ازتیم های منسجم استارت‌آپی و ایده های کاربردی،حمایت می کنیم

مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر، تاکنون توانسته ۱۹تیم استارت‌آپی و بیش از ۱۳۰ نفر را با آموزش‌های فنی و کسب‌وکار، آماده ورود به بازار کند. بهنام انبارلویی مدیر اجرایی مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر در مورد این مرکز گفت: مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر (Samsung AUT Tech) حدود ۱۵ ماه پیش با همکاری دانشگاه امیرکبیر و بخش مسوولیت‌های اجتماعی شرکت سامسونگ راه‌اندازی شد. وی افزود: استارت‌آپ‌های پذیرفته‌شده در این مرکز در حوزه‌های بهداشت و سلامت، آب و محیط‌زیست، آموزش و انرژی و فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توانند به مدت یک‌سال از خدمات مرکز مانند اعتبار ۳۰ میلیون تومانی و دریافت آموزش‌های فنی و کسب‌وکاری توسط مربیان مرکز برخوردار شده و خود را برای ورود به بازار کار آماده کنند.

به گفته انبارلویی، تاکنون یک استارت‌آپ از این مرکز موفق به جذب سرمایه‌گذار شده و یک تیم نیز به مرکز کارآفرینی دانشگاه امیرکبیر راه یافته است. در حال حاضر ۸۰ نفر و ۱۷ تیم استارت‌آپی در این مرکز از خدمات تعیین شده استفاده می‌کنند. مدیر اجرایی این مرکز می‌گوید: مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر در راستای مسوولیت‌های اجتماعی فعالیت کرده و در حال حاضر فاقد درآمدزایی بوده و هیچ سهامی از شرکت‌ها و تیم‌های سرمایه‌گذاری‌شده دریافت نمی‌کند. به همین دلیل حمایت مالی مرکز به‌صورت اعتباری است.

انبارلویی در رابطه با مزیت‌های این مرکز نسبت به دیگر شتاب‌دهنده‌ها می‌گوید: «در این مرکز شبکه نت‌ورک منتورها و مشاوران، کارگاه‌های آموزشی تخصصی و عمومی آماده ارائه خدمات به استارت‌آپ‌ها بوده و علاوه بر آن، اگر استارت‌آپی در راستای کسب و کار خود نیاز به مشاوره مثلا مشاوره حقوقی یا مشاوره فنی داشته باشد تیم ما این مشاوره‌ها را در اختیارشان قرار می‌دهد و بابت این امر هیچ هزینه‌ای از استارت‌آپ‌ها دریافت نمی‌شود.»

از استارت‌آپ‌هایی که تاکنون در این مرکز حمایت شده‌اند می‌توان به بهزی، بهماند، دادسان، نکسو، ایسمینار، تیم‌کمپ و ویتامید اشاره کرد. در بخش الکام استارز نمایشگاه الکامپ امسال ۱۳ تیم از ۱۷ تیم مشغول در این مرکز به همراه تیم مرکزی حضور داشتند. ارائه خدمات این مرکز برای عموم افراد جامعه که دارای تیم منسجم استارت‌آپی و ایده کاربردی هستند، بلامانع است و تنها باید تاییدیه تیم پذیرش را دریافت کنند.

منبع:https://donya-e-eqtesad.com

  نظرات

  سفر در زمان
  فناوریهای برتر
  سفر در زمان
  تحقیقات جدید جامعه علمی را در مورد برگشت جریان زمان در سیستم‌های کوانتومی هیجان زده کرده است.
    2019-03-21 10:26:05
  پیوند اپلیکیشن ها
  تازه های فناوری
  پیوند اپلیکیشن ها
  موضع مارک زاکربرگ، مؤسس و مدیرعامل فیس‌بوک ،نشان می‌دهد این خبر صحت داشته و در آینده‌ای نزدیک به واقعیت خواهد پیوست.
    2019-03-15 08:04:00
  اینترنت دو تکه شده است
  فضای مجازی
  اینترنت دو تکه شده است
  در چین استفاده از گوگل به یک درصد نیز نمی‌رسد و این در حالی است که در اروپا ۹۵ درصد و در آمریکا ۸۷ درصد از کاربران از گوگل استفاده می‌کنند.
    2019-03-11 09:24:04
  کاربران فضای مجازی فریب نخورند
  دانش روز
  کاربران فضای مجازی فریب نخورند
  این روش، یکی از حملات سایبری شناخته شده مبتنی بر مهندسی اجتماعی است که با فریب دادن کاربران موردنظر ،اطلاعات محرمانه و خصوصی آنهاتوسط خودشان در اختیارعامل نفوذی قرار می گیرد.
    2019-03-09 16:06:00
  چالش مرموز
  خانواده
  چالش مرموز
  بهتر است پیش از هرگونه پیش داوری، خطرات موجود در فضای مجازی را بدرستی ارزیابی کرده و درباره خطراتی که هنوز تأیید نشده است اظهارنظر نکنیم.
    2019-03-05 10:15:00