میدانیم اما به کسی ربطی ندارد

کمتر کسی وجود دارد که ماجرای انفجار گلکسی نوت 7 سامسونگ و در نهایت توقف تولید این فبلت دوست‌داشتنی را بعد از دو بار فراخوانی سراسری، نشنیده باشد. متخصصان سامسونگ، مدت‌ها است در حال بررسی مشکل این فبلت هستند و از آنجایی که شبیه‌سازی شرایط انفجار واقعی در شرایط آزمایشگاهی امکان‌پذیر نبود تا به امروز نتوانسته بودند علت اصلی این مشکل را اعلام کنند.

اما امروز گزارش جدیدی منتشر شده است که می‌گوید سامسونگ توانسته است دقیقا علت مشکل باتری گلکسی نوت 7 را کشف کند؛ مشکلی که در نهایت منجر به ضرر پنج میلیارد دلاری برای این غول کره‌ای شد.

سامسونگ اعلام کرده است نتایج بررسی‌های داخلی خود را در اختیار UL و Korea Testing Laboratory قرار داده است. با اینکه این کمپانی وعده داده است تا پایان سال جاری گزارش دقیقی از علت انفجار گلکسی نوت 7 را به‌صورت عمومی منتشر کند؛ اما به نظر می‌رسد سامسونگ آمادگی به اشتراک‌گذاری عمومی نتایج بررسی خود را ندارد.

ابتدای این ماه، گزارشی منتشر شد که بر اساس آن علت انفجار گلکسی نوت 7، نوع طراحی این فبلت اعلام شده بود؛ سامسونگ تمایل داشت ضخامت باتری این فبلت را ضمن بالا نگه‌داشتن ظرفیت آن، کاهش دهد و این موضوع زمینه‌ساز آغاز مشکلات گلکسی نوت 7 بود.

منبع : زومیت به نقل از  PHONEARENA

  نظرات

  محبوبيت ویندوز 7 دردسر ساز شد
  شرکت ها و برندها
  محبوبيت ویندوز 7 دردسر ساز شد
  مایکروسافت قبلا برای مقابله با آسیب پذیری هایی که منجر به نفوذ باج افزار واناکرای شده، وصله هایی عرضه کرده بود، اما تعلل کاربران باعث موفقیت باج افزار واناكراي گردید.
    2017-05-22 11:36:35
  آينده فناوري دردولت دوازدهم
  جامعه
  آينده فناوري دردولت دوازدهم
  برنامه جامع دولت دوازدهم در حوزه علم، فناوری و نوآوری با هدف «جامعه نوآور» تقویت و حمایت توانمندی‌های داخلی و همکاری‌های بین‌المللی با پیشروها انتشار یافت.
    2017-05-21 13:21:14
  برخی از خانواده‌ها نمی‌خواهند آب در دل فرزندشان تکان بخورد
  تجربه های موفق
  برخی از خانواده‌ها نمی‌خواهند آب در دل فرزندشان تکان بخورد
  متأسفانه امروز خانواده‌هایی را می‌بینم که وقت و هزینه‌های گزافی را صرف کلاس‌هایی با نام‌های تجاری می‌کنند تا اعتماد به نفس و خلاقیت را در فرزندانشان به وجود بیاورند غافل از اینکه افراد موفق هیچ وقت در این کلاس‌ها شرکت نداشته‌اند و...
    2017-05-20 13:19:37
  جايگزيني مناسب براي نفت در خاورميانه
  رایانش ابری
  جايگزيني مناسب براي نفت در خاورميانه
  خاورمیانه بر خلاف آنچه که در افکار عمومی نقش بسته است، دیگر صرفاً به دنبال نفت و منابع زیرزمینی نیست و با سقوط قیمت نفت و افزایش نیاز به منابع جایگزین انرژی، کشورهای تولید کننده نفت مثل عربستان سعودی، خواهان توسعه سایر صنایع هستند.
    2017-05-20 11:53:30
  چرا از موفقیت می ترسید؟
  خانواده
  چرا از موفقیت می ترسید؟
  تمامی والدین خواهان موفقیت فرزندانشان هستند، اما آن‌چه را که خود از موفقیت آموختند و اینک برای فرزندانشان ترسیم می‌کنند بسیار ترسناک است.
    2017-05-19 10:28:42
  نه تنها مشاغل سنتی بلکه نسل اول مشاغل و مهارت‌های دیجیتالی نیز رو به زوال و نابودی هستند
  جامعه
  نه تنها مشاغل سنتی بلکه نسل اول مشاغل و مهارت‌های دیجیتالی نیز رو به زوال و نابودی هستند
  آنچه‌ مسلم است، نسل جدیدی از مشاغل و مهارت‌ها در حال تولد و پدید آمدن هستند و اگر امروز به فکر فردا و سازگاری و فراگیری آن‌ها نباشیم، شغل‌ خود را از دست خواهیم داد و مهارتمان بی‌خریدار خواهد ماند.
    2017-05-19 08:22:52