موتور جستجویی برای مهندسان برق و الکترونیک

پارت جو وبسایتی برای یافتن قطعات الکترونیک در کمترین زمان ممکن است. این موتور جستجو ابزار مناسبی برای مهندسین، طراحان و مدیران سازمانها، شرکتها و دیگر فعالان حوزه برق و الکترونیک بوده و استفاده از آن گام بلندی برای ترویج استفاده از تجارت الکترونیک در حوزه تأمین قطعات الکترونیکی خواهد بود. آگاهی از موجودی قطعات مورد نیاز در انبار هر یک از فروشگاه‌های اینترنتی و همچنین مقایسه قیمت آنها در یک نگاه و در قالب یک رابط کاربری ساده و یکسان، کاربران پارت جو را از بررسی‌های مکرر و وقتگیر برای یافتن گزینه بهینه خرید در میان فروشگاه‌های داخلی بی‌نیاز می‌کند. علاوه بر این با استفاده از ابزار مذکور و با توجه به بروزرسانی مداوم لیست فروشگاه‌ها، کاربران به صورت خودکار از تأسیس فروشگاه‌های جدید و فعال در حوزه تأمین قطعات الکترونیک مطلع خواهند شد.

پارت جو

 

قابلیت منحصر به فرد پارت جو، ایجاد یک لیست خرید است. این لیست نتیجه مقایسه موجودی و قیمت کالاها و در نهایت انتخاب انجام شده از میان فروشگاه‌های مختلف است که ارائه آن در قالب یک فایل Excel یا PDF فرآیند ارجاع سفارش کارشناسان و طراحان به مدیران تدارکات تسریع و تسهیل خواهد کرد. ارائه دیتاشیت قطعات از دیگر ویژگی‌های بارز این موتور جستجو است که مانع اتلاف وقت کاربران برای مراجعه به صفحات و وبسایت‌های مختلف می‌شود.

پارت جو

نکته حائز اهمیت آن است که پارت‌جو هیچ‌گونه دخالتی در عملیات فروش قطعه و تأمین آن برای کابران نداشته و صرفاً ابزاری رایگان برای کمک به کاربران خود برای انتخاب گزینه بهینه خرید از بین فروشگاه‌های داخلی است. امکانات و مزایای استفاده از پارت جو به صورت خلاصه عبارتند از:

امکانات پارت جو 

 • جستجوی متمرکز در بین فروشگاه‌های قطعات الکترونیک داخلی
 • امکان مقایسه قیمت‌ها
 • امکان تهیه لیست خرید
 • تولید فایل از لیست خرید در فرمت های PDF و Excrl
 • دسترسی به دیتاشیت قطعات

مزایای پارت جو

 • کاهش زمان جستجو و صرفه جویی در زمان
 • افزایش احتمال پیدا کردن قطعه مورد نظر
 • صرفه‌جویی در هزینه با بررسی قیمت‌ها و انتخاب بهینه

  نظرات

  "تخریب خلاقانه"در سیلیکون ولی
  شرکت ها و برندها
  "تخریب خلاقانه"در سیلیکون ولی
  اگرچه سیلیکون ولی، دستاوردهای تحول آفرینی زیادی را به دنیای دیجیتال عرضه کرده، اما به طور خطرناکی به یک کارخانه تک محصولی مردان سفیدپوست و نخبه کامپیوتر تبدیل شده است.
    2018-10-05 16:25:00
  کناره گیری ایلان ماسک
  شخصیت ها
  کناره گیری ایلان ماسک
  اگر توافق به‌دست آمده طبق برنامه پیش برود، ماسک باید ظرف 45 روز از مقام ریاست هیئت مدیره کناره‌گیری کند و حداقل تا سه سال بعد از آن نمی‌تواند برای این پست انتخاب شود.
    2018-10-02 07:40:09
  استارتاپ ناب ،جذاب‌ترین بازیگر دنیای کارآفرینی
  تازه های کسب و کار
  استارتاپ ناب ،جذاب‌ترین بازیگر دنیای کارآفرینی
  این متدولوژی به شما می‌گوید، فرآیند آزمایش را به جای برنامه‌ریزی سنگین، بازخورد مشتری را به جای شهود و طراحی تکرار شدنی را به جای راه‌کار سنتی توسعه "طرحی کامل و عالی در ابتدا" مورد استفاده قرار دهید.
    2018-10-02 06:58:00
  آسیب شناسی استارتاپی
  استارتاپ ها
  آسیب شناسی استارتاپی
  استارت‌آپ‌هایی که شکست می‌خورند، سرمایه‌هایی که هدر می‌روند، عمرهایی که تلف می‌شوند...شور عشق به استارت‌آپ... آیا شور آن درآمده است!؟
    2018-09-30 07:07:00
  اینترنت امریکایی ،یااینترنت چینی
  اینترنت
  اینترنت امریکایی ،یااینترنت چینی
  به نظر می‌رسد تقابل و جنگ تجاری میان چین و آمریکا به حوزه فناوری ارتباطات و تکنولوژی نیز کشانده شده و شرکت‌های فعال در این زمینه را نیز به زودی درگیر خود خواهد کرد.
    2018-09-30 07:04:00