راه بهتری برای پول درآوردن وجود دارد. اما چگونه؟

 Daniel Ally:

هرروز تلفن همراهم پر از پیامک هایی می شود که خوانندگان و مخاطبان من از می خواهند که در مورد چگونگی میلیونر شدنم به آنها بگویم.

  بگذارید جوابم را به این صورت بگویم: درآمد یک میلیون دلار در سال تلاشی برابر با درآمد ۱۰ هزاردلاری در سال می طلبد. تفاوت این دو در میزان تلاشی نیست که شما می کنید، بلکه طرز فکر شما در مورد تلاشتان است. من قبل از اینکه پولدار شوم، ده ها شغل مختلف داشتم. در واقع یادم می آید که شغلی در یک کارخانه ماشین سازی داشتم که باید ساعت سه بامداد از خواب بیدار می شدم و کلی پیاده روی می کردم، یک جورایی پادو بودم و یا حتی بدتر. بعد از آن باید در ساعت نه صبح به مدرسه می رفتم که به زحمت می توانستم درس یاد بگیرم. اما در جایی در اعماق قلبم می دانستم که راه بهتری برای پول درآوردن وجود دارد. اما چگونه؟

به هرصورت دیگر نمی توانستم ببینم که روزبه روز از کارافتاده تر و فرتوت تر می شوم. می دانستم که تا آخر عمر در این بدبختی نخواهم ماند و خسته شده بودم از آن همه بی ارزشی. بعد سالها از این شاخه به آن شاخه پریدن، سرانجام این سوال را یاد گرفتم که زندگی من را تغییر داد:
چگونه می توانم ارزش بیشتری به مردم بیشتری در کمترین زمان بدهم؟
با پرسیدن این سوال به سرعت این سوال به ذهنتان می آید که چگونه می توانم برای مردم بیشتری بهتر باشم، آن هم در سریع ترین زمان ممکن. بیایید این سوال را به سه قسمت تقسیم کنیم
چگونه می توانم ارزش بیشتری برسانم؟
در واقع این سوال به این معنا است: چگونه می توانم خدمت بیشتری به مردم ارائه کنم؟ این باعث می شود که شما بخواهید که هرآنچه را که از دستتان بر می آید در اختیار مردم بگذارید. در ابتدای کسب و کارم، آنقدری سرمایه نداشتم که بتوانم شغلم را وسعت بدهم و به مردم هر آنچه را که می خواهند بدهم. اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که تنها راهی که من را پیروز می کند، این است که خدمتی را به مردم ارائه دهم که اگر جای آنها بودم انتظار همان خدمت را داشتم. پس تلاش کردم تا بهترین کیفیت را به مردم ارائه دهم که به طور مناسبی باعث افزایش ارزشی کسب و کارم در بازار می شد. هرماه شغلم در میان مردم، بیشتر ریشه می دواند و آنها را بیشتر جذب می کرد،شما با ثروتمند کردن دیگران می توانید خود را ثروتمند کنید.

چگونه می توانم به افراد بیشتری دسترسی داشته باشم؟
مطالعات نشان می دهد که متوسط افراد جامعه به طور متوسط با ۲۷ نفر در روز به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در ارتباط هستند. شما همیشه می توانید این آمار را افزایش دهید.
اینکه چه تعداد مردمی با کار شما آشنا می شوند و چند بار به شما مراجعه می کنند. من با افزایش این دو می خواهم ارزشم را نشان دهم که راز موفقیت من است. با وجود فناوری شما می توانید کسب و کار خود را جهانی سازید، اما مراقب باشید که در این راه بر سر ارزش هایتان معامله نکنید. نکته کلیدی اینجاست که شما باید دانه بیشتری بکارید. هرچه قدر بیشتر بکارید بیشتر برداشت خواهید کرد.
چگونه می توانم زمان کمتری مصرف کنم؟
زمان باارزش ترین موهبت است و همه ما به آن نیاز داریم. این سوال کارایی و بازده شما را بالا می برد. نه تنها شما یک خدمت با کیفیت را به تعداد بیشتری از مردم عرضه می کنید بلکه این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهید. اگر تنها یک چیز برای دانستن وجود داشته باشد این است که زمان شما کم است. حتی در سن ۲۱ سالگی هم این را می دانستم. متاسفانه بیشتر افراد کوچک فکر می کنند و خود را از نعمت های این جهان محروم می کنند. پس زمان آن است که سرعت خود را افزایش داده و نتایج بیشتری بگیرید.
اگر تنها دسترسی خود را دوبرابر کنید، درآمد خود را دوبرابر کرده اید. به راه هایی فکر کنید که خدمات شما را به مردم بیشتری در کمترین زمان ممکن برساند و شما پولدارتر از آنی خواهید شد که حتی فکرش را بکنید. این سه سوال را در یک یادداشت بنویسید و آنها هرروز تکرار کنید و ببینید که چه نتایج خوبی می گیرید.

منبع:کسب و کار نیوز به نقل از کارافرین نیوز

  نظرات

  "شیائومی" ،قهرمانی رها ، نامنظم و بیش فعال
  شرکت ها و برندها
  "شیائومی" ،قهرمانی رها ، نامنظم و بیش فعال
  بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ که بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی هنوز به دنبال ایالت «اوتار پرادش» (ایالتی در هندوستان) روی نقشه بودند، این شرکت به بزرگ‌ترین شرکت عرضه‌کننده موبایل هوشمند در بازار هندوستان تبدیل شد.
    2018-06-16 12:40:00
  نیاز اینترنتی،چالش کسب و کارهای مدرن
  تازه های کسب و کار
  نیاز اینترنتی،چالش کسب و کارهای مدرن
  هر کسب‌وکار به یک پهنای‌باند مشخص نیاز دارد؛ نه بیشتر و نه کمتر. مدیران آنکسب‌وکار باید بتوانند این میزان پهنای‌باند مناسب را محاسبه و تقاضا بدهند تا به دردسر نیافتند. اما چگونه این پهنای‌باند مورد نیاز را برای هر کسب‌وکار محاسبه کنیم؟
    2018-06-15 16:00:00
  ترمیم شبکه جاده ای انگلستان زیر چترفناوری نوین
  دانش روز
  ترمیم شبکه جاده ای انگلستان زیر چترفناوری نوین
  پروفسور «مارک میودونیک» (Mark Miodownik)، استاد «کالج دانشگاهی لندن» (UCL) گفت: شبکه جاده‌ای انگلستان، به خاطر ناتمام ماندن تعمیرات، در حال تخریب است و مقامات محلی، برای ادامه کار، بودجه و نیروی انسانی کافی ندارند.
    2018-06-15 07:36:00
  اینستاگرام ، تحت تاثیر سیاست‌های شرکت مادر، درحال پیشروی است
  تازه های کسب و کار
  اینستاگرام ، تحت تاثیر سیاست‌های شرکت مادر، درحال پیشروی است
  صاحبان کسب و کار در صنعت پوشاک می‌توانند با ارسال تصاویری از البسه و پوشاک تولیدی خود به تبلیغ آن و قیمت‌گذاری دقیق برروی تصاویر پرداخته و کاربران نیز با لمس قیمت و لباس مذکور، مستقیما می‌توانند آن را به‌صورت اینترنتی خریداری کنند.
    2018-06-14 15:13:50
  قهرمان جام‌جهانی فوتبال 2018
  فرادانش
  قهرمان جام‌جهانی فوتبال 2018
  گلدمن‌ ساچزپیش‌بینی کرده است که تیم‌های ملی فرانسه، برزیل، پرتغال و آلمان در نیمه نهایی این مسابقات حضور دارند و بزریل و آلمان نیز در دیدار نهایی این بازی‌ها مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.
    2018-06-13 15:05:35
  رکورد شکنی جدید "علی بابا"
  اقتصاد
  رکورد شکنی جدید "علی بابا"
  بزرگ‌ترین پلتفرم آنلاین نقل‌وانتقال مالی در چین، 14 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری را از سوی یک کمپانی خصوصی جذب کرد.
    2018-06-11 07:04:00
  6عادت ،6 درس
  شخصیت ها
  6عادت ،6 درس
  برنامه‌نویسانی که خود را با فناوری‌های جدیدتر سازگار می‌کنند، می‌توانند در کنار همتایان جدید خود کار کنند، در غیر این صورت آن‌ها نیز همانند فناوری که با آن کار می‌کنند، منسوخ و قدیمی می‌شوند.
    2018-06-10 16:58:00