تلاش هاي دنباله داروزير ارتباطات و فناوري اطلاعات براي بهبود شرايط کاربران بازي هاي ويديويي در کشور

 به نظر مي رسد که تلاش هاي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات براي بهبود شرايط کاربران بازي هاي ويديويي در کشور، دنباله دار خواهد بود. پيش از اين، آقاي آذري جهرمي خبر از توافق با دو برند ولو و ريوت براي افزايش سرعت اتصال به اين پلتفرم هاي ارتباطي داده بود.

حال او دوباره در صفحه رسمي اينستاگرام خود، خبر اتصال مستقيم کاربران ايراني به دو شرکت بليزارد و گيم فورج را نيز منتشر کرده است. به گفته او، ميزان پينگ در اتصال با محصولات اين دو کمپاني به هشتاد ميلي ثانيه کاهش يافته است.
همچنين او در رابطه با اهميت دو مقوله پينگ و جيتر در اتصال به سرورهاي بازي هاي آنلاين، توضيحاتي داده است: «در بازي هاي رايانه اي دو مقوله پينگ و جيتر از اهميت بسيار بالايي برخوردار است که در مورد پينگ يا به عبارت ديگر ليتنسي، يک مقدار عمده مربوط به مسير بين الملل مي باشد و مقداري نيز به اپراتور اينترنتي شما بر ميگردد و در مورد جيتر نيز هم مسير بودن رفت و برگشت بسته هاي اينترنت از اهميت ويژه اي برخوردار است»
البته او استفاده از اين روش را راه حل موقتي خوانده و به دنبال برقراري سرورهاي بازي هاي آنلاين محبوب نزد کاربران ايراني، در داخل کشور است. به گفته او مذکراتي براي انجام اين کار در جريان بوده که در صورت عملي شدن، به طور حتمي تاثيرات بسيار زيادي را در سهولت استفاده کاربران از بازي هاي چند نفره اين کمپاني ها خواهد گذاشت.
او در ادامه حرف هاي خود، به لزوم حمايت از جمعيت بزرگ بازي سازان داخلي توسط کاربران نيز تاکيد کرده است. همچنين آقاي جهرمي از کاربران خواسته تا براي درخواست رفع فيلتر بازي هاي محبوب، از طريق تارنماي کارگروه تعيين مصاديق جرائم رايانه اي به آدرس http://rafefilter.internet.ir/index.htmlاقدام کنند.شماهم مي توانيد درخواست هاي خود در رابطه با پيگيري خواسته هاي جامعه کاربران بازي هاي ويديويي را در صفحه اينستاگرام وزير ارتباطات با وي در ميان بگذاريد.

منبع:خبرگزاري آريا

  نظرات

  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  اقتصاد
  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  ژاپن از سایر کشورها می‌خواهد که گرد هم آیند و یک چارچوب مدون و مشخص برای حاکمیت داده تدوین کنند تا در اثر این محدودسازی‌ها، آسیبی به حریم خصوصی، امنیت و توسعه وارد نشود
    2019-04-23 06:51:13
  آیفون و قابلیت های فردا
  نوآوری
  آیفون و قابلیت های فردا
  به نظر می‌رسد اپل مشغول تحقیق روی روش‌هایی برای ردیابی آلودگی ومواد شیمیایی خطرناک و... است که در محصولاتش تعبیه می‌شوند.
    2019-04-15 11:42:18
  ابر مغز جهانی
  فناوریهای برتر
  ابر مغز جهانی
  دانشمندان و محققان پیشرو معتقدند مسیر توسعه و پیشرفت در رایانه‌های جامعه و فناوری زیستی به مغز انسان منتهی می‌شود.
    2019-04-14 18:11:27
  شکست اولین تلاش
  فناوریهای برتر
  شکست اولین تلاش
  این سیستم در شرایط آزمایشگاهی بر روی رانندگانی آزمایش شده بود که با سرعت کم در حال رانندگی بودند ودقت آن در جریان آزمایش‌های انجام شده ۸۰ درصد بود.
    2019-04-10 08:27:17
  نقشه راه
  فناوریهای برتر
  نقشه راه
  بر اساس استراتژی هوش مصنوعی اتحادیه اروپا، قرار است سرمایه گذاری در این زمینه تا یک دهه آینده در قاره مذکور به طور سالانه به ۲۰ میلیارد یورو برسد.
    2019-04-10 07:25:44
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  اقتصاد
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  دوسال قبل فقط ۲۶۶ میلیون دلار ارز دیجیتالی به سرقت رفته بود این در حالیست که این رقم در سال گذشته میلادی به حدود یک میلیارد دلار رسیده است.
    2019-03-26 14:33:48
  افشاگری فیس بوک
  جامعه
  افشاگری فیس بوک
  ما هیچ مدرکی دال بر اینکه هر کدام از کارکنان داخلی این شبکه از این اطلاعات سوء استفاده کرده باشند بدست نیاورده ایم.
    2019-03-25 10:40:53
  سفر در زمان
  فناوریهای برتر
  سفر در زمان
  تحقیقات جدید جامعه علمی را در مورد برگشت جریان زمان در سیستم‌های کوانتومی هیجان زده کرده است.
    2019-03-21 10:26:05