اسکایپ را جدی بگیرید

در بین سرویس‌های چت صوتی و تصویری، این روزها از نظر حداکثر افرادی که می‌توانند همزمان با هم ارتباط برقرار کنند رقابتی سخت و جدی ایجاد شده است. مثلا سرویس زوم اجازه می‌دهد تا صد نفر ارتباط همزمان ایجاد کنند. فیس تایم اپل هم بی‌کار ننشسته و در حال حاضر اجازه می‌دهد تا ۳۲ نفر را به تماس گروهی خود اضافه نمایید. حال اسکایپ هم که در حال حاضر برای تماس‌های گروهی همزمان محدودیتی ۲۵ نفره دارد، قصد دارد این گستره را به ۵۰ نفر افزایش بدهد.

 

برای دریافت این نسخه آزمایشی از اسکایپ باید وارد بخش اینسایدر سایت مایکروسافت بشوید و نسخه 8.41.76.62 اسکایپ اینسایدر را دانلود و نصب نمایید. گفتنی است که اگر کاربر سیستم عامل ویندوز هستید باید عضو سیستم اینسایدر مایکروسافت باشید، ولی کاربران سیستم‌ عامل‌های مک و لینوکس بدون نیاز به عضو شدن می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

از زمانی که مایکروسافت در سال ۲۰۱۱ اسکایپ را خریداری کرد، این سرویس تماس اینترنتی پیشرفت قابل توجهی را تجربه کرده است و هر از چند گاهی امکانات جالبی به آن افزوده شده است تا مبادا از رقبای سر سخت خودش عقب بیافتد. یکی از این امکانات جالب که همین چند وقت پیش به اسکایپ اضافه شد، توانایی مات کردن پس زمینه در چت‌های تصویری بود که با بازخوردهای مثبتی مواجه شد. این قابلیت سبب می‌شد که کاربران مجبور نباشند قبل از پاسخ دادن به چت‌های تصویری اتاق خود را مرتب کنند یا جای خود را تغییر دهند، چون به سادگی می‌توانستند نمای اتاق را مات کنند.

 

  نظرات

  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  اقتصاد
  اقتصاد دیجیتال و ابتکار ژاپن
  ژاپن از سایر کشورها می‌خواهد که گرد هم آیند و یک چارچوب مدون و مشخص برای حاکمیت داده تدوین کنند تا در اثر این محدودسازی‌ها، آسیبی به حریم خصوصی، امنیت و توسعه وارد نشود
    2019-04-23 06:51:13
  آیفون و قابلیت های فردا
  نوآوری
  آیفون و قابلیت های فردا
  به نظر می‌رسد اپل مشغول تحقیق روی روش‌هایی برای ردیابی آلودگی ومواد شیمیایی خطرناک و... است که در محصولاتش تعبیه می‌شوند.
    2019-04-15 11:42:18
  ابر مغز جهانی
  فناوریهای برتر
  ابر مغز جهانی
  دانشمندان و محققان پیشرو معتقدند مسیر توسعه و پیشرفت در رایانه‌های جامعه و فناوری زیستی به مغز انسان منتهی می‌شود.
    2019-04-14 18:11:27
  شکست اولین تلاش
  فناوریهای برتر
  شکست اولین تلاش
  این سیستم در شرایط آزمایشگاهی بر روی رانندگانی آزمایش شده بود که با سرعت کم در حال رانندگی بودند ودقت آن در جریان آزمایش‌های انجام شده ۸۰ درصد بود.
    2019-04-10 08:27:17
  نقشه راه
  فناوریهای برتر
  نقشه راه
  بر اساس استراتژی هوش مصنوعی اتحادیه اروپا، قرار است سرمایه گذاری در این زمینه تا یک دهه آینده در قاره مذکور به طور سالانه به ۲۰ میلیارد یورو برسد.
    2019-04-10 07:25:44
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  اقتصاد
  چالش ارزهای رمز نگاری شده
  دوسال قبل فقط ۲۶۶ میلیون دلار ارز دیجیتالی به سرقت رفته بود این در حالیست که این رقم در سال گذشته میلادی به حدود یک میلیارد دلار رسیده است.
    2019-03-26 14:33:48
  افشاگری فیس بوک
  جامعه
  افشاگری فیس بوک
  ما هیچ مدرکی دال بر اینکه هر کدام از کارکنان داخلی این شبکه از این اطلاعات سوء استفاده کرده باشند بدست نیاورده ایم.
    2019-03-25 10:40:53
  سفر در زمان
  فناوریهای برتر
  سفر در زمان
  تحقیقات جدید جامعه علمی را در مورد برگشت جریان زمان در سیستم‌های کوانتومی هیجان زده کرده است.
    2019-03-21 10:26:05