آیا زمان توقف تولید گوشی های با نمایشگر مسطح فرا رسیده است؟

 

در عین حال که احتمال صحیح بودن این شایعه وجود دارد، اما به نظر می رسد تحلیلگران معتقدند هنوز خیلی زود است که سامسونگ چنین تصمیمی را عملی کند. به استناد گزارش منتشر شده از سوی نشریه Investor، برخی کارشناسان معتقدند تصمیم به حذف گوشی با صفحه صاف تصمیم چندان جالبی نیست چرا که در حال حاضر تقاضا برای خرید گوشی های دارای نمایشگر خمیده چندان زیاد نیست.

چو دایونگ از کارشناسان موسسه تجارت و اقتصاد صنعتی کره جنوبی در این باره گفته "هنوز تقاضای زیادی برای خرید گوشی های با نمایشگر خمیده وجود ندارد چرا که به باور بسیاری از کاربران، خطا در لمس اشتباهی لبه های خمیده گوشی زیاد رخ می دهد. لبه های خمیده برای گوشی ها در مقایسه با نمایشگرهای تلویزیون کاربرد چندانی ندارد."

پیتر لی از کارشناسان سازمان سرمایه گذاری و اوراق بهادار کره جنوبی گفته "سامسونگ با تکیه بر این قابلیت، سعی دارد خود را از سایر رقبا متمایز سازد و در واقع هیچ کاربرد خاصی برای آن در نظر ندارد. اما بهتر است این شرکت بر ساخت گوشی های تاشدنی که هم نقش تبلت را بازی می کنند و هم گوشی تمرکز کند."

به هر حال، این نظر کارشناسان است و نمی توان توقع داشت که سامسونگ از آنها پیروی کند. اما نظر شما چیست؟ آیا اعتقاد دارید که حذف نمایشگر مسطح از گلکسی S8 تصمیم درستی است؟

منبع:UBERGIZMO(محمد خان بیگی)

  نظرات

  کاوش در مریخ،با چه منطقی؟
  فرادانش
  کاوش در مریخ،با چه منطقی؟
  این نرم‌افزار می‌تواند نقشه‌ای از مکان‌های مناسب برای فرود ،مسیر حرکت مریخ‌نورد تا رسیدن به هدف مورد نظر و زمان رسیدن به هدف را برای کاربر مشخص کند.
    2018-12-11 17:47:00
  مرگ تلویزیون،از تئوری تا واقعیت
  جامعه
  مرگ تلویزیون،از تئوری تا واقعیت
  اگرچه در ایران تحقیقات مدونی پیرامون استفاده کودکان و نوجوانان از پلت‌فرم‌های تصویری مانند آپارات در دست نیست اما در دنیا و در میان خردسالان، کودکان و نوجوانان میل به استفاده از پلت‌فرم‌های تصویری مانند یوتیوب بالاتر رفته است.
    2018-12-05 07:54:00
  تغییرات بنیادین در خانه ها
  نوآوری
  تغییرات بنیادین در خانه ها
  قصد ما تنها تغییر طراحی ظاهری خانه ها نیست بلکه به دنبال ایجاد سیستمی برای برآورده کردن مجموعه بزرگی از نیازها هستیم.
    2018-12-03 17:11:00