تلاش هاي دنباله داروزير ارتباطات و فناوري اطلاعات براي بهبود شرايط کاربران بازي هاي ويديويي در کشور

 به نظر مي رسد که تلاش هاي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات براي بهبود شرايط کاربران بازي هاي ويديويي در کشور، دنباله دار خواهد بود. پيش از اين، آقاي آذري جهرمي خبر از توافق با دو برند ولو و ريوت براي افزايش سرعت اتصال به اين پلتفرم هاي ارتباطي داده بود.

حال او دوباره در صفحه رسمي اينستاگرام خود، خبر اتصال مستقيم کاربران ايراني به دو شرکت بليزارد و گيم فورج را نيز منتشر کرده است. به گفته او، ميزان پينگ در اتصال با محصولات اين دو کمپاني به هشتاد ميلي ثانيه کاهش يافته است.
همچنين او در رابطه با اهميت دو مقوله پينگ و جيتر در اتصال به سرورهاي بازي هاي آنلاين، توضيحاتي داده است: «در بازي هاي رايانه اي دو مقوله پينگ و جيتر از اهميت بسيار بالايي برخوردار است که در مورد پينگ يا به عبارت ديگر ليتنسي، يک مقدار عمده مربوط به مسير بين الملل مي باشد و مقداري نيز به اپراتور اينترنتي شما بر ميگردد و در مورد جيتر نيز هم مسير بودن رفت و برگشت بسته هاي اينترنت از اهميت ويژه اي برخوردار است»
البته او استفاده از اين روش را راه حل موقتي خوانده و به دنبال برقراري سرورهاي بازي هاي آنلاين محبوب نزد کاربران ايراني، در داخل کشور است. به گفته او مذکراتي براي انجام اين کار در جريان بوده که در صورت عملي شدن، به طور حتمي تاثيرات بسيار زيادي را در سهولت استفاده کاربران از بازي هاي چند نفره اين کمپاني ها خواهد گذاشت.
او در ادامه حرف هاي خود، به لزوم حمايت از جمعيت بزرگ بازي سازان داخلي توسط کاربران نيز تاکيد کرده است. همچنين آقاي جهرمي از کاربران خواسته تا براي درخواست رفع فيلتر بازي هاي محبوب، از طريق تارنماي کارگروه تعيين مصاديق جرائم رايانه اي به آدرس http://rafefilter.internet.ir/index.htmlاقدام کنند.شماهم مي توانيد درخواست هاي خود در رابطه با پيگيري خواسته هاي جامعه کاربران بازي هاي ويديويي را در صفحه اينستاگرام وزير ارتباطات با وي در ميان بگذاريد.

منبع:خبرگزاري آريا

  نظرات

  شنیدنی های 2020
  فناوریهای برتر
  شنیدنی های 2020
  فناوری‌های برتر سال ۲۰۲۰ را که انتظار می‌رود تأثیر به سزایی در حل مسائل و مشکلات مهم مربوط به کار و زندگی افراد داشته باشند معرفی شد.
    2020-04-04 09:26:59
  تفریحات کرونایی
  بازی و سرگرمی
  تفریحات کرونایی
  کاربرانی که گوشی هوشمندشان قابلیت پشتیبانی از واقعیت افزوده را دارد امکان بهره بردن از این امکان را خواهند داشت.
    2020-04-02 12:23:15
  دیدارهای کرونایی
  تازه های فناوری
  دیدارهای کرونایی
  این تغییر در زمانی به اجرا در می‌آید که تعداد زیادی از جمعیت اروپا و آمریکا به خاطر شیوع کرونا ویروس در خانه محبوس شده‌اند.
    2020-03-31 09:00:16
  فناوری"داده ها"،تهدید یافرصت
  فناوریهای برتر
  فناوری"داده ها"،تهدید یافرصت
  برخی از کشورها و سازمان‌ها بر این باور هستند که استفاده از این فناوری ها به دلیل خطراتی که دارد باید ممنوع شود.در حالی که این دو فناوری می‌تواند کمک زیادی به بشر بکند.
    2020-03-29 13:31:28
  ایده جدید اپل
  نوآوری
  ایده جدید اپل
  البته هنوز مشخص نیست اپل این فناوری را به آیفون محدود می‌کند یا قصد دارد آن را در مورد دیگر تولیدات خود مانند نمایشگرهای لپ تاپ ها، تبلت‌ها و غیره به کار گیرد.
    2020-03-27 10:04:39
  LiFi،راهگشای اتصال عصر دیجیتال
  فناوریهای برتر
  LiFi،راهگشای اتصال عصر دیجیتال
  گوشی‌های هوشمند و لپ‌تاپ‌های آینده از این روش‌های اتصال چندگانه برخوردار خواهند بود و به کاربران این امکان را می‌دهند تا در بین شبکه‌های LiFi، WiFi و 5Gجابجا شوند تا از بهترین سیگنال موجود در آن زمان استفاده کنند.
    2020-03-24 12:09:44
  بیل گیتس در مسیر آینده
  شخصیت ها
  بیل گیتس در مسیر آینده
  بیل ما را مشتاق به حل جدی‌ترین چالش‌های جامعه‌ی کنونی می‌کرد. شرکت مایکروسافت و همچنین جهان با وجود او جای بهتری خواهد بود.
    2020-03-17 10:52:09
  ادعای فیس بوک در دنیای عکاسی
  تازه های فناوری
  ادعای فیس بوک در دنیای عکاسی
  فیس‌بوک می‌گوید که همچنین در صدد است تا از این تکنولوژی‌ها برای تولید برآوردهای عمق باکیفیتی از ویدئوهای تهیه شده با استفاده از اسمارتفون‌ها و تبلت‌ها استفاده کند.
    2020-03-05 09:53:34
  شالوده لرزان نوکیا
  شرکت ها و برندها
  شالوده لرزان نوکیا
  در صورت صحت شایعات اخیر، صنعت ارتباطات احتمالا در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد یکی از بزرگ‌ترین همکاری‌های دهه جاری خواهد بود.
    2020-03-03 10:45:23
  راز فیلم های رازآلود
  شرکت ها و برندها
  راز فیلم های رازآلود
  رایان جانسون:هر فیلم‌سازی که در فیلم‌هایش یک شخصیت منفی داشته باشد و قرار باشد که این شخصیت مخفی بماند، به خاطر این افشاگری قصد کشتن مرا خواهد کرد.
    2020-02-29 08:33:04
  اوج گیری اینترنت
  اینترنت
  اوج گیری اینترنت
  شرکت های HAPS موبایل، لون، آئرو ویرونمنت، ایرباس دینفس اند اسپیس، بهارتی آیرتل لیمیتد، چاینا تله کام، دویچ تله کام، اریکسون، اینتل ست، نوکیا، سافت بنک و تلفونیکا در این اتحادیه شرکت کرده اند.
    2020-02-24 10:15:42