نسخه‌ی آنلاین و رایگان بازی Titanfall انحصارا در کره‌ی جنوبی منتشر می‌شود

Titanfall 2 علی‌رغم اینکه از سوی منتقدین مورد تحسین قرار گرفت و می‌توان به جرات آن را برترین بازی تیراندازی اول شخص سال ۲۰۱۶ نام برد، اما در بخش فروش نتوانست موفق ظاهر شود و بسیار کم‌تر از Battlefield 1 و CoD: Infinite Warfare، دو بازی شوتر دیگر سال جاری فروش کرد. با این حال، الکترونیک آرتز که وظیفه‌ی نشر این مجموعه را برعهده دارد، هنوز کارش با Titanfall تمام نشده و قرار است به زودی نسخه‌ای مختص کشور کره‌ی جنوبی عرضه کند. این نسخه‌ی فرعی که به صورت رایگان منتشر می‌شود، با همکاری کمپانی نکسون، بزرگترین شرکت نشر و ساخت بازی‌های کره‌ی جنوبی ارائه می‌شود. قبل از انتشار اصلی، ناشرین بازی قصد دارند تا از تاریخ ۲۵ آذر تا ۱ دی ماه، نسخه‌ی آزمایشی این بازی را عرضه کنند.

صحبت خاص دیگری در مورد این بازی فرعی مجموعه Titanfall نشده، با این حال می‌توان از تریلری که به همراه این معرفی منتشر شده، حدس زد که بازی بیشتر به المان‌های قسمت نخست مجموعه پایبند است تا ساختار بهینه‌ای که در قسمت دوم تعبیه شده است.

این اولین بازی فرعی بر اساس دنیای Titanfall نیست و همزمان با عرضه‌ی بازی Titanfall 2، نسخه‌ای موبایلی و در سبک کارتی با عنوان Titanfall Frontline منتشر شد.

بازی Titanfall 2 هم اکنون برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس است.   دانیال نوروزی

منبع:EUROGAMER

  نظرات

  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  اقتصاد
  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  ژاپن از سایر کشورها می‌خواهد که گرد هم آیند و یک چارچوب مدون و مشخص برای حاکمیت داده تدوین کنند تا در اثر این محدودسازی‌ها، آسیبی به حریم خصوصی، امنیت و توسعه وارد نشود
    2019-04-23 06:51:13
  آیفون و قابلیت های فردا
  نوآوری
  آیفون و قابلیت های فردا
  به نظر می‌رسد اپل مشغول تحقیق روی روش‌هایی برای ردیابی آلودگی ومواد شیمیایی خطرناک و... است که در محصولاتش تعبیه می‌شوند.
    2019-04-15 11:42:18
  ابر مغز جهانی
  فناوریهای برتر
  ابر مغز جهانی
  دانشمندان و محققان پیشرو معتقدند مسیر توسعه و پیشرفت در رایانه‌های جامعه و فناوری زیستی به مغز انسان منتهی می‌شود.
    2019-04-14 18:11:27
  شکست اولین تلاش
  فناوریهای برتر
  شکست اولین تلاش
  این سیستم در شرایط آزمایشگاهی بر روی رانندگانی آزمایش شده بود که با سرعت کم در حال رانندگی بودند ودقت آن در جریان آزمایش‌های انجام شده ۸۰ درصد بود.
    2019-04-10 08:27:17
  نقشه راه
  فناوریهای برتر
  نقشه راه
  بر اساس استراتژی هوش مصنوعی اتحادیه اروپا، قرار است سرمایه گذاری در این زمینه تا یک دهه آینده در قاره مذکور به طور سالانه به ۲۰ میلیارد یورو برسد.
    2019-04-10 07:25:44
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  اقتصاد
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  دوسال قبل فقط ۲۶۶ میلیون دلار ارز دیجیتالی به سرقت رفته بود این در حالیست که این رقم در سال گذشته میلادی به حدود یک میلیارد دلار رسیده است.
    2019-03-26 14:33:48
  افشاگری فیس بوک
  جامعه
  افشاگری فیس بوک
  ما هیچ مدرکی دال بر اینکه هر کدام از کارکنان داخلی این شبکه از این اطلاعات سوء استفاده کرده باشند بدست نیاورده ایم.
    2019-03-25 10:40:53
  سفر در زمان
  فناوریهای برتر
  سفر در زمان
  تحقیقات جدید جامعه علمی را در مورد برگشت جریان زمان در سیستم‌های کوانتومی هیجان زده کرده است.
    2019-03-21 10:26:05