می‌توانید با استفاده از شبیه‌‌ساز‌های اندرویدی، کار با این سیستم‌عامل را تجربه کنید.
    2019-05-14 09:57:08