بنیاد ملی بازی های رایانه ای هر ماه بازی های ایرانی منتخب را رونمایی و تبلیغ می کند

به گزارش وبسایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، معاونت ارتباطات این بنیاد در راستای حمایت معنوی، رسانه‌ای و تبلیغاتی از بازی‌ های ایرانی، اعلام کرده است هر ماه یک مراسم رونمایی خواهد داشت. به این ترتیب شرکت‌ های فعال در زمینه ی تولید بازی های رایانه ای که به تازگی محصولی منتشر کرده اند یا در دست انتشار دارند می‌توانند برای انجام مراسم رونمایی از محصول خود به بنیاد ملی بازی های رایانه ای درخواست بدهند.

نحوه ی انتخاب بازی های مورد نظر از بین درخواست های رسیده به این صورت است که هر ماه پس از بررسی درخواست‌ ها، بازی‌ ها در بخش نظرسنجی سایت بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ای قرار می‌ گیرند. شرکت‌ های تولید کننده ی بازی های رایانه ای می‌ توانند با ساخت بازی‌ های پرطرفدار و اطلاع‌ رسانی در این زمینه، از مخاطبان و علاقمندان بخواهند به بازی‌ شان رأی دهند. در نهایت این آرای مردمی است که باعث انتخاب یک بازی به عنوان بازی منتخب می شود و به این ترتیب مراسم رونمایی و حمایت تبلیغاتی شامل آن خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی در خصوص روال اجرایی و ضوابط ارسال درخواست را می توانید روی وبسایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای از نظر بگذرانید.

  نظرات

  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  اقتصاد
  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  ژاپن از سایر کشورها می‌خواهد که گرد هم آیند و یک چارچوب مدون و مشخص برای حاکمیت داده تدوین کنند تا در اثر این محدودسازی‌ها، آسیبی به حریم خصوصی، امنیت و توسعه وارد نشود
    2019-04-23 06:51:13
  آیفون و قابلیت های فردا
  نوآوری
  آیفون و قابلیت های فردا
  به نظر می‌رسد اپل مشغول تحقیق روی روش‌هایی برای ردیابی آلودگی ومواد شیمیایی خطرناک و... است که در محصولاتش تعبیه می‌شوند.
    2019-04-15 11:42:18
  ابر مغز جهانی
  فناوریهای برتر
  ابر مغز جهانی
  دانشمندان و محققان پیشرو معتقدند مسیر توسعه و پیشرفت در رایانه‌های جامعه و فناوری زیستی به مغز انسان منتهی می‌شود.
    2019-04-14 18:11:27
  شکست اولین تلاش
  فناوریهای برتر
  شکست اولین تلاش
  این سیستم در شرایط آزمایشگاهی بر روی رانندگانی آزمایش شده بود که با سرعت کم در حال رانندگی بودند ودقت آن در جریان آزمایش‌های انجام شده ۸۰ درصد بود.
    2019-04-10 08:27:17
  نقشه راه
  فناوریهای برتر
  نقشه راه
  بر اساس استراتژی هوش مصنوعی اتحادیه اروپا، قرار است سرمایه گذاری در این زمینه تا یک دهه آینده در قاره مذکور به طور سالانه به ۲۰ میلیارد یورو برسد.
    2019-04-10 07:25:44
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  اقتصاد
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  دوسال قبل فقط ۲۶۶ میلیون دلار ارز دیجیتالی به سرقت رفته بود این در حالیست که این رقم در سال گذشته میلادی به حدود یک میلیارد دلار رسیده است.
    2019-03-26 14:33:48
  افشاگری فیس بوک
  جامعه
  افشاگری فیس بوک
  ما هیچ مدرکی دال بر اینکه هر کدام از کارکنان داخلی این شبکه از این اطلاعات سوء استفاده کرده باشند بدست نیاورده ایم.
    2019-03-25 10:40:53
  سفر در زمان
  فناوریهای برتر
  سفر در زمان
  تحقیقات جدید جامعه علمی را در مورد برگشت جریان زمان در سیستم‌های کوانتومی هیجان زده کرده است.
    2019-03-21 10:26:05