ماهی را اینترنتی از دریا صید کنید و رایگان در تهران تحویل بگیرید

اگر از آن دسته افرادی‌ هستید که با تکنولوژی و استفاده از خدمات استارت‌آپ‌ها روز خود را به شب ‌می‌رسانید، احتمالا بر سر تهیه یک سری واجبات روزانه، ‌از مواد لازم برای آشپزی گرفته تا خرید و تهیه لباس و پوشاک خود نیز دلتان می‌خواست که تکنولوژی و دنیای استارت‌آپی دست به دست هم می‌داد تا شما را تمام و کمال مجبور به صرفه‌جویی در وقت کند.

اما ظاهرا در دنیای متنوع استارت‌آپ‌ها همه چیز ممکن است. این بار داستان از این قرار است که استارت‌آپی به نام «ماهی دریا» می‌خواهد خاطرتان را در یافتن ماهی یا میگوی تازه و مورد نظرتان آسوده کند. «ماهی دریا» که از دل شرکت «ایده‌پردازان جوان هرمزگان» بیرون آمده ‌و به شما ماهی یا میگوی تازه‌ای را که از صیادان خریداری ‌کرده، عرضه می‌کند. آنها  این کار را نه‌تنها برای شهر خود بلکه برای ارسال سریع  و رایگان به تهران هم انجام می‌دهند و خیال شما را در دشواری‌های خرید ماهی و یافتن آن، آسوده می‌کنند. آنها که در سایت‌شان نوشته‌اند: «‌نهایتا شما کالا را از ماهی دریا خریداری کرده‌اید و تمامی مسئولیت‌ها اعم از کیفیت محصول، حمل‌و‌نقل سریع و سایر مسائل بر عهده ‌ماهی دریاست.» ظاهرا تکیه‌گاهی برای اطمینان ما در سفارش ماهی یا میگو شده‌اند و با بسته‌بندی محکم و زیبایی که برای محصول‌شان تدارک دیده‌اند، ظاهرا فکر همه چیز را کرده‌اند.

پس منتظر چه هستید؟

اگر به دنبال یافتن بیشترین منبع امگا ۳ هستید، کافی است به mahidarya.com بروید و ماهی یا میگو مورد نظر‌تان را سفارش دهید. به اضافه اینکه، در نظر داشته باشید که متخصصان تغذیه می‌گویند‌: «بهترین شکل امگا ۳ در ماهی تازه قرار دارد!» این بخشی از توصیه‌های این سایت است که تلاش کرده خواص آبزیان دریایی را هم به مشتریانش گوشزد کند. نکته جالب‌توجه قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه ماهی‌دریاست. برای نمونه هر کیلو ماهی حلواسفید در این وب‌سایت ۴۸ هزار تومان است که اگر با قیمت‌های تهران آن‌هم برای ماهی‌های یخ‌زده مقایسه شود، می‌توان به این تفاوت قیمت بیشتر پی برد. در هر صورت حمایت پارک علم‌و‌فناوری هرمزگان از این استارت‌آپ، آینده روشن‌تری را برای آن نوید می‌دهد.

منبع : شنبه مگ و سایت ماهی دریا

  نظرات

  هوشمند سازی کلان شهر تهران
  جامعه
  هوشمند سازی کلان شهر تهران
  تکنولوژی شهر هوشمند اجازه می‌دهد تا مقامات یک شهر با جامعه و زیرساخت‌های شهری و نظارت بر آنچه اتفاق می‌افتد و آنچه در حال تحول است، تعامل مستقیم پیدا کنند.
    2018-12-13 18:46:00
  کاوش در مریخ،با چه منطقی؟
  فرادانش
  کاوش در مریخ،با چه منطقی؟
  این نرم‌افزار می‌تواند نقشه‌ای از مکان‌های مناسب برای فرود ،مسیر حرکت مریخ‌نورد تا رسیدن به هدف مورد نظر و زمان رسیدن به هدف را برای کاربر مشخص کند.
    2018-12-11 17:47:00
  مرگ تلویزیون،از تئوری تا واقعیت
  جامعه
  مرگ تلویزیون،از تئوری تا واقعیت
  اگرچه در ایران تحقیقات مدونی پیرامون استفاده کودکان و نوجوانان از پلت‌فرم‌های تصویری مانند آپارات در دست نیست اما در دنیا و در میان خردسالان، کودکان و نوجوانان میل به استفاده از پلت‌فرم‌های تصویری مانند یوتیوب بالاتر رفته است.
    2018-12-05 07:54:00
  تغییرات بنیادین در خانه ها
  نوآوری
  تغییرات بنیادین در خانه ها
  قصد ما تنها تغییر طراحی ظاهری خانه ها نیست بلکه به دنبال ایجاد سیستمی برای برآورده کردن مجموعه بزرگی از نیازها هستیم.
    2018-12-03 17:11:00