آینه هوشمندی که اشکالات پوستی شما را رفع می کند+عکس

 
آینه هوشمندی که اشکالات پوستی شما را رفع می کنداین آینه هوشمند به امکانات بسیار زیادی مجهز شده است. جادوی آن در این است که به کمک یک دوربین، چهره طبیعی شما را ثبت می کند تا بعد از آنالیز آن بتواند نکات مفید بهداشتی و آرایشی و حتی پزشکی را در اختیارتان قرار دهد. در نتیجه شما با رعایت دستورهای آن می توانید به پوستی زیبا و بدون نقص دست پیدا کنید.

HiMirror تنها 2.5 کیلوگرم وزن دارد و ظاهر آن به جای آن که مانند برخی فناوری های مربوط به آینده، عجیب باشد، بسیار لطیف و زیباست که دلیل این امر احتمالاً به استفاده از رنگ صورتی در طراحی آن بر می گردد.

علاوه بر این؛ از یک نمایشگر ال سی دی 14 اینچی و یک دوربین در وسط حلقه فلش برخوردار شده تا تصویر شما را واضح تر و روشن تر ثبت کند. HiMirror هر روز از چهره شما عکس می گیرد تا تمامی چروک ها، نقاط و حلقه های تیره، نقاط و جوش های قرمز و البته مناطق فرو رفته پوست شما را شناسایی کند. ایده آن این است که مشخص شود در گذر زمان پوست شما با چه تغییراتی مواجه شده، علت آن ها چه بوده و راه های درمانی برای آن ها می تواند وجود داشته باشد تا شما هرچه زودتر به زیبایی مدنظرتان برسید.

ضمناً HiMirror، ویدیوهایی را در زمینه آموزش تکنیک های مراقبت از پوست برای شما پخش می کند، موزیک مورد علاقه تان را از اسپاتیفای استریم می کند، پیش بینی آب و هوا و شاخص اشعه فرابنفش را به شما نشان می دهد و محصولاتی که برای نوع پوست شما می تواند مفید باشد را نیز معرفی می کند.

 

-

یکی از نکات جالب توجه در خصوص این محصول، امنیت بالای آن است. در واقع هیچ کس به جز شما نمی تواند به این آینه نگاه کند، چرا که چهره و صدای شما را از پیش شناسایی کرده و راه حل هایش را تنها به شما اریه می دهد. ضمناً شما می توانید آن را صدایتان کنترل کنید و درخواست هایتان را به آینه بگویید. آن هایی که از هک شدن اطلاعات دوربین این آینه نگرانند هم می توانند پوشش مخصوص آن را روی دوربین قرار دهند.

علاوه بر این، از امکانی هوشمند بهره می برد که می تواند وزن شما را در طول زمان ندازه گیری کند، داده ها را به گوشی هوشمند شما منتقل کند و روش های رسیدن به وزن ایده آلتان را به شما نشان دهد.

این آینه می تواند بر روی اکثر دیوارها نصب بشود و قابلیت های بی شماری که ارایه می دهد، قطعاً می تواند شما را برای رسیدن به هدف برخورداری از پوستی زیبا و سلامت یاری برساند

ندا سلیمیان
منبع:ENGADGET

 

  نظرات

  کاوش در مریخ،با چه منطقی؟
  فرادانش
  کاوش در مریخ،با چه منطقی؟
  این نرم‌افزار می‌تواند نقشه‌ای از مکان‌های مناسب برای فرود ،مسیر حرکت مریخ‌نورد تا رسیدن به هدف مورد نظر و زمان رسیدن به هدف را برای کاربر مشخص کند.
    2018-12-11 17:47:00
  مرگ تلویزیون،از تئوری تا واقعیت
  جامعه
  مرگ تلویزیون،از تئوری تا واقعیت
  اگرچه در ایران تحقیقات مدونی پیرامون استفاده کودکان و نوجوانان از پلت‌فرم‌های تصویری مانند آپارات در دست نیست اما در دنیا و در میان خردسالان، کودکان و نوجوانان میل به استفاده از پلت‌فرم‌های تصویری مانند یوتیوب بالاتر رفته است.
    2018-12-05 07:54:00
  تغییرات بنیادین در خانه ها
  نوآوری
  تغییرات بنیادین در خانه ها
  قصد ما تنها تغییر طراحی ظاهری خانه ها نیست بلکه به دنبال ایجاد سیستمی برای برآورده کردن مجموعه بزرگی از نیازها هستیم.
    2018-12-03 17:11:00