نسخه‌ی آنلاین و رایگان بازی Titanfall انحصارا در کره‌ی جنوبی منتشر می‌شود

Titanfall 2 علی‌رغم اینکه از سوی منتقدین مورد تحسین قرار گرفت و می‌توان به جرات آن را برترین بازی تیراندازی اول شخص سال ۲۰۱۶ نام برد، اما در بخش فروش نتوانست موفق ظاهر شود و بسیار کم‌تر از Battlefield 1 و CoD: Infinite Warfare، دو بازی شوتر دیگر سال جاری فروش کرد. با این حال، الکترونیک آرتز که وظیفه‌ی نشر این مجموعه را برعهده دارد، هنوز کارش با Titanfall تمام نشده و قرار است به زودی نسخه‌ای مختص کشور کره‌ی جنوبی عرضه کند. این نسخه‌ی فرعی که به صورت رایگان منتشر می‌شود، با همکاری کمپانی نکسون، بزرگترین شرکت نشر و ساخت بازی‌های کره‌ی جنوبی ارائه می‌شود. قبل از انتشار اصلی، ناشرین بازی قصد دارند تا از تاریخ ۲۵ آذر تا ۱ دی ماه، نسخه‌ی آزمایشی این بازی را عرضه کنند.

صحبت خاص دیگری در مورد این بازی فرعی مجموعه Titanfall نشده، با این حال می‌توان از تریلری که به همراه این معرفی منتشر شده، حدس زد که بازی بیشتر به المان‌های قسمت نخست مجموعه پایبند است تا ساختار بهینه‌ای که در قسمت دوم تعبیه شده است.

این اولین بازی فرعی بر اساس دنیای Titanfall نیست و همزمان با عرضه‌ی بازی Titanfall 2، نسخه‌ای موبایلی و در سبک کارتی با عنوان Titanfall Frontline منتشر شد.

بازی Titanfall 2 هم اکنون برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس است.   دانیال نوروزی

منبع:EUROGAMER

  نظرات

  حذف کاغذ در الکامپ
  تازه های فناوری
  حذف کاغذ در الکامپ
  بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از 27 تا 30 تیرماه امسال، برای پنجمین سال متوالی به تولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
    2019-07-15 14:59:35
  سیری در دنیای رمز ارزها
  اقتصاد
  سیری در دنیای رمز ارزها
  بیش از دو هزار ارز مختلف در دنیا وجود دارد که البته تعداد آن‌هایی که مورد معامله قرار می‌گیرند بسیار کم‌تر بوده و مشهورهای این بازار پایین‌تر از 100 عدد هستند.
    2019-07-04 06:19:34
  غول های فناوری،نگران!؟
  اقتصاد
  غول های فناوری،نگران!؟
  ساندارپیچای : در صورتی که گوگل برای بررسی رعایت قوانین آنتی تراست (ضد انحصار) تحت تحقیق قرار گیرد، نوآوری در آمریکا نابود می‌شود.
    2019-06-16 09:40:17
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  اقتصاد
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  «راسل وویت» (Russel Vought) مدیر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید در نامه‌ای از نمایندگان کنگره و همچنین مایک پنس (معاون رئیس جمهور آمریکا) خواسته ،تحریم‌هوآوی را به تعویق بیندازند.
    2019-06-11 09:08:48
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  اقتصاد
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  درگیری چند هفته اخیر چین و آمریکا نشانگر آغاز یک جنگ سرد جدید با محوریت فناوری است که در آینده نزدیک اتحادها و ائتلاف‌هایی در میان کشورهای جهان این جنگ تازه را جدی تر و نفس گیر تر خواهد کرد.
    2019-06-07 09:34:12
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد هوشمند در این دوره و این دولت به پایان نمی‌رسد. اما وظیفه من به عنوان وزیر اقتصاد آن است که این افق را باز کنم و فضا را برای تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی فراهم کنم. در این راه دست همه نخبگان و مجریان و اندیشمندان را می‌فشارم.
    2019-06-01 08:57:51
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  اقتصاد
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  این اقدام آمریکا برای نوآوری بسیار بد خواهد بود چراکه اختلافات تجاری و کاهش مهاجرت باعث کاهش جریان سرمایه و نیروی انسانی می‌شودپریستون مک آفی – اقتصاد دا ن
    2019-05-29 10:49:08
  تحریم اپل؟
  اقتصاد
  تحریم اپل؟
  کارشناسان اقتصادی می‌گویند چین با جمعیت انبوه و اقتصاد پیشرفته اش کاملاً در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند از اپل آمریکایی که سومین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان است، انتقام بگیرد.
    2019-05-26 10:06:35
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  تازه های فناوری
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  اطلاع از تعداد سیم‌کارت‌های تلفن همراه، سرویس‌های مخابراتی شامل اینترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌های تلفن همراه به نام مشترکین از جمله سرویس‌های این سامانه است.
    2019-05-25 10:40:38