قابلیت جدید،در دسترس کاربران توییتر

 شما دیگر برای برنامه‌ریزی زمان انتشار توییت‌هایتان به نرم‌افزارهای سوم شخص نظیر Tweetdeck نیاز نخواهید داشت و این شبکه اجتماعی هم‌اکنون به شما اجازه می‌دهد که از طریق وب‌سایت خود به برنامه‌ریزی توییت‌ها بپردازید.
توییتر از سال گذشته تاکنون در حال تست این قابلیت بوده است و از ابتدای ماه مه به برخی از کاربران اجازه دسترسی به آن را داده است. اما اکنون این ویژگی به صورت عمومی در وب‌سایت توییتر عرضه شده است و آیکون تقویمی در پایین بخش ایجاد کننده توییت و دقیقا کنار دکمه ایموجی‌ها دیده می‌شود.
 
اگر شما می‌خواهید توییت‌هایتان را در زمانی دیگر منتشر کنید به‌راحتی می‌توانید روی به‌جای دکمه توییت روی این آیکون کلیک کنید. شما می‌توانید در پنل نمایش داده شده زمان و تاریخ پست شدن توییتتان را مشخص کنید و همچنین فهرستی از تمامی توییت‌های برنامه‌ریزی‌شده‌تان را مشاهده کنید.
شما در همان پنجره بخش دیگری تحت عنوان « Drafts» را در اختیار خواهید داشت. به‌این‌ترتیب در این بخش می‌توانید توییت‌هایی که هنوز برای پست شدن کامل نیستند و ممکن است به ویرایش احتیاج داشته باشند را ذخیره کنید. شما برای ذخیره توییت‌ها در این بخش با کلیک روی X در گوشه بالا و سمت چپ می‌توانید این کار را انجام دهید.
 

بااین‌حال بهتر است به خاطر داشته باشید که توییت‌های ذخیره شده در این بخش روی دسکتاپ یا موبایل وارد نرم‌افزارهای توییتر نخواهد شد و شما تنها می‌توانید از طریق نسخه‌های وب این شبکه اجتماعی نظیر نسخه وب موبایل یا دسکتاپ به این بخش دسترسی داشته باشید.

منبع: ایتنابه نقل از  engadget

  نظرات

  معمای هستی
  دانش روز
  معمای هستی
  هر شب که به آسمان می نگریم و ستارگان بی‌شمار را در آن می‌بینیم ،بزرگی هستی را حس می‌کنیم و از خودمان می‌پرسیم در این عظمت آیا جایی برای دیگری هم هست؟
    2021-01-27 10:18:00
  استخراج رمز ارز در دنیا و ایران
  اقتصاد
  استخراج رمز ارز در دنیا و ایران
  سال گذشته قبل از این‌که صنعت استخراج رمز ارز در کشورمان قانونی شود، به ماینرها قاچاقچی برق می‌گفتند. اما پس از مدتی، دولت این صنعت را به رسمیت شناخت.
    2021-01-25 12:56:00
  استخراج رمزارز تاب‌آوری ما در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد
  دانش روز
  استخراج رمزارز تاب‌آوری ما در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد
  طبق آمار وزارت نیرو، حدود ۱۲ هزار مگاوات ظرفیت بلااستفاده داریم که کارایی برای نیروگاه‌ها ندارد. بنابراین مشکل خاموشی‌های اخیر کشور ربطی به ماینرها ندارد و ما به راحتی می‌توانیم از ظرفیت نیروگاه‌ها، ظرفیت ماینرها را افزایش دهیم.
    2021-01-21 10:21:00
  رشد فزاینده بازار ابر (کلود)
  رایانش ابری
  رشد فزاینده بازار ابر (کلود)
  بنا بر پیش‌بینی گارتنر، تا سال 2024 بیشتر پلتفرم‌های خدمات ابری دست‌کم برخی از سرویس‌های ابری توزیع‌شده را فراهم خواهند آورد که در نقطه مورد نیاز اجرا می‌شوند.
    2021-01-19 10:59:06
  کتاب خوان ها بخوانند
  نرم افزارها
  کتاب خوان ها بخوانند
  این پروژه ،کاری از یک وب‌سایت غیرانتفاعی به نام «اینترنت آرشیو» است که امکان دسترسی آزادانه به موسیقی، کتاب‌ها، وب‌سایت‌ها، نرم‌افزار و غیره را فراهم می‌آورد.
    2021-01-15 10:16:00
  نظام بانکی در مسیرتجدید ساختار عمیق
  اقتصاد
  نظام بانکی در مسیرتجدید ساختار عمیق
  فناوری‌های پیشرفته شرکت‌های غیربانکی نه‌تنها به بخش مربوط به پرداخت‌ها بلکه به بخش‌های مختلف دیگر خدمات مالی نیز ورود پیدا کرده‌اند. فین‌تک‌ها و بیگ‌تک‌ ها از مهمترین ارائه‌دهندگان خدمات مالی هستند.
    2021-01-09 10:29:47
  انقلاب سرعت
  فناوریهای برتر
  انقلاب سرعت
  به گفته محققان، این تجربه در انتقال اطلاعات یک رکورد جدید محسوب می‌شود،ضمن اینکه بخش عمده تجهیزات مورد استفاده برای این شیوه انتقال ، در بازار موجود است.
    2021-01-05 09:39:03
  غول‌های فناوری دنیا همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد
  بازاریابی و بازارسازی
  غول‌های فناوری دنیا همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد
  صنعت فناوری جزء معدود بخش‌هایی است که از بحران کرونا سود می‌برد و این کمپانی‌های بزرگ فناوری در دنیا هستند که پیروز میدان کرونا هستند و توانسته‌اند طی یک سال گذشته بازار را به تسخیر خود درآورند.
    2021-01-03 10:25:43
  روند فناوری های جهانی
  فناوریهای برتر
  روند فناوری های جهانی
  کرونا درکنار استرس‌هایی که به‌همراه آورد، رشد چشمگیروجهش بی سابقه فناوری را به‌همراه داشت که شاید در مقایسه با سال‌های گذشته بسیار فراتر از حد انتظار باشد.
    2020-12-31 09:47:51