آیا زمان توقف تولید گوشی های با نمایشگر مسطح فرا رسیده است؟

 

در عین حال که احتمال صحیح بودن این شایعه وجود دارد، اما به نظر می رسد تحلیلگران معتقدند هنوز خیلی زود است که سامسونگ چنین تصمیمی را عملی کند. به استناد گزارش منتشر شده از سوی نشریه Investor، برخی کارشناسان معتقدند تصمیم به حذف گوشی با صفحه صاف تصمیم چندان جالبی نیست چرا که در حال حاضر تقاضا برای خرید گوشی های دارای نمایشگر خمیده چندان زیاد نیست.

چو دایونگ از کارشناسان موسسه تجارت و اقتصاد صنعتی کره جنوبی در این باره گفته "هنوز تقاضای زیادی برای خرید گوشی های با نمایشگر خمیده وجود ندارد چرا که به باور بسیاری از کاربران، خطا در لمس اشتباهی لبه های خمیده گوشی زیاد رخ می دهد. لبه های خمیده برای گوشی ها در مقایسه با نمایشگرهای تلویزیون کاربرد چندانی ندارد."

پیتر لی از کارشناسان سازمان سرمایه گذاری و اوراق بهادار کره جنوبی گفته "سامسونگ با تکیه بر این قابلیت، سعی دارد خود را از سایر رقبا متمایز سازد و در واقع هیچ کاربرد خاصی برای آن در نظر ندارد. اما بهتر است این شرکت بر ساخت گوشی های تاشدنی که هم نقش تبلت را بازی می کنند و هم گوشی تمرکز کند."

به هر حال، این نظر کارشناسان است و نمی توان توقع داشت که سامسونگ از آنها پیروی کند. اما نظر شما چیست؟ آیا اعتقاد دارید که حذف نمایشگر مسطح از گلکسی S8 تصمیم درستی است؟

منبع:UBERGIZMO(محمد خان بیگی)

  نظرات

  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  اقتصاد
  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  ژاپن از سایر کشورها می‌خواهد که گرد هم آیند و یک چارچوب مدون و مشخص برای حاکمیت داده تدوین کنند تا در اثر این محدودسازی‌ها، آسیبی به حریم خصوصی، امنیت و توسعه وارد نشود
    2019-04-23 06:51:13
  آیفون و قابلیت های فردا
  نوآوری
  آیفون و قابلیت های فردا
  به نظر می‌رسد اپل مشغول تحقیق روی روش‌هایی برای ردیابی آلودگی ومواد شیمیایی خطرناک و... است که در محصولاتش تعبیه می‌شوند.
    2019-04-15 11:42:18
  ابر مغز جهانی
  فناوریهای برتر
  ابر مغز جهانی
  دانشمندان و محققان پیشرو معتقدند مسیر توسعه و پیشرفت در رایانه‌های جامعه و فناوری زیستی به مغز انسان منتهی می‌شود.
    2019-04-14 18:11:27
  شکست اولین تلاش
  فناوریهای برتر
  شکست اولین تلاش
  این سیستم در شرایط آزمایشگاهی بر روی رانندگانی آزمایش شده بود که با سرعت کم در حال رانندگی بودند ودقت آن در جریان آزمایش‌های انجام شده ۸۰ درصد بود.
    2019-04-10 08:27:17
  نقشه راه
  فناوریهای برتر
  نقشه راه
  بر اساس استراتژی هوش مصنوعی اتحادیه اروپا، قرار است سرمایه گذاری در این زمینه تا یک دهه آینده در قاره مذکور به طور سالانه به ۲۰ میلیارد یورو برسد.
    2019-04-10 07:25:44
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  اقتصاد
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  دوسال قبل فقط ۲۶۶ میلیون دلار ارز دیجیتالی به سرقت رفته بود این در حالیست که این رقم در سال گذشته میلادی به حدود یک میلیارد دلار رسیده است.
    2019-03-26 14:33:48
  افشاگری فیس بوک
  جامعه
  افشاگری فیس بوک
  ما هیچ مدرکی دال بر اینکه هر کدام از کارکنان داخلی این شبکه از این اطلاعات سوء استفاده کرده باشند بدست نیاورده ایم.
    2019-03-25 10:40:53
  سفر در زمان
  فناوریهای برتر
  سفر در زمان
  تحقیقات جدید جامعه علمی را در مورد برگشت جریان زمان در سیستم‌های کوانتومی هیجان زده کرده است.
    2019-03-21 10:26:05