محصولات آینده LG بازی برد-بردرا برای کارمند و اداره به ارمغان می آورد

ممکن است اسم تعطیلات که می‌آید شروع به چیدن برنامه در ذهن خود کنید و بی‌قرار فرا رسیدن آن باشید تا بتوانید نفسی بکشید. ولی تقریبا همه کارمندان در سرتاسر دنیا بعد از یکی دو سال کار کردن متوجه می‌شوند که میان تعطیلات داشتن و استفاده از آن تفاوت زیادی وجود دارد. با توجه به فرهنگ‌های مختلف در جوامع کاری در سرتاسر دنیا نوع گذراندن تعطیلات نیز بسیار متفاوت است. تقریبا با نگاهی به نحوه گذراندن تعطیلات در هر کشور می‌توانید به ماهیت فرهنگی آن جامعه پی ببرید. مثلا کشورهای غربی همیشه از تعطیلات در محیطی آرام و به دور از شهر صحبت می‌کنند. یکی از دلایل این امر زندگی مدرن شلوغ و وقت‌گیر این جوامع است که باعث شده تعطیلات در محیطی آرام و بدون استرس و هیاهو اهمیت بیشتری از قبل پیدا کند. ولی اگر حتی به دوروبر خود نیز نگاه کنید متوجه می‌شوید تعداد کمی از افراد واقعا می‌توانند از تعطیلات بهره کامل را ببرند.

با این حال برای آنهایی که نگران هدر رفتن تعطیلاتشان هستند راه‌های جایگزینی وجود دارد تا بتوانند حداکثر استفاده را از روز‌های تعطیل خود بکنند. با توجه به رقابتی شدن فضای کسب‌و‌کارها و اهمیت زمان، روزانه افراد حرفه‌ای بیشتری مجبور هستند حتی در روزهای تعطیل نیز درگیر کار باشند. میزان این درگیری هم بسته به فرهنگ سازمانی جایی دارد که در آن مشغول هستید. ولی با این حال کشورهای پیشرفته که از فرهنگ سازمانی قابل قبولی برخوردار هستند می‌دانند که آرامش کارکنان و وقت استراحت چقدر روی انگیزه و روحیه خلاق آنها تاثیر مثبت دارد. رئیس این مجموعه‌ها به با دانستن این موضوع و البته دغدغه‌های کاری توانسته‌اند به راه حلی جامع دست پیدا کنند. راه‌حلی که در آن تعطیلات بیشتری برای کارمندان در نظر گرفته می‌شود و از طرفی از طریق ابزارهای ارتباطی کارمند کار خود را انجام داده بدون نیاز به حضور در اداره مسئولیت‌های خود را انجام می‌دهد. این امر در نهایت موجب یکی بازی برد-برد برای کارمند و اداره می‌شود و میزان بهره‌وری سازمان را افزایش می‌دهد.
با توجه به تکامل پیدا کردن اداره‌ها، کارمندان بیشتر و بیشتر به وسایل ارتباطی مختلف برای انجام کارها از راه دور و البته با سرعت بیشتر اتکا کرده‌اند. این روند در حال رشد در سرتاسر دنیا و البته سبک زندگی ماست. سبک زندگی خاصی که ما را به سمت استفاده از لوازم و وسایل متصل به اینترنت سوق داده و تا بتوانیم با خیال راحت از تعطیلات و زمان فراغتمان استفاده کنیم.

شرکت‌های بزرگ دنیا در عرصه فناوری‌های نوآورانه نیز با توجه به این موضوع علاوه برگوشی‌های هوشمند شروع به تولید لوازمی مبتنی بر اینترنت اشیا کرده‌اند تا ارتباط ما با محیط را بیشتر افزایش دهند. شرکت‌هایی مثل ال‌جی که در طی سال‌های اخیر چه در حوزه موبایل و وسایل ارتباطی و چه اینترنت اشیا نوآوری‌های بی‌نظیری به نمایش گذاشته و توانسته سبک زندگی را به سمتی ببرد که اوقات فراغت بیشتری را تجربه کنیم.

در این راستا شرکت ال‌جی نه تنها با عرضه لوازم‌خانگی پیشرفته و هوشمند برای بهتر کردن زندگی پیشگام شده است، بلکه با همکاری با شرکت‌های بزرگی مانند آمازون، شرکت‌های خودروساز آلمانی مثل فولکس‌واگن، گوگل و غیره به سمت آینده ارتباطات حرکت کرده است. آینده‌ای که در آن می‌توانید با خیال راحت از هر جای دنیا کارهای خانه و محل کار خود را بدون نگرانی و کوچک‌ترین زحمتی انجام دهید.

منبع:http://www.citna.ir

  نظرات

  رکورد شکنی ارزش دیجی‌ کالا
  بازاریابی و بازارسازی
  رکورد شکنی ارزش دیجی‌ کالا
  این نخستین بار است که سرمایه‌گذاری در یک استارت‌آپ ایرانی به عنوان عملکرد دولت در بخش سرمایه‌گذاری خارجی مورد تاکید قرار گرفته و میزان سهام مبادله شده نیز به طور شفاف اعلام می‌شود.
    2017-12-11 12:56:00
  برای بهبود رتبه‌بندی ،از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی غافل نشوید
  بازاریابی و بازارسازی
  برای بهبود رتبه‌بندی ،از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی غافل نشوید
  برای رسیدن به موفقیت باید برای طولانی مدت به دامنه‌ی خود پایبند باشید. شواهد نشان می‌دهد که یک وبسایت بعد از گذشت چند سال تعهد خود را نشان داده و اعتماد موتورهای جستجو را جلب می‌کند.
    2017-12-10 17:29:00
  همکاری گوگل و شرکت Shift Technologiesبرای گسترش خدمات پردازش ابری در خاور میانه
  بازاریابی و بازارسازی
  همکاری گوگل و شرکت Shift Technologiesبرای گسترش خدمات پردازش ابری در خاور میانه
  یوسف البرکاوی، مدیرعامل Shift Technologies، در این‌خصوص توضیح داد شرکت او هم‌اکنون می‌تواند بهترین سطح از فناوری‌های پردازش ابری گوگل را به مشتریان خود در سراسر خاورمیانه ارائه دهد که این اتفاق به دنبال همکاری‌های جدید با گوگل انجام شده است.
    2017-12-09 08:39:34
  نهضت آموزش موبایلی
  جامعه
  نهضت آموزش موبایلی
  از جمله محسنات این طرح آن است که اپلیکیشن و نرم افزار هیچگاه از تکرار کردن و یادآوری و نگه داری سوابق خسته نمی‌شود و این امر یادگیری را تسهیل می‌کند.
    2017-12-08 18:48:00
  آسیب های پول مجازی به دنیای واقعی
  اقتصاد
  آسیب های پول مجازی به دنیای واقعی
  بشر دهه ها از مقابله و مبارزه با تغییرات اقلیمی عقب افتاده و هر اقدامی باید سنجیده صورت پذیرد ولی در مورد بیت کوین، چنین ملاحظاتی انجام نمی گیرد.
    2017-12-08 13:23:00
  چالش های استارتاپی برای ورود به صنعت بیمه
  تازه های کسب و کار
  چالش های استارتاپی برای ورود به صنعت بیمه
  استارت‌آپ‌های بیمه‌ای باید به دنبال تحول در خدمات بیمه‌ای یا خدمات مکمل باشند وگرنه چنانچه حوزه تمرکز خود را بر بازار فعلی و راهکارهای ساده محدود کنند عملا در بلندمدت با تعدد رقیب با حاشیه سود ناچیز مواجه می‌شوند و از ماهیت خود فاصله می‌گیرند.
    2017-12-07 13:16:00
  بدون یادگیری ماشینی نمی‌توان به هوش مصنوعی جامه عمل پوشاند
  دانش روز
  بدون یادگیری ماشینی نمی‌توان به هوش مصنوعی جامه عمل پوشاند
  داده های کلان تمامی اطلاعاتی است که به طور مداوم از شبکه های اجتماعی، موتورهای جستجو و حتی میکروفن ها و دوربین ها جمع آوری می شود.الگوریتم ها، این حجم بالای اطلاعات را طوری مرتب می کنند تا امکان پیش بینی کارها و فرآیندهای آینده فراهم شود.
    2017-12-04 12:38:00