امکاناتی که با آپدیت جدید گلکسی S7 به دوربین آن افزوده میشود

آپدیت اندروید 7 نوقا به صورت جهانی برای دو گوشی گلکسی اس 7 (Samsung Galaxy S7) و گلکسی اس 7 اج (Samsung Galaxy S7 Edge) عرضه شده است و کاربران ایرانی این به روزرسانی  نیز به مرور زمان در حال دریافتش هستند. علاوه بر بهبودهای ظاهری و بهره‌وری بهتر از انرژی که همراه با اندروید 7 نوقا به ارمغان می‌آید، سامسونگ نیز برخی از اپلیکیشن های اختصاصی خود را بازطراحی کرده است. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 7 اشاره کرد.

نسخه به روز شده اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 7 سامسونگ در حال حاضر تا حد زیادی ساده است، به هم ریخته و نامرتب نیست و همچنین از ژستورهای حرکتی کاربران نیز پشتیبانی می‌کند که همه آن‌ها به لطف سیستم عامل اندروید 7 نوقا به دست خواهند آمد. این به روزرسانی ممکن است زمانی که با گوشی گلکسی اس 7 / اس 7 اج خود آن را دریافت می‌کنید، شما را سردرگم کند چرا که تفاوت زیادی بین نسخه مارشمالو و نوقا آن وجود دارد؛ به همین خاطر ما برخی از تغییرات و قابلیت های جدیدی که همراه با اندروید نوقا به اپلیکیشن دوربین گلکسی اس  7 اضافه شده‌اند را در زیر برای کاربران محترم لیست کرده‌ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

ویژگی های جدید اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 7

نونوار سازی، رابط کاربری تمیز

5 ویژگی جدید اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 7 سامسونگ

دیگر خبری از 12 آیکون مختلف و شلوغی بیش از حد تصویر به واسطه آنها نیست. پنل تنظیمات سریع (Quick Settings) اینک به دو بخش از مورد استفاده‌ترین گزینه ها (تنظیمات فلش و HDR) تقسیم شده است. همچنین با قرار گیری تنها 3 آیکون در سمت راست، به نظر همه چیز مرتب‌تر شده است؛ در گذشته سمت راست نیز میزبان 5 آیکون تنظیمات مختلف بود.

ناوبری با طعم ژستورهای حرکتی

5 ویژگی جدید اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 7 سامسونگ

ناوبری همراه با روش مرسوم ژستورهای حرکتی یکی از مشخصه های برنامه دوربین گوگل است که توسط اندروید نوقا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، حال اپلیکیشن دوربین گلکسی اس  7 سامسونگ نیز چنین قابلیتی را برای کاربران خود به همراه دارد. اگر شما تعجب کردید که آیکون ها از صفحه اول این برنامه حذف شده‌ و به زیر منو رفته‌اند، در واقع جواب شما همینجاست. برای رفتن به دوربین جلو، انگشت خود را بر روی صفحه به سمت بالا بکشید و یا به سمت پایین بکشید تا به دوربین عقب منتقل شوید، به سمت چپ بکشید تا تمامی حالت های عکاسی نمایان شوند و یا به سمت راست بکشید تا به تمامی فیلترها و افکت های رنگی دسترسی پیدا کنید. تمام آیکون‌ها به همین سادگی به ژستور تبدیل شده‌اند.

حالت عکاسی زیبا (Beauty Mode) برای دوربین اصلی

5 ویژگی جدید اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 7 سامسونگ

در نسخه جدید اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 7 دیگر تنها دوربین سلفی میزبان حالت عکاسی زیبا نیست. در اینجا یک قابلیت با دسترسی بسیار سریع به ارمغان آمده است که می‌توانید شما با استفاده از آن چهره افراد موجود در عکس گرفته شده با دوربین اصلی را نیز روشن‌تر کرده و لکه ها را از بین ببرید تا آن‌ها زیباتر به نظر برسند. بدون شک این قابلیت برای تصاویر گروهی خانوادگی عالی خواهد بود.

منو اختصاصی برای حالت های عکاسی سلفی

5 ویژگی جدید اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 7 سامسونگ

از طریق تنظیمات دوربین، گزینه “Front” را انتخاب کنید و سپس یک منو جدید حاوی راه هایی برای عکاسی سلفی برای شما ظاهر می‌شود. به عنوان مثال شما می‌توانید دستگاهتان را تنظیم کنید تا همراه با فرمان های صوتی عکس و یا فیلم بگیرید. شما می‌توانید عباراتی نظیر  Smile , Cheese , Capture و یا Shoot را به زبان بیاورید تا یک عکس سلفی بگیرید. برای تهیه فیلم نیز می‌توانید از عبارت Record Video استفاده کنید.

سلفی عریض با حرکت

5 ویژگی جدید اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 7 سامسونگ

یک حالت سلفی جدید می‌تواند جذاب‌ترین بخش در اپلیکیشن دوربین گلکسی اس 7 سامسونگ باشد. این حالت که Wide Self-Portrait with Motion نامیده می‌شود، چیزی بیشتر از یک پانوراما حرکتی نیست، اما با استفاده از دوربین جلو به ارمغان می‌آید. سلفی گروهی شما می‌تواند به راحتی به یک کلیپ ویدیویی کوتاه و یا گیف جالب را بسازید.

منبع :phonearena

  نظرات

  کاوش در مریخ،با چه منطقی؟
  فرادانش
  کاوش در مریخ،با چه منطقی؟
  این نرم‌افزار می‌تواند نقشه‌ای از مکان‌های مناسب برای فرود ،مسیر حرکت مریخ‌نورد تا رسیدن به هدف مورد نظر و زمان رسیدن به هدف را برای کاربر مشخص کند.
    2018-12-11 17:47:00
  مرگ تلویزیون،از تئوری تا واقعیت
  جامعه
  مرگ تلویزیون،از تئوری تا واقعیت
  اگرچه در ایران تحقیقات مدونی پیرامون استفاده کودکان و نوجوانان از پلت‌فرم‌های تصویری مانند آپارات در دست نیست اما در دنیا و در میان خردسالان، کودکان و نوجوانان میل به استفاده از پلت‌فرم‌های تصویری مانند یوتیوب بالاتر رفته است.
    2018-12-05 07:54:00
  تغییرات بنیادین در خانه ها
  نوآوری
  تغییرات بنیادین در خانه ها
  قصد ما تنها تغییر طراحی ظاهری خانه ها نیست بلکه به دنبال ایجاد سیستمی برای برآورده کردن مجموعه بزرگی از نیازها هستیم.
    2018-12-03 17:11:00