برگزاری مراسم CES با یک انسان کاملا مجازی

 

مراسم CES برای اولین بار در سال جاری میلادی به صورت کاملا دیجیتال برگزار شد.  همین امر بهانه‌ای شد تا برخی کمپانی‌‌ها فرمت استریم زنده خود را تغییر داده و تجربه جدیدی از آن را به تماشا گران ارائه کنند.
برای مثال کمپانی ال‌جی از یک انسان کاملا مجازی به نام ریا کیم برای معرفی برخی از محصولات خود در این مراسم استفاده کرد.  این شخصیت که در قالب زنی موسیقی دان نمایان میشود اعلام کرد که سفر کردن مهم ترین بخش زندگی او بوده است بسیار مشتاق است تا بار دیگر بتواند به مناطق مختلف جهان سفر کرده و اجرا داشته باشد.

 

این موسیقی دان مجازی اظهار کرد:« با این وجود به نظر می‌رسد مدتی طول خواهد کشید تا دوباره بتوانیم مهمانی برگزار کنیم و تا آن زمان من سعی دارم با استدیو خود در ارتباط باشم و روی ویدیوهایم کار کنم. » وی سپس به معرفی جدیدترین لپ‌تاپ ال‌جی به نام ال‌جی گرام  پرداخت و بر لبه‌‌های باریک تر و صفحه نمایش با وضوح بالاکه با هدف عکس برداری حرفه ای ساخته شده است، تمرکز کرد.
در اخر او به صورت کاملا حرفه‌ای مکالمه خود را پایان داد و افراد را به تماشای مراسم اعلام نسخه جدید ال‌جی ThinQ تشویق کرد.  وجود کیم نامعمول بود اما آنچنان غیر منتظره نبود.  ال‌جی اخیرا اعلام کرده بود که روی ساخت یک انسان مجازی کار میکند و وجود آن را در حساب کاربری اینستاگرام خود تایید کرده بود.  
این رویکرد بسیار شبیه به قهرمان لیگ آف لنجد یعنی سرافین است که با یک گروه ساختگی به نام K/DA همکاری میکرد.  او از طریق باز کردن حساب‌‌های کاربری در شبکه‌‌های اجتماعی به واقعی بودن تاکید داشت و در آخر در مراسم قهرمانی جهانی لیگ آف لنجندز در سال گذشته میلادی به عنوان یک مجری مبتنی بر هوش مصنوعی، اجرای بخشی از برنامه را برعهده گرفت.

منبع:ایتنا به نقل از  engadget

  نظرات

  بهره وری درمزرعه هوشمند
  نوآوری
  بهره وری درمزرعه هوشمند
  این تیم اکنون در حال بررسی روش‌های مقیاس‌پذیری این فناوری برای کاربردهای بزرگ است که به طور بالقوه می‌تواند شامل استقرار روی پشت بام‌های شهری باشد.
    2021-04-20 12:33:00
  عایق های نانویی دستاوردی تحول زا
  نوآوری
  عایق های نانویی دستاوردی تحول زا
  در حال حاضر آنچه در بازار داخلی با کاربرد عایق حرارتی موجود است محصولات سنتی مانند پشم شیشه، پشم سنگ و فوم‌ها هستند که پایه ترکیبی کاملاً متفاوتی دارند و محصولی مشابه و منطبق با محصول این شرکت در بازار داخلی موجود نیست.
    2021-04-19 11:57:00
  امپراطوری مایکروسافت
  شرکت ها و برندها
  امپراطوری مایکروسافت
  لایحه جدیدجاش هاولی،تمامی ادغامها و خریدهای هر شرکتی که ارزش بازار بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار را دارد، ممنوع می کند. پیشنهاد این سناتور هر گونه قرارداد خرید را برای شرکتهای اپل، مایکروسافت، آمازون، گوگل و فیس بوک ممنوع خواهد کرد.
    2021-04-18 09:43:00
  تولید لاستیک ازضایعات تخمیر جو
  نوآوری
  تولید لاستیک ازضایعات تخمیر جو
  محققان با استخراج پروتئین و فیبر موجود در این دانه‌های باقی مانده می‌توانند انواع جدیدی از منابع پروتئینی، سوخت‌های زیستی و غیره تولید کنند.
    2021-04-15 09:44:00
  جهش فناوری در ویرایش ژن
  فناوریهای برتر
  جهش فناوری در ویرایش ژن
  "کریسپر آف" سرانجام همانطور که در داستان‌های علمی-تخیلی پیش‌بینی شده است، عمل می‌کند. دیدن اینکه این روش در عمل به خوبی کار می‌کند، هیجان انگیز است.
    2021-04-14 10:12:00
  افراد موفق چگونه می اندیشند
  شخصیت ها
  افراد موفق چگونه می اندیشند
  همه ما به سمت یک انقلاب صنعتی جدید در حرکتیم، برای کسانی که امیدوارند به یک مدیر موفق در فناوری تبدیل شوند،میانبری بهتر از آشنایی با دیدگاه مدیران موفق در این عرصه نیست.
    2021-03-27 21:22:08