برنامه ریزی برای مقاومت

هواوی خود را برای کاهش ۴۰ تا۶۰ درصدی محموله های موبایل خود در سراسر جهان آماده می کند. این شرکت به عنوان بزرگترین مجموعه فناوری چین مشغول بررسی کسب و کار خود در داخل کشور است. همچنین به گفته منابع آگاه این شرکت قصد دارد آخرین مدل موبایل خود یعنی Honor۲۰ را از بازارهای خارجی جمع آوری کند.

فروش این دستگاه از بخش‌هایی از اروپا از جمله انگلیس و فرانسه در ۲۱ ژوئن آغاز می‌شود. مدیران ارشد این شرکت فرایندهای عرضه و فروش را بررسی می‌کنند و چنانچه میزان فروش اندک باشد، از تعداد محموله‌های بارگیری شده می‌کاهند.

در داخل شرکت مدیران فروش و بازاریابی هواوی نیز پیش می‌کنند طی سال جاری میزان فروش موبایل ها ۴۰ تا ۶۰ میلیون دستگاه کمتر شود. در همین راستا این شرکت برای جبران کاهش فروش در بازارهای بین المللی سعی دارد نیمی از بازار موبایل چین در سال ۲۰۱۹ را تصاحب کند.

حال آنکه «رن ژانگفی» مدیر ارشد اجرایی هواوی، اعلام کرده چنین محدودیت‌هایی رشد شرکت را فقط اندکی کند می‌کند.

دولت آمریکا در ماه می هواوی را در فهرست سیاه تجاری خود قرار داده است. از سوی دیگر شرکت‌های تأمین کننده تجهیزات نیز کسب و کار خود با این شرکت را تعلیق کرده اند.

پیش از این، آمریکا تحریم‌های مشابهی علیه شرکت ZTE نیز اعلام و کسب وکار این شرکت را دچار مشکل کرد.

منبع:خبرگزاری مهر به نقل از رویترز

  نظرات

  "مشهد"کاندید هوشمند سازی شد
  زندگی شهری
  "مشهد"کاندید هوشمند سازی شد
  شبکه های هوشمند، کنترل از راه دور، استفاده از GIS که اغلب مربوط به شهرهای حاضر در موقعیت ساحلی است، استفاده از SCADA و مدل ها و ابزارهای بهینه سازی، از شاخص های اصلی مورد بررسی در نمونه های اجرا شده شهر هوشمند هستند.
    2019-09-03 12:05:24
  پاییز امسال با وای فای6
  تازه های فناوری
  پاییز امسال با وای فای6
  دستگاه‌هایی که از این فناوری تازه پشتیبانی می‌کنند، قیمت بالایی خواهند داشت و روترهای نسل جدید وای‌فای نیز بسیار گران قیمت خواهند بود.
    2019-09-01 10:35:36
  پای درس سنجاقکها
  دانش روز
  پای درس سنجاقکها
  الگوگیری از هوش حشرات در ابزارهای جنگی از جمله تحقیقات گسترده دانشمندان علوم دفاعی محسوب می‌شود که تاکنون نتایج زیادی نیز در بر داشته است .
    2019-08-24 09:52:23
  آینده هوشمند
  فناوریهای برتر
  آینده هوشمند
  در گزارش GIV به این مورد نیز اشاره شده که تا سال 2025 حوزه‌های مختلف فناوری مانند پوشش شبکه‌های 5G، ربات‌های خانگی و دستیارهای هوش مصنوعی به چه جایگاهی می‌رسند.
    2019-08-19 11:31:39
  تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت
  تازه های کسب و کار
  تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت
  نرم‌افزار Teams قابلیت‌های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که یکی از آنها ویژگی‌ جدیدی به نام 'Dynamic 911' است که تماس‌های شمارا به نزدیک‌ترین اپراتور جهت‌دهی می‌کند و به‌ این‌ ترتیب می‌توانید با اطمینان خاطر این نرم‌افزار را به سرویس تلفن اصلی‌تان تبدیل کنید.
    2019-08-06 15:49:55
  روایتی از آینده
  دانش روز
  روایتی از آینده
  اگر تنها 40 درصد خودروهای شهر منهتن از نوع خودروی خودران باشند، هکرها با دست‌کاری نیمی از آن‌ها می‌توانند به‌طورکلی شهر را مختل کنند.
    2019-08-02 15:34:00