ازتیم های منسجم استارت‌آپی و ایده های کاربردی،حمایت می کنیم

مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر، تاکنون توانسته ۱۹تیم استارت‌آپی و بیش از ۱۳۰ نفر را با آموزش‌های فنی و کسب‌وکار، آماده ورود به بازار کند. بهنام انبارلویی مدیر اجرایی مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر در مورد این مرکز گفت: مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر (Samsung AUT Tech) حدود ۱۵ ماه پیش با همکاری دانشگاه امیرکبیر و بخش مسوولیت‌های اجتماعی شرکت سامسونگ راه‌اندازی شد. وی افزود: استارت‌آپ‌های پذیرفته‌شده در این مرکز در حوزه‌های بهداشت و سلامت، آب و محیط‌زیست، آموزش و انرژی و فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توانند به مدت یک‌سال از خدمات مرکز مانند اعتبار ۳۰ میلیون تومانی و دریافت آموزش‌های فنی و کسب‌وکاری توسط مربیان مرکز برخوردار شده و خود را برای ورود به بازار کار آماده کنند.

به گفته انبارلویی، تاکنون یک استارت‌آپ از این مرکز موفق به جذب سرمایه‌گذار شده و یک تیم نیز به مرکز کارآفرینی دانشگاه امیرکبیر راه یافته است. در حال حاضر ۸۰ نفر و ۱۷ تیم استارت‌آپی در این مرکز از خدمات تعیین شده استفاده می‌کنند. مدیر اجرایی این مرکز می‌گوید: مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر در راستای مسوولیت‌های اجتماعی فعالیت کرده و در حال حاضر فاقد درآمدزایی بوده و هیچ سهامی از شرکت‌ها و تیم‌های سرمایه‌گذاری‌شده دریافت نمی‌کند. به همین دلیل حمایت مالی مرکز به‌صورت اعتباری است.

انبارلویی در رابطه با مزیت‌های این مرکز نسبت به دیگر شتاب‌دهنده‌ها می‌گوید: «در این مرکز شبکه نت‌ورک منتورها و مشاوران، کارگاه‌های آموزشی تخصصی و عمومی آماده ارائه خدمات به استارت‌آپ‌ها بوده و علاوه بر آن، اگر استارت‌آپی در راستای کسب و کار خود نیاز به مشاوره مثلا مشاوره حقوقی یا مشاوره فنی داشته باشد تیم ما این مشاوره‌ها را در اختیارشان قرار می‌دهد و بابت این امر هیچ هزینه‌ای از استارت‌آپ‌ها دریافت نمی‌شود.»

از استارت‌آپ‌هایی که تاکنون در این مرکز حمایت شده‌اند می‌توان به بهزی، بهماند، دادسان، نکسو، ایسمینار، تیم‌کمپ و ویتامید اشاره کرد. در بخش الکام استارز نمایشگاه الکامپ امسال ۱۳ تیم از ۱۷ تیم مشغول در این مرکز به همراه تیم مرکزی حضور داشتند. ارائه خدمات این مرکز برای عموم افراد جامعه که دارای تیم منسجم استارت‌آپی و ایده کاربردی هستند، بلامانع است و تنها باید تاییدیه تیم پذیرش را دریافت کنند.

منبع:https://donya-e-eqtesad.com

  نظرات

  انسان‌های هک شدنی
  فرادانش
  انسان‌های هک شدنی
  «جاناتان باتس» مدیر مرکز «سکیور سلوشنز» در کنفرانس سالانه «بلک هت» به‌صورت مستقیم نشان داد که چطور بدن یک بیمار می‌تواند هک شود و او را تا آستانه مرگ پیش ببرد.
    2018-08-17 18:17:00
  مقایسه تحلیلی سرویس های خدمات ابری در کشور
  رایانش ابری
  مقایسه تحلیلی سرویس های خدمات ابری در کشور
  اشنائی وضعیت خدمات ابری از آن جهت حائز اهمیت است که به شما (خریدار ایرانی که تصمیم می‌گیرید از شرکت‌های داخلی سرویس‌های مشابهی را خریداری کنید)، دید روشنی از نحوه سرویس‌دهی و تعهداتی را که شرکت‌ باید به آن پایبند باشد، ارائه می‌کند.
    2018-08-08 07:24:49