آخرین دستاورد مایکروسافت برای دورکاران

 نمایشگرهای مایکروسافت تیمز نمایشگرهای هوشمند کورتانا هستند که به عنوان یک ابزار کمکی برای گردش کاری روزانه افراد عمل می‌کند.

مایکروسافت، علاوه بر ذکر جزئیات جدیدی برای نرم‌افزار تیمز، از نمایشگرهای Microsoft Teams vرانیز رونمایی کرد، که نمایشگرهای پرتابل کوچکی هستند که شامل میکروفون‌ها، اسپیکرها، و وب‌کم‌هایی برای استفاده با چت‌های ویدئویی هستند. بنا بر اعلام این شرکت، این نمایشگرها دستگاه‌هایی یکپارچه (all-in-one) هستند که اختصاصا برای کاربران تیمز ساخته شده و برای آنها امکان دسترسی صوتی به کورتانا و یک صفحه لمسی را فراهم می‌آورند.
 مایکروسافت تیمز یک پلتفرم همکاری برای کمک به کارکنان برای انجام کارهایشان در زمان دورکاری یا مشخصا در دپارتمان‌های مختلف است. نمایشگرهای مایکروسافت تیمز نمایشگرهای هوشمند کورتانا هستند که به عنوان یک ابزار کمکی برای گردش کاری روزانه افراد عمل می‌کند، و با اتصال به یک لپ تاپ و امثال آن ابزارهای ارتباطات از راه دور کیفیت بالا در کنار یک رابط دسترسی سریع وراحتتررا فراهم می‌آورد.
نمایشگرهای تیمز دارای آن چیزی هستند که مایکروسافت با عنوان یک رابط «قابل مشاهده سریع» مورد اشاره قرار می‌دهد که امکان دسترسی سریع به چت، تماس‌ها، لیست مخاطبان، تقویم، پست صوتی، و چیزهای دیگر را فراهم می‌آورد. کاربران می‌توانند به سرعت پیامها یا منشنها، جلسات آتیشان و قرارهای دیگران، و دیگر موارد را ببینند. همچنین، این نمایشگرها امکان دسترسی صوتی به کورتانا، دستیار شخصی مایکروسافت، را فراهم می‌آورند.
به کاربران درجه مشخصی از کنترل شخصی‌سازی بر نمایشگر مایکروسافت تیمز داده شده است، از جمله توانائی تغییر والپیپر. این نمایشگر با PC اصلی کاربر یکپارچه‌سازی می‌شود، بدین معنا که آنها می‌توانند با استفاده از لپتاپ یا دسکتاپشان نمایشگر را لاک یا آنلاک کنند. همچنین، این یکپارچه‌سازی کاربران را قادر به مشارکت در جلسات تیمز با استفاده از هر یک از دستگاه‌هایشان می‌سازد.
مایکروسافت می‌گوید که نمایشگرهای تیمز قابلیت‌های امنیتی گرید سازمانی و امنیت ضروری را ارائه می‌کنند، از جمله شاترهایی برای پوشش دادن وبکم، سوئچیهای بی‌صدا کردن برای میکروفونها، sign-inها با استفاده از اعتبارنامه‌های Azure Active Directory، یک پورتال ادمین برای مدیریت و به‌روزرسانی دستگاه‌ها، و سرویس‌های گرید سازمانی کورتانا.
نخستین نمایشگر مایکروسافت تیمز ThinkSmart View لنوو خواهد بود، و به زودی یک مدل از شرکت Yealink به آن ملحق خواهد شد.

منبع:ایتنابه نقل از اسلش‌گیر

  نظرات

  چین در پی ایجاد شبکه اینترنتی جدیداست
  اینترنت
  چین در پی ایجاد شبکه اینترنتی جدیداست
  به گفته مقام‌های آمریکایی ،چین با اقتدار فراوانی که در زمینه فناوری به دست آورده است به حدی رسیده است که می تواندبا اشاعه فناوری خود در دنیا به کنترل اینترنت بپردازد.
    2020-08-03 14:26:00
  سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ
  کسب و کار
  سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ
  با بازگشت اوضاع به شرایط عادی سامسونگی ها،در زندگی روزمره خود می‌توانند به بهترین شکل ممکن از این دستگاه‌ها (در دستان، درون گوش یا روی مچ دست خود) استفاده کنند.”
    2020-07-22 14:07:11
  نسل ششم در ایستگاه اول
  فناوریهای برتر
  نسل ششم در ایستگاه اول
  نسل ششم بایستی از نرخ تبادل داده با حداکثر سرعت 1000 گیگابیت برثانیه (50 برابر سریع‌تر از شبکه 5G) و وقفه هوایی کمتر از 100 میکروثانیه (یک‌دهم وقفه مجاز در شبکه 5G) پشتیبانی نماید.
    2020-07-16 08:24:00
  نسل پنجم در ایستگاه آخر
  فناوریهای برتر
  نسل پنجم در ایستگاه آخر
  با راه‌اندازی بستر توسعه و آزمون نسل پنجم شبکه ارتباطی، امکان مشارکت و حمایت از استارت‌آپ‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و سایر بخش‌های خصوصی برای بهره‌برداری از خدمات آن در لایه‌های مختلف توسعه شبکه، فراهم خواهد شد.
    2020-07-15 16:26:28
  سلماس،میزبان ایستگاه چهارم
  فناوریهای برتر
  سلماس،میزبان ایستگاه چهارم
  این ایستگاه مکانی برای انعقاد قراردادهای پژوهشی فضایی در زمینه‌های مختلف از جمله کاربردی، توسعه‌ای، فناوری علوم فضایی، کشاورزی، مطالعه طراحی و ساخت ماهواره سنجشی و آزمایشگاهی خواهد بود.
    2020-07-15 05:34:00
  آزمون خلاقیت در بیش از 170 کشور جهان
  خلاقیت
  آزمون خلاقیت در بیش از 170 کشور جهان
  امکان ثبت نام دراین مسابقه از ۱۰ تیرماه تا ۹ شهریور ۱۳۹۹ برای توسعه‌دهندگان نرم افزاردر آسیا-اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا، آمریکای لاتین و چین فراهم می باشد.
    2020-07-10 12:09:17
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  گوناگون
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  شرکت‌های بسیاری در طی سال‌های اخیر روی توسعه و تست سیستم‌های تحویل مبتنی بر پهپاد کار کرده‌اند. با این حال هنوز یک مساله بزرگ در رابطه با این وسائل نقلیه وجود دارد.
    2020-07-05 13:28:00
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  فناوریهای برتر
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  ارائه خدماتی نظیر جراحی از راه دور، شکل‌گیری شهر هوشمند با استفاده از قابلیت‌های توأم این فناوری و همزیستی با فناوری اینترنت اشیا، دسترسی کاربران به سرویس پخش محتوای باکیفیت بالا از طریق تلویزیون‌های تعاملی از جمله دستاوردهای این اقدام است.
    2020-07-03 07:06:00
  عطش توسعه در آمازون
  شرکت ها و برندها
  عطش توسعه در آمازون
  اخبار منتشر شده توسط فایننشیال تایمز خبر از این دارند که هزینه این گام برای آمازون برابر با یک میلیارد و دویست میلیون دلار بوده است.
    2020-07-02 06:00:00