آیا زمان توقف تولید گوشی های با نمایشگر مسطح فرا رسیده است؟

 

در عین حال که احتمال صحیح بودن این شایعه وجود دارد، اما به نظر می رسد تحلیلگران معتقدند هنوز خیلی زود است که سامسونگ چنین تصمیمی را عملی کند. به استناد گزارش منتشر شده از سوی نشریه Investor، برخی کارشناسان معتقدند تصمیم به حذف گوشی با صفحه صاف تصمیم چندان جالبی نیست چرا که در حال حاضر تقاضا برای خرید گوشی های دارای نمایشگر خمیده چندان زیاد نیست.

چو دایونگ از کارشناسان موسسه تجارت و اقتصاد صنعتی کره جنوبی در این باره گفته "هنوز تقاضای زیادی برای خرید گوشی های با نمایشگر خمیده وجود ندارد چرا که به باور بسیاری از کاربران، خطا در لمس اشتباهی لبه های خمیده گوشی زیاد رخ می دهد. لبه های خمیده برای گوشی ها در مقایسه با نمایشگرهای تلویزیون کاربرد چندانی ندارد."

پیتر لی از کارشناسان سازمان سرمایه گذاری و اوراق بهادار کره جنوبی گفته "سامسونگ با تکیه بر این قابلیت، سعی دارد خود را از سایر رقبا متمایز سازد و در واقع هیچ کاربرد خاصی برای آن در نظر ندارد. اما بهتر است این شرکت بر ساخت گوشی های تاشدنی که هم نقش تبلت را بازی می کنند و هم گوشی تمرکز کند."

به هر حال، این نظر کارشناسان است و نمی توان توقع داشت که سامسونگ از آنها پیروی کند. اما نظر شما چیست؟ آیا اعتقاد دارید که حذف نمایشگر مسطح از گلکسی S8 تصمیم درستی است؟

منبع:UBERGIZMO(محمد خان بیگی)

  نظرات

  "تخریب خلاقانه"در سیلیکون ولی
  شرکت ها و برندها
  "تخریب خلاقانه"در سیلیکون ولی
  اگرچه سیلیکون ولی، دستاوردهای تحول آفرینی زیادی را به دنیای دیجیتال عرضه کرده، اما به طور خطرناکی به یک کارخانه تک محصولی مردان سفیدپوست و نخبه کامپیوتر تبدیل شده است.
    2018-10-05 16:25:00
  کناره گیری ایلان ماسک
  شخصیت ها
  کناره گیری ایلان ماسک
  اگر توافق به‌دست آمده طبق برنامه پیش برود، ماسک باید ظرف 45 روز از مقام ریاست هیئت مدیره کناره‌گیری کند و حداقل تا سه سال بعد از آن نمی‌تواند برای این پست انتخاب شود.
    2018-10-02 07:40:09
  استارتاپ ناب ،جذاب‌ترین بازیگر دنیای کارآفرینی
  تازه های کسب و کار
  استارتاپ ناب ،جذاب‌ترین بازیگر دنیای کارآفرینی
  این متدولوژی به شما می‌گوید، فرآیند آزمایش را به جای برنامه‌ریزی سنگین، بازخورد مشتری را به جای شهود و طراحی تکرار شدنی را به جای راه‌کار سنتی توسعه "طرحی کامل و عالی در ابتدا" مورد استفاده قرار دهید.
    2018-10-02 06:58:00