قابلیت جدید،در دسترس کاربران توییتر

 شما دیگر برای برنامه‌ریزی زمان انتشار توییت‌هایتان به نرم‌افزارهای سوم شخص نظیر Tweetdeck نیاز نخواهید داشت و این شبکه اجتماعی هم‌اکنون به شما اجازه می‌دهد که از طریق وب‌سایت خود به برنامه‌ریزی توییت‌ها بپردازید.
توییتر از سال گذشته تاکنون در حال تست این قابلیت بوده است و از ابتدای ماه مه به برخی از کاربران اجازه دسترسی به آن را داده است. اما اکنون این ویژگی به صورت عمومی در وب‌سایت توییتر عرضه شده است و آیکون تقویمی در پایین بخش ایجاد کننده توییت و دقیقا کنار دکمه ایموجی‌ها دیده می‌شود.
 
اگر شما می‌خواهید توییت‌هایتان را در زمانی دیگر منتشر کنید به‌راحتی می‌توانید روی به‌جای دکمه توییت روی این آیکون کلیک کنید. شما می‌توانید در پنل نمایش داده شده زمان و تاریخ پست شدن توییتتان را مشخص کنید و همچنین فهرستی از تمامی توییت‌های برنامه‌ریزی‌شده‌تان را مشاهده کنید.
شما در همان پنجره بخش دیگری تحت عنوان « Drafts» را در اختیار خواهید داشت. به‌این‌ترتیب در این بخش می‌توانید توییت‌هایی که هنوز برای پست شدن کامل نیستند و ممکن است به ویرایش احتیاج داشته باشند را ذخیره کنید. شما برای ذخیره توییت‌ها در این بخش با کلیک روی X در گوشه بالا و سمت چپ می‌توانید این کار را انجام دهید.
 

بااین‌حال بهتر است به خاطر داشته باشید که توییت‌های ذخیره شده در این بخش روی دسکتاپ یا موبایل وارد نرم‌افزارهای توییتر نخواهد شد و شما تنها می‌توانید از طریق نسخه‌های وب این شبکه اجتماعی نظیر نسخه وب موبایل یا دسکتاپ به این بخش دسترسی داشته باشید.

منبع: ایتنابه نقل از  engadget

  نظرات

  چین در پی ایجاد شبکه اینترنتی جدیداست
  اینترنت
  چین در پی ایجاد شبکه اینترنتی جدیداست
  به گفته مقام‌های آمریکایی ،چین با اقتدار فراوانی که در زمینه فناوری به دست آورده است به حدی رسیده است که می تواندبا اشاعه فناوری خود در دنیا به کنترل اینترنت بپردازد.
    2020-08-03 14:26:00
  سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ
  کسب و کار
  سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ
  با بازگشت اوضاع به شرایط عادی سامسونگی ها،در زندگی روزمره خود می‌توانند به بهترین شکل ممکن از این دستگاه‌ها (در دستان، درون گوش یا روی مچ دست خود) استفاده کنند.”
    2020-07-22 14:07:11
  نسل ششم در ایستگاه اول
  فناوریهای برتر
  نسل ششم در ایستگاه اول
  نسل ششم بایستی از نرخ تبادل داده با حداکثر سرعت 1000 گیگابیت برثانیه (50 برابر سریع‌تر از شبکه 5G) و وقفه هوایی کمتر از 100 میکروثانیه (یک‌دهم وقفه مجاز در شبکه 5G) پشتیبانی نماید.
    2020-07-16 08:24:00
  نسل پنجم در ایستگاه آخر
  فناوریهای برتر
  نسل پنجم در ایستگاه آخر
  با راه‌اندازی بستر توسعه و آزمون نسل پنجم شبکه ارتباطی، امکان مشارکت و حمایت از استارت‌آپ‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و سایر بخش‌های خصوصی برای بهره‌برداری از خدمات آن در لایه‌های مختلف توسعه شبکه، فراهم خواهد شد.
    2020-07-15 16:26:28
  سلماس،میزبان ایستگاه چهارم
  فناوریهای برتر
  سلماس،میزبان ایستگاه چهارم
  این ایستگاه مکانی برای انعقاد قراردادهای پژوهشی فضایی در زمینه‌های مختلف از جمله کاربردی، توسعه‌ای، فناوری علوم فضایی، کشاورزی، مطالعه طراحی و ساخت ماهواره سنجشی و آزمایشگاهی خواهد بود.
    2020-07-15 05:34:00
  آزمون خلاقیت در بیش از 170 کشور جهان
  خلاقیت
  آزمون خلاقیت در بیش از 170 کشور جهان
  امکان ثبت نام دراین مسابقه از ۱۰ تیرماه تا ۹ شهریور ۱۳۹۹ برای توسعه‌دهندگان نرم افزاردر آسیا-اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا، آمریکای لاتین و چین فراهم می باشد.
    2020-07-10 12:09:17
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  گوناگون
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  شرکت‌های بسیاری در طی سال‌های اخیر روی توسعه و تست سیستم‌های تحویل مبتنی بر پهپاد کار کرده‌اند. با این حال هنوز یک مساله بزرگ در رابطه با این وسائل نقلیه وجود دارد.
    2020-07-05 13:28:00
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  فناوریهای برتر
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  ارائه خدماتی نظیر جراحی از راه دور، شکل‌گیری شهر هوشمند با استفاده از قابلیت‌های توأم این فناوری و همزیستی با فناوری اینترنت اشیا، دسترسی کاربران به سرویس پخش محتوای باکیفیت بالا از طریق تلویزیون‌های تعاملی از جمله دستاوردهای این اقدام است.
    2020-07-03 07:06:00
  عطش توسعه در آمازون
  شرکت ها و برندها
  عطش توسعه در آمازون
  اخبار منتشر شده توسط فایننشیال تایمز خبر از این دارند که هزینه این گام برای آمازون برابر با یک میلیارد و دویست میلیون دلار بوده است.
    2020-07-02 06:00:00