برگزاری مراسم CES با یک انسان کاملا مجازی

 

مراسم CES برای اولین بار در سال جاری میلادی به صورت کاملا دیجیتال برگزار شد.  همین امر بهانه‌ای شد تا برخی کمپانی‌‌ها فرمت استریم زنده خود را تغییر داده و تجربه جدیدی از آن را به تماشا گران ارائه کنند.
برای مثال کمپانی ال‌جی از یک انسان کاملا مجازی به نام ریا کیم برای معرفی برخی از محصولات خود در این مراسم استفاده کرد.  این شخصیت که در قالب زنی موسیقی دان نمایان میشود اعلام کرد که سفر کردن مهم ترین بخش زندگی او بوده است بسیار مشتاق است تا بار دیگر بتواند به مناطق مختلف جهان سفر کرده و اجرا داشته باشد.

 

این موسیقی دان مجازی اظهار کرد:« با این وجود به نظر می‌رسد مدتی طول خواهد کشید تا دوباره بتوانیم مهمانی برگزار کنیم و تا آن زمان من سعی دارم با استدیو خود در ارتباط باشم و روی ویدیوهایم کار کنم. » وی سپس به معرفی جدیدترین لپ‌تاپ ال‌جی به نام ال‌جی گرام  پرداخت و بر لبه‌‌های باریک تر و صفحه نمایش با وضوح بالاکه با هدف عکس برداری حرفه ای ساخته شده است، تمرکز کرد.
در اخر او به صورت کاملا حرفه‌ای مکالمه خود را پایان داد و افراد را به تماشای مراسم اعلام نسخه جدید ال‌جی ThinQ تشویق کرد.  وجود کیم نامعمول بود اما آنچنان غیر منتظره نبود.  ال‌جی اخیرا اعلام کرده بود که روی ساخت یک انسان مجازی کار میکند و وجود آن را در حساب کاربری اینستاگرام خود تایید کرده بود.  
این رویکرد بسیار شبیه به قهرمان لیگ آف لنجد یعنی سرافین است که با یک گروه ساختگی به نام K/DA همکاری میکرد.  او از طریق باز کردن حساب‌‌های کاربری در شبکه‌‌های اجتماعی به واقعی بودن تاکید داشت و در آخر در مراسم قهرمانی جهانی لیگ آف لنجندز در سال گذشته میلادی به عنوان یک مجری مبتنی بر هوش مصنوعی، اجرای بخشی از برنامه را برعهده گرفت.

منبع:ایتنا به نقل از  engadget

  نظرات

  هکاتون آینده‌ای روشن‌تر برای سالمندان
  خلاقیت
  هکاتون آینده‌ای روشن‌تر برای سالمندان
  داوطلبان باید دارای ایده‌ای خلاقانه بوده و به فناوری‌های تأثیرگذار در رابطه با حل چالش‌های افراد مسن و ایجاد تأثیرات مثبت اجتماعی و اقتصادی برای جوامع، علاقه‌مند باشند.
    2021-02-25 06:42:00
  فرصت سازیIBMدربسترکوانتوم
  تازه های فناوری
  فرصت سازیIBMدربسترکوانتوم
  گزارشات نشان می دهد، این سیستم‌ها توانسته‌اند تا وظایفی که پیش از این در طول بازه زمانی چند هفته‌ای انجام می‌دادند ، در بازه زمانی کوتاه چند ساعته به پایان ببرند.
    2021-02-23 10:18:00
  توسعه شگفت انگیزچاپ سه بعدی
  فناوریهای برتر
  توسعه شگفت انگیزچاپ سه بعدی
  ام‌ای تی شمار زیادی از کاربری‌های این سیستم را برشمرده است که می‌توان از میان آنها به توانایی ساخت سریع پهپاد‌های بیشتر برای عملیات جستجو و نجات یا تحویل کالا اشاره کرد.
    2021-02-16 10:00:02
  هدیه‌ای به جهانیان
  گوناگون
  هدیه‌ای به جهانیان
  دیدن زمین از فضا تجربه‌ای فوق‌العاده‌ است. تجربه‌ای به نام "اثر نگاه اجمالی"(overview effect) وجود دارد که به معنای واقعی کلمه می‌تواند زندگی‌تان را متحول کند و بیشتر کسانی که به مدار زمین می‌روند آن را تجربه می‌کنند. من هم آن را تجربه کردم.
    2021-02-14 10:48:08
  رونمایی ازمخاطرات پسا کوانتوم
  فناوریهای برتر
  رونمایی ازمخاطرات پسا کوانتوم
  یافته‌های شرکت تِرا کوانتوم تصوری که از غیرقابل شکسته شدن رمزنگاری وجود دارد را بهم می‌ریزد و می تواند پیامدهای بزرگی برای شرکت‌های فناوری مطرح دنیا نظیر گوگل، مایکروسافت و آی.بی.ام داشته باشد.
    2021-02-11 09:32:35
  ارزآوری با ضایعات میوه
  تجربه های موفق
  ارزآوری با ضایعات میوه
  یک گروه از متخصصان جوان و باانگیزه در این مجموعه جمع شده‌اند و مواد دورریز و کم اهمیت مانند ضایعات و هسته میوه را به محصولات ارزشمند صادراتی تبدیل می‌کنند.
    2021-02-10 11:07:43