آیا زمان توقف تولید گوشی های با نمایشگر مسطح فرا رسیده است؟

 

در عین حال که احتمال صحیح بودن این شایعه وجود دارد، اما به نظر می رسد تحلیلگران معتقدند هنوز خیلی زود است که سامسونگ چنین تصمیمی را عملی کند. به استناد گزارش منتشر شده از سوی نشریه Investor، برخی کارشناسان معتقدند تصمیم به حذف گوشی با صفحه صاف تصمیم چندان جالبی نیست چرا که در حال حاضر تقاضا برای خرید گوشی های دارای نمایشگر خمیده چندان زیاد نیست.

چو دایونگ از کارشناسان موسسه تجارت و اقتصاد صنعتی کره جنوبی در این باره گفته "هنوز تقاضای زیادی برای خرید گوشی های با نمایشگر خمیده وجود ندارد چرا که به باور بسیاری از کاربران، خطا در لمس اشتباهی لبه های خمیده گوشی زیاد رخ می دهد. لبه های خمیده برای گوشی ها در مقایسه با نمایشگرهای تلویزیون کاربرد چندانی ندارد."

پیتر لی از کارشناسان سازمان سرمایه گذاری و اوراق بهادار کره جنوبی گفته "سامسونگ با تکیه بر این قابلیت، سعی دارد خود را از سایر رقبا متمایز سازد و در واقع هیچ کاربرد خاصی برای آن در نظر ندارد. اما بهتر است این شرکت بر ساخت گوشی های تاشدنی که هم نقش تبلت را بازی می کنند و هم گوشی تمرکز کند."

به هر حال، این نظر کارشناسان است و نمی توان توقع داشت که سامسونگ از آنها پیروی کند. اما نظر شما چیست؟ آیا اعتقاد دارید که حذف نمایشگر مسطح از گلکسی S8 تصمیم درستی است؟

منبع:UBERGIZMO(محمد خان بیگی)

  نظرات

  میراث دیجیتال
  تازه های کسب و کار
  میراث دیجیتال
  باید نسبت به شرکت‌هایی که در صنعت «زندگی دیجیتال بعد از مرگ» فعالیت می‌کنند، هوشیار باشیم و آن‌ها را زیر نظر داشته باشیم.
    2019-02-20 09:08:43
  زنگ ها به صدا در می آیند
  جامعه
  زنگ ها به صدا در می آیند
  بسیاری از کارشناسان و منتقدان در چین بر این باورند که توسعه این فناوری می‌تواند منجر به وقوع جنگ جهانی سوم شود.
    2019-02-14 09:09:00
  رمز گشایی از موفقیت نادلا
  شخصیت ها
  رمز گشایی از موفقیت نادلا
  در ایالت (Andhra Pradesh یکی از ۲۹ ایالت هند) و شهر Anantapur در هندوستان متولد شد. پدر او یک کارمند ساده در دولت و بخش خدمات اداری هند بود.
    2019-02-08 18:45:00
  چالش قیمت در اپل
  شرکت ها و برندها
  چالش قیمت در اپل
  تیم کوک اعلام کرده است که قیمت گوشی‌های آیفون در برخی از کشورها تحت‌تاثیر تقویت نرخ دلار بیشتر از سایر نقاط جهان شده است .
    2019-02-03 17:15:00