نرم افزارها به کمک مادران باردار ونوزادان می آیند

اکثر والدین جدید، مدت زمان زیادی را صرف گوشی می کنند. در طول شب حین غذا دادن به کودک ممکن است با دست دیگر خود در حال کار با گوشی در واتس آپ یا اینستاگرام باشند. برنامه ای به نام Mumsnet برای افزایش یادگیری مهارت های والدین وارد بازار شده اما تعداد برنامه زیادی مربوط به دوران بارداری و یا موضوعات مربوط به بچه در اپ استور موجود نیست. در اینجا نام بهترین برنامه های کاربردی درباره بارداری، بچه و مهارت های والدین آورده شده است.

Nurture

برنامه های بارداری مانند Glow و Nurture همه اطلاعات مورد نیاز دوران بارداری، از اندازه بچه گرفته تا نقاط عطف رشد و دیگر مباحث مربوط را در بر می گیرد. این برنامه یک منبع مناسب برای ارزیابی سلامتی حین بارداری است. (رایگان و قابل نصب بر روی iOS و اندروید)

Mush

سازندگان Mush یعنی “کتی مسی تیلور” و “سارا هز” بر این باورند که این برنامه که در سال ۲۰۱۷ ساخته شده، مشابه برنامه Mumsnet است. با نصب این برنامه بر روی موبایل می توان با مادرانی که در نواحی اطراف هستند ارتباط برقرار کرد و راهنمایی های مفیدی بدست آورد، همچنین با استفاده از این برنامه می توان به خرید و فروش وسایل دست دوم مربوط به کودک پرداخت. (رایگان و قابل نصب بر روی iOS و اندروید)

Hoop

اگر به دنبال مکان سرگرم کننده ای برای فرزندتان هستید این برنامه را امتحان کنید، شما می توانید در این برنامه نام نویسی کنید و مکان و سن فرزندتان را وارد نمایید، Hoop مکان هایی برای فعالیت های دوستانه خانوادگی در نزدیکی محل زندگیتان را به شما نشان خواهد داد. (رایگان و قابل نصب روی اندروید و iOS)

Baby Monitor 3G

دیگر نیازی به نمایشگرهایی گران برای دیدن بچه نیست، اگر در خانه تان وسیله های دارید که دارای دوربین هستند و قابلیت اتصال به اینترنت دارند، می توانید برنامه Baby Monitor 3G را نصب نمایید. این برنامه به شما این اجازه را می دهد که دو تلفن هوشمند را با هم جفت کرده و فرزندتان را در آن مشاهده کنید. این برنامه برای مسافرت و یا تعلیم تنها خوابیدن فرزند بسیار مناسب است. (قابل نصب روی iOS و اندروید)

Ask The Midwife

Ask The Midwife به کاربران این اجازه را می دهد که با استفاده از این برنامه بتوانند به وسیله پیام متنی یا ویدیوچت با یک مامای حرفه ای ارتباط برقرار کنند. این برنامه ارزان نیست اما برنامه ای مناسب برای شرایط ضروری هنگام شب و بخصوص زمانی است که شما به ویزیتور مراقبت های NHS خود دسترسی ندارید. (قابل نصب روی iOS)

BabyTime

برنامه های زمان سنج متعددی برای غذا دادن به فرزند وجود دارند، که والدین از این برنامه ها بخصوص در روزهای آغازین پس از تولد زیاد استفاده می کنند. از بین این برنامه ها برنامه BabyTime طراحی منظمی دارد و کار با این برنامه راحت است. با این برنامه می توان زمان های غذا دادن، تعویض پوشک و حتی زمان خواب را دنبال کرد. (رایگان و قابل نصب روی iOS و اندروید)

The Wonder Weeks

این برنامه بسیار مورد علاقه والدین جدید است، نه بخاطر نامش که مشابه نام یک کتاب مشهور است بلکه به این دلیل که این برنامه به روز رسانی های هفته به هفته ای روی رشد کودک شما انجام می دهد. با این برنامه می توان به سوالاتی مانند علت کم خوابی و بی خوابی کودک پاسخ داد. ممکن است بخاطر جهش رشد چنین اتفاقی بیفتد. (قابل نصب روی iOS و اندروید)

Bubble

یافتن پرستار بچه کار بسیار استرس زایی است. Bubble این امکان را به شما می دهد که پرستاران پیشنهادی توسط دوستان را بیابید، هر یک از این پرستاران به وسیله شرکت تایید شده و مورد اطمینان هستند. شما حتی می توانید حقوق این پرستاران را از طریق این برنامه بپردازید. (رایگان و قابل نصب روی iOS و اندروید)

Spotify

بهتر است برای تکمیل لیست، یک برنامه لالایی هم افزوده شود. تجربه نشان می دهد برنامه Spotify انتخاب مناسبی است، این برنامه دارای صداهایی مانند بارش باران و صداهای موجود در محیط مراقبت از بچه یعنی شکم و رحم است. (رایگان و قابل نصب روی iOS و اندروید)

Pabobo

این برنامه توسط تولیدکنندگان شب خواب ایجاد شده و برنامه بسیار خوبی است. این برنامه از آیفون برای نور استفاده می کند، یکی از رنگ ها و یک لالایی را انتخاب کرده و با استفاده از نور و لالایی خواندن تلاش می کند کودک را بخواباند. (رایگان و قابل نصب روی iOS)

منبع:کلیک

  نظرات

  کوییز آف کینگز: پدیده اجتماعی
  بازی و سرگرمی
  کوییز آف کینگز: پدیده اجتماعی
  مرکز تحقیقات بازی‌‌های دیجیتال (دایرِک) از زیرمجموعه‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، هر سال یک بازی محبوب و پرمخاطب در ایران را مورد بررسی قرار می‌‌دهد.
    2018-03-16 12:32:00
  بازار ارز مه آلود است
  اقتصاد
  بازار ارز مه آلود است
  بررسی یک دهه تحولات بازار ارز،طلا و مسکن نشان می دهد که این بازارها همواره در اقتصاد ایران موج ساز بوده‌اند.
    2018-03-16 07:30:00
  تعرفه 300000میلیارد تومانی!
  اقتصاد
  تعرفه 300000میلیارد تومانی!
  ین سختگیری ها به تولیدات حوزه فناوری و مخابرات محدود نمی شود و قرار است کالاهای دیگر تولیدی چینی ها را هم شامل شود.
    2018-03-15 18:26:00
  هشدار آمازون به کاربران
  گوناگون
  هشدار آمازون به کاربران
  این شرکت در صفحه رسمی خود در فضای مجازی، به تمامی کاربرانی که از پاوربانک‌هایی با برند آمازون استفاده می‌کنند، هشدار داده است.
    2018-03-15 12:15:00