آینه هوشمندی که اشکالات پوستی شما را رفع می کند+عکس

 
آینه هوشمندی که اشکالات پوستی شما را رفع می کنداین آینه هوشمند به امکانات بسیار زیادی مجهز شده است. جادوی آن در این است که به کمک یک دوربین، چهره طبیعی شما را ثبت می کند تا بعد از آنالیز آن بتواند نکات مفید بهداشتی و آرایشی و حتی پزشکی را در اختیارتان قرار دهد. در نتیجه شما با رعایت دستورهای آن می توانید به پوستی زیبا و بدون نقص دست پیدا کنید.

HiMirror تنها 2.5 کیلوگرم وزن دارد و ظاهر آن به جای آن که مانند برخی فناوری های مربوط به آینده، عجیب باشد، بسیار لطیف و زیباست که دلیل این امر احتمالاً به استفاده از رنگ صورتی در طراحی آن بر می گردد.

علاوه بر این؛ از یک نمایشگر ال سی دی 14 اینچی و یک دوربین در وسط حلقه فلش برخوردار شده تا تصویر شما را واضح تر و روشن تر ثبت کند. HiMirror هر روز از چهره شما عکس می گیرد تا تمامی چروک ها، نقاط و حلقه های تیره، نقاط و جوش های قرمز و البته مناطق فرو رفته پوست شما را شناسایی کند. ایده آن این است که مشخص شود در گذر زمان پوست شما با چه تغییراتی مواجه شده، علت آن ها چه بوده و راه های درمانی برای آن ها می تواند وجود داشته باشد تا شما هرچه زودتر به زیبایی مدنظرتان برسید.

ضمناً HiMirror، ویدیوهایی را در زمینه آموزش تکنیک های مراقبت از پوست برای شما پخش می کند، موزیک مورد علاقه تان را از اسپاتیفای استریم می کند، پیش بینی آب و هوا و شاخص اشعه فرابنفش را به شما نشان می دهد و محصولاتی که برای نوع پوست شما می تواند مفید باشد را نیز معرفی می کند.

 

-

یکی از نکات جالب توجه در خصوص این محصول، امنیت بالای آن است. در واقع هیچ کس به جز شما نمی تواند به این آینه نگاه کند، چرا که چهره و صدای شما را از پیش شناسایی کرده و راه حل هایش را تنها به شما اریه می دهد. ضمناً شما می توانید آن را صدایتان کنترل کنید و درخواست هایتان را به آینه بگویید. آن هایی که از هک شدن اطلاعات دوربین این آینه نگرانند هم می توانند پوشش مخصوص آن را روی دوربین قرار دهند.

علاوه بر این، از امکانی هوشمند بهره می برد که می تواند وزن شما را در طول زمان ندازه گیری کند، داده ها را به گوشی هوشمند شما منتقل کند و روش های رسیدن به وزن ایده آلتان را به شما نشان دهد.

این آینه می تواند بر روی اکثر دیوارها نصب بشود و قابلیت های بی شماری که ارایه می دهد، قطعاً می تواند شما را برای رسیدن به هدف برخورداری از پوستی زیبا و سلامت یاری برساند

ندا سلیمیان
منبع:ENGADGET

 

  نظرات

  "تخریب خلاقانه"در سیلیکون ولی
  شرکت ها و برندها
  "تخریب خلاقانه"در سیلیکون ولی
  اگرچه سیلیکون ولی، دستاوردهای تحول آفرینی زیادی را به دنیای دیجیتال عرضه کرده، اما به طور خطرناکی به یک کارخانه تک محصولی مردان سفیدپوست و نخبه کامپیوتر تبدیل شده است.
    2018-10-05 16:25:00
  کناره گیری ایلان ماسک
  شخصیت ها
  کناره گیری ایلان ماسک
  اگر توافق به‌دست آمده طبق برنامه پیش برود، ماسک باید ظرف 45 روز از مقام ریاست هیئت مدیره کناره‌گیری کند و حداقل تا سه سال بعد از آن نمی‌تواند برای این پست انتخاب شود.
    2018-10-02 07:40:09
  استارتاپ ناب ،جذاب‌ترین بازیگر دنیای کارآفرینی
  تازه های کسب و کار
  استارتاپ ناب ،جذاب‌ترین بازیگر دنیای کارآفرینی
  این متدولوژی به شما می‌گوید، فرآیند آزمایش را به جای برنامه‌ریزی سنگین، بازخورد مشتری را به جای شهود و طراحی تکرار شدنی را به جای راه‌کار سنتی توسعه "طرحی کامل و عالی در ابتدا" مورد استفاده قرار دهید.
    2018-10-02 06:58:00