محصولات آینده LG بازی برد-بردرا برای کارمند و اداره به ارمغان می آورد

ممکن است اسم تعطیلات که می‌آید شروع به چیدن برنامه در ذهن خود کنید و بی‌قرار فرا رسیدن آن باشید تا بتوانید نفسی بکشید. ولی تقریبا همه کارمندان در سرتاسر دنیا بعد از یکی دو سال کار کردن متوجه می‌شوند که میان تعطیلات داشتن و استفاده از آن تفاوت زیادی وجود دارد. با توجه به فرهنگ‌های مختلف در جوامع کاری در سرتاسر دنیا نوع گذراندن تعطیلات نیز بسیار متفاوت است. تقریبا با نگاهی به نحوه گذراندن تعطیلات در هر کشور می‌توانید به ماهیت فرهنگی آن جامعه پی ببرید. مثلا کشورهای غربی همیشه از تعطیلات در محیطی آرام و به دور از شهر صحبت می‌کنند. یکی از دلایل این امر زندگی مدرن شلوغ و وقت‌گیر این جوامع است که باعث شده تعطیلات در محیطی آرام و بدون استرس و هیاهو اهمیت بیشتری از قبل پیدا کند. ولی اگر حتی به دوروبر خود نیز نگاه کنید متوجه می‌شوید تعداد کمی از افراد واقعا می‌توانند از تعطیلات بهره کامل را ببرند.

با این حال برای آنهایی که نگران هدر رفتن تعطیلاتشان هستند راه‌های جایگزینی وجود دارد تا بتوانند حداکثر استفاده را از روز‌های تعطیل خود بکنند. با توجه به رقابتی شدن فضای کسب‌و‌کارها و اهمیت زمان، روزانه افراد حرفه‌ای بیشتری مجبور هستند حتی در روزهای تعطیل نیز درگیر کار باشند. میزان این درگیری هم بسته به فرهنگ سازمانی جایی دارد که در آن مشغول هستید. ولی با این حال کشورهای پیشرفته که از فرهنگ سازمانی قابل قبولی برخوردار هستند می‌دانند که آرامش کارکنان و وقت استراحت چقدر روی انگیزه و روحیه خلاق آنها تاثیر مثبت دارد. رئیس این مجموعه‌ها به با دانستن این موضوع و البته دغدغه‌های کاری توانسته‌اند به راه حلی جامع دست پیدا کنند. راه‌حلی که در آن تعطیلات بیشتری برای کارمندان در نظر گرفته می‌شود و از طرفی از طریق ابزارهای ارتباطی کارمند کار خود را انجام داده بدون نیاز به حضور در اداره مسئولیت‌های خود را انجام می‌دهد. این امر در نهایت موجب یکی بازی برد-برد برای کارمند و اداره می‌شود و میزان بهره‌وری سازمان را افزایش می‌دهد.
با توجه به تکامل پیدا کردن اداره‌ها، کارمندان بیشتر و بیشتر به وسایل ارتباطی مختلف برای انجام کارها از راه دور و البته با سرعت بیشتر اتکا کرده‌اند. این روند در حال رشد در سرتاسر دنیا و البته سبک زندگی ماست. سبک زندگی خاصی که ما را به سمت استفاده از لوازم و وسایل متصل به اینترنت سوق داده و تا بتوانیم با خیال راحت از تعطیلات و زمان فراغتمان استفاده کنیم.

شرکت‌های بزرگ دنیا در عرصه فناوری‌های نوآورانه نیز با توجه به این موضوع علاوه برگوشی‌های هوشمند شروع به تولید لوازمی مبتنی بر اینترنت اشیا کرده‌اند تا ارتباط ما با محیط را بیشتر افزایش دهند. شرکت‌هایی مثل ال‌جی که در طی سال‌های اخیر چه در حوزه موبایل و وسایل ارتباطی و چه اینترنت اشیا نوآوری‌های بی‌نظیری به نمایش گذاشته و توانسته سبک زندگی را به سمتی ببرد که اوقات فراغت بیشتری را تجربه کنیم.

در این راستا شرکت ال‌جی نه تنها با عرضه لوازم‌خانگی پیشرفته و هوشمند برای بهتر کردن زندگی پیشگام شده است، بلکه با همکاری با شرکت‌های بزرگی مانند آمازون، شرکت‌های خودروساز آلمانی مثل فولکس‌واگن، گوگل و غیره به سمت آینده ارتباطات حرکت کرده است. آینده‌ای که در آن می‌توانید با خیال راحت از هر جای دنیا کارهای خانه و محل کار خود را بدون نگرانی و کوچک‌ترین زحمتی انجام دهید.

منبع:http://www.citna.ir

  نظرات

  انجام 1000000000000000عملیات در ثانیه
  فرادانش
  انجام 1000000000000000عملیات در ثانیه
  این تجربه می‌تواند راه را برای کامپیوترهای متعارف فوق‌سریع- و شاید کامپیوترهای کوانتومی- در موقعیت‌هایی که تاکنون ناممکن شمرده می‌شدند، بگشاید.
    2018-05-22 17:56:00
  امکانات استثنایی دردوربین‌شرکت رد
  نوآوری
  امکانات استثنایی دردوربین‌شرکت رد
  کاربر می تواند در آن واحد تصاویر را به صورت ۴V و دو بعدی و همچنین به صورت دو بعدی و سه بعدی ضبط کند. فایل های دو بعدی به صورت جداگانه ذخیره می شوند و لذا به راحتی قابل بهره برداری و انتقال هستند.
    2018-05-22 07:12:00
  چین در مسیر تجارت الکترونیکی فرامرزی
  اقتصاد
  چین در مسیر تجارت الکترونیکی فرامرزی
  تجارت الکترونیکی فرامرزی به عنوان نحوه‌ی جدید و الگوی جدید در تجارت بین المللی روند توسعه عصر اطلاعات را بازتاب می دهد و بر ساختار اقتصاد و تجارت جهان تاثیرگذار است.
    2018-05-21 17:04:00
  تحولات محتوائی درگوشی‌های هوشمند
  فناوریهای برتر
  تحولات محتوائی درگوشی‌های هوشمند
  پژوهشگران معتقدند طی سال های آینده افزایش استفاده از برنامه های خلاقانه، مفهومی و ارتباط آفرین به گسترش شدید کاربرد برنامه های واقعیت افزوده طراحی شده برای گوشی های هوشمند منجر می شود.
    2018-05-21 11:24:00
  "نادلا" ازحیدرآبادتاسکانداری مایکروسافت
  شخصیت ها
  "نادلا" ازحیدرآبادتاسکانداری مایکروسافت
  یکی از مسائلی که باعث شد نام نادلا بیشتر از پیش بر سر زبان‌ها بیافتد، تغییر تمرکز وی از نرم‌افزار به‌طیف وسیع‌تری از محصولات از جمله کلاود و گجت‌ها بود. وی باعث شد تا اعتبار مایکروسافت در حوزه خدمات مبتنی بر ابر بیشتر از گذشته شود.
    2018-05-19 07:29:00
  اولین تراکنش مالی روی سیستم بلاک‌چین انجام شد
  اقتصاد
  اولین تراکنش مالی روی سیستم بلاک‌چین انجام شد
  اعتبارنامه مالی از راه‌های سنتی نقل‌وانتقال بیش از ۲ تریلیون دلار پول در جهان است که بین ۵ تا ۱۰ روز بر اساس میزان انتقال، طول می‌کشد اما با بلاک‌چین این فرآیند حذف‌شده و سیستم مالی بدون هزینه جانبی جلو می‌رود.
    2018-05-15 17:12:00
  بیل گیتس در نگاه زاکربرگ
  شخصیت ها
  بیل گیتس در نگاه زاکربرگ
  "بنیاد بیل و ملیندا گیتس" (BMGF) و موسسه "چان زاکربرگ" (CZI)، به منظور کمک به کودکانی که مشکل یادگیری دارند طرح مشترکی در دستور کار دارند.
    2018-05-11 16:46:00