تلاش هاي دنباله داروزير ارتباطات و فناوري اطلاعات براي بهبود شرايط کاربران بازي هاي ويديويي در کشور

 به نظر مي رسد که تلاش هاي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات براي بهبود شرايط کاربران بازي هاي ويديويي در کشور، دنباله دار خواهد بود. پيش از اين، آقاي آذري جهرمي خبر از توافق با دو برند ولو و ريوت براي افزايش سرعت اتصال به اين پلتفرم هاي ارتباطي داده بود.

حال او دوباره در صفحه رسمي اينستاگرام خود، خبر اتصال مستقيم کاربران ايراني به دو شرکت بليزارد و گيم فورج را نيز منتشر کرده است. به گفته او، ميزان پينگ در اتصال با محصولات اين دو کمپاني به هشتاد ميلي ثانيه کاهش يافته است.
همچنين او در رابطه با اهميت دو مقوله پينگ و جيتر در اتصال به سرورهاي بازي هاي آنلاين، توضيحاتي داده است: «در بازي هاي رايانه اي دو مقوله پينگ و جيتر از اهميت بسيار بالايي برخوردار است که در مورد پينگ يا به عبارت ديگر ليتنسي، يک مقدار عمده مربوط به مسير بين الملل مي باشد و مقداري نيز به اپراتور اينترنتي شما بر ميگردد و در مورد جيتر نيز هم مسير بودن رفت و برگشت بسته هاي اينترنت از اهميت ويژه اي برخوردار است»
البته او استفاده از اين روش را راه حل موقتي خوانده و به دنبال برقراري سرورهاي بازي هاي آنلاين محبوب نزد کاربران ايراني، در داخل کشور است. به گفته او مذکراتي براي انجام اين کار در جريان بوده که در صورت عملي شدن، به طور حتمي تاثيرات بسيار زيادي را در سهولت استفاده کاربران از بازي هاي چند نفره اين کمپاني ها خواهد گذاشت.
او در ادامه حرف هاي خود، به لزوم حمايت از جمعيت بزرگ بازي سازان داخلي توسط کاربران نيز تاکيد کرده است. همچنين آقاي جهرمي از کاربران خواسته تا براي درخواست رفع فيلتر بازي هاي محبوب، از طريق تارنماي کارگروه تعيين مصاديق جرائم رايانه اي به آدرس http://rafefilter.internet.ir/index.htmlاقدام کنند.شماهم مي توانيد درخواست هاي خود در رابطه با پيگيري خواسته هاي جامعه کاربران بازي هاي ويديويي را در صفحه اينستاگرام وزير ارتباطات با وي در ميان بگذاريد.

منبع:خبرگزاري آريا

  نظرات

  حذف کاغذ در الکامپ
  تازه های فناوری
  حذف کاغذ در الکامپ
  بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از 27 تا 30 تیرماه امسال، برای پنجمین سال متوالی به تولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
    2019-07-15 14:59:35
  سیری در دنیای رمز ارزها
  اقتصاد
  سیری در دنیای رمز ارزها
  بیش از دو هزار ارز مختلف در دنیا وجود دارد که البته تعداد آن‌هایی که مورد معامله قرار می‌گیرند بسیار کم‌تر بوده و مشهورهای این بازار پایین‌تر از 100 عدد هستند.
    2019-07-04 06:19:34
  غول های فناوری،نگران!؟
  اقتصاد
  غول های فناوری،نگران!؟
  ساندارپیچای : در صورتی که گوگل برای بررسی رعایت قوانین آنتی تراست (ضد انحصار) تحت تحقیق قرار گیرد، نوآوری در آمریکا نابود می‌شود.
    2019-06-16 09:40:17
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  اقتصاد
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  «راسل وویت» (Russel Vought) مدیر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید در نامه‌ای از نمایندگان کنگره و همچنین مایک پنس (معاون رئیس جمهور آمریکا) خواسته ،تحریم‌هوآوی را به تعویق بیندازند.
    2019-06-11 09:08:48
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  اقتصاد
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  درگیری چند هفته اخیر چین و آمریکا نشانگر آغاز یک جنگ سرد جدید با محوریت فناوری است که در آینده نزدیک اتحادها و ائتلاف‌هایی در میان کشورهای جهان این جنگ تازه را جدی تر و نفس گیر تر خواهد کرد.
    2019-06-07 09:34:12
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد هوشمند در این دوره و این دولت به پایان نمی‌رسد. اما وظیفه من به عنوان وزیر اقتصاد آن است که این افق را باز کنم و فضا را برای تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی فراهم کنم. در این راه دست همه نخبگان و مجریان و اندیشمندان را می‌فشارم.
    2019-06-01 08:57:51
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  اقتصاد
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  این اقدام آمریکا برای نوآوری بسیار بد خواهد بود چراکه اختلافات تجاری و کاهش مهاجرت باعث کاهش جریان سرمایه و نیروی انسانی می‌شودپریستون مک آفی – اقتصاد دا ن
    2019-05-29 10:49:08
  تحریم اپل؟
  اقتصاد
  تحریم اپل؟
  کارشناسان اقتصادی می‌گویند چین با جمعیت انبوه و اقتصاد پیشرفته اش کاملاً در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند از اپل آمریکایی که سومین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان است، انتقام بگیرد.
    2019-05-26 10:06:35
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  تازه های فناوری
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  اطلاع از تعداد سیم‌کارت‌های تلفن همراه، سرویس‌های مخابراتی شامل اینترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌های تلفن همراه به نام مشترکین از جمله سرویس‌های این سامانه است.
    2019-05-25 10:40:38