محصولات آینده LG بازی برد-بردرا برای کارمند و اداره به ارمغان می آورد

ممکن است اسم تعطیلات که می‌آید شروع به چیدن برنامه در ذهن خود کنید و بی‌قرار فرا رسیدن آن باشید تا بتوانید نفسی بکشید. ولی تقریبا همه کارمندان در سرتاسر دنیا بعد از یکی دو سال کار کردن متوجه می‌شوند که میان تعطیلات داشتن و استفاده از آن تفاوت زیادی وجود دارد. با توجه به فرهنگ‌های مختلف در جوامع کاری در سرتاسر دنیا نوع گذراندن تعطیلات نیز بسیار متفاوت است. تقریبا با نگاهی به نحوه گذراندن تعطیلات در هر کشور می‌توانید به ماهیت فرهنگی آن جامعه پی ببرید. مثلا کشورهای غربی همیشه از تعطیلات در محیطی آرام و به دور از شهر صحبت می‌کنند. یکی از دلایل این امر زندگی مدرن شلوغ و وقت‌گیر این جوامع است که باعث شده تعطیلات در محیطی آرام و بدون استرس و هیاهو اهمیت بیشتری از قبل پیدا کند. ولی اگر حتی به دوروبر خود نیز نگاه کنید متوجه می‌شوید تعداد کمی از افراد واقعا می‌توانند از تعطیلات بهره کامل را ببرند.

با این حال برای آنهایی که نگران هدر رفتن تعطیلاتشان هستند راه‌های جایگزینی وجود دارد تا بتوانند حداکثر استفاده را از روز‌های تعطیل خود بکنند. با توجه به رقابتی شدن فضای کسب‌و‌کارها و اهمیت زمان، روزانه افراد حرفه‌ای بیشتری مجبور هستند حتی در روزهای تعطیل نیز درگیر کار باشند. میزان این درگیری هم بسته به فرهنگ سازمانی جایی دارد که در آن مشغول هستید. ولی با این حال کشورهای پیشرفته که از فرهنگ سازمانی قابل قبولی برخوردار هستند می‌دانند که آرامش کارکنان و وقت استراحت چقدر روی انگیزه و روحیه خلاق آنها تاثیر مثبت دارد. رئیس این مجموعه‌ها به با دانستن این موضوع و البته دغدغه‌های کاری توانسته‌اند به راه حلی جامع دست پیدا کنند. راه‌حلی که در آن تعطیلات بیشتری برای کارمندان در نظر گرفته می‌شود و از طرفی از طریق ابزارهای ارتباطی کارمند کار خود را انجام داده بدون نیاز به حضور در اداره مسئولیت‌های خود را انجام می‌دهد. این امر در نهایت موجب یکی بازی برد-برد برای کارمند و اداره می‌شود و میزان بهره‌وری سازمان را افزایش می‌دهد.
با توجه به تکامل پیدا کردن اداره‌ها، کارمندان بیشتر و بیشتر به وسایل ارتباطی مختلف برای انجام کارها از راه دور و البته با سرعت بیشتر اتکا کرده‌اند. این روند در حال رشد در سرتاسر دنیا و البته سبک زندگی ماست. سبک زندگی خاصی که ما را به سمت استفاده از لوازم و وسایل متصل به اینترنت سوق داده و تا بتوانیم با خیال راحت از تعطیلات و زمان فراغتمان استفاده کنیم.

شرکت‌های بزرگ دنیا در عرصه فناوری‌های نوآورانه نیز با توجه به این موضوع علاوه برگوشی‌های هوشمند شروع به تولید لوازمی مبتنی بر اینترنت اشیا کرده‌اند تا ارتباط ما با محیط را بیشتر افزایش دهند. شرکت‌هایی مثل ال‌جی که در طی سال‌های اخیر چه در حوزه موبایل و وسایل ارتباطی و چه اینترنت اشیا نوآوری‌های بی‌نظیری به نمایش گذاشته و توانسته سبک زندگی را به سمتی ببرد که اوقات فراغت بیشتری را تجربه کنیم.

در این راستا شرکت ال‌جی نه تنها با عرضه لوازم‌خانگی پیشرفته و هوشمند برای بهتر کردن زندگی پیشگام شده است، بلکه با همکاری با شرکت‌های بزرگی مانند آمازون، شرکت‌های خودروساز آلمانی مثل فولکس‌واگن، گوگل و غیره به سمت آینده ارتباطات حرکت کرده است. آینده‌ای که در آن می‌توانید با خیال راحت از هر جای دنیا کارهای خانه و محل کار خود را بدون نگرانی و کوچک‌ترین زحمتی انجام دهید.

منبع:http://www.citna.ir

  نظرات

  تغییر موضع مقامات کره جنوبی
  اقتصاد
  تغییر موضع مقامات کره جنوبی
  قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال در بازارهای تبادل ارز کره جنوبی بالاتر از دیگر کشورها بوده و همین امر شائبه استفاده از ارزهای یادشده برای قمار یا پولشویی را به وجود آورده است.
    2018-02-22 12:03:00
  فضای مجازی،از نگاهی دیگر!
  جامعه
  فضای مجازی،از نگاهی دیگر!
  امکانات اینترنت وای فای رایگان در سطح شهر می‌تواند به رضایت و خشنودی شهروندان بینجامد و خدمات رایگان و مناسبی را هم برای گردشگران و مسافران ایجاد کند تا...
    2018-02-20 18:17:00
  ابتکار اینتل برای احیاء اعتبار مخدوش شده
  شرکت ها و برندها
  ابتکار اینتل برای احیاء اعتبار مخدوش شده
  اینتل، یک غول تکنولوژی در ایالات متحده آمریکاست که در زمینه تولید سخت‌افزارهای رایانه و تلفن همراه، با تمرکز بر مادربورد، کارت شبکه، چیپ‌ست، بلوتوث و حافظه‌های فلش، انواع ریزپردازنده، نیم‌رسانا، مدارهای مجتمع، واحدهای پردازش گرافیکی و سامانه‌های نهفته فعالیت می‌کند.
    2018-02-20 12:59:00
  سیگنال اضطراب ،راهکاری برای نجات ناپدید شده ها
  تازه های فناوری
  سیگنال اضطراب ،راهکاری برای نجات ناپدید شده ها
  به گفته محققان، ویژگی‌های این فن‌آوری باید در سیستم اضطراری یکپارچه شود و باید دارای حمایت‌های نهادی باشد. علاوه بر این، نیروهای پلیس، خدمات هشدار ایمنی شهروندان و نیروهای امنیتی کشور نیز می‌بایست این تکنولوژی را به کار بگیرند.
    2018-02-20 07:47:00
  بازیگر چهار وجهی در صنعت ICT کشور
  شرکت ها و برندها
  بازیگر چهار وجهی در صنعت ICT کشور
  دریافت طیف گسترده‌ای از خدمات ارتباطی ثابت، سیار و محتوایی از یک اپراتور به صورت متمرکز، صرفه‌جویی در هزینه و زمان و مدیریت اثربخش نیازمندی‌های ارتباطی و محتوایی را برای کاربران به همراه خواهد داشت.
    2018-02-18 12:41:00
  آینده ال‌جی در حوزه AI رقم می‌خورد
  نوآوری
  آینده ال‌جی در حوزه AI رقم می‌خورد
  آقای Ha Jeung-uk، مدیرعامل شرکت ارتباطات موبایلی ال‌جی می‌گوید: ما مطمئن هستیم که مشتریان ما از داشتن تجربه کاربری پیشرفته‌تر در گوشی V30 که منتظرش بوده‌اند، لذت خواهند برد.
    2018-02-15 12:27:00