خبر خوش برای یوتیوبرها

قابلیت YouTube Premieres که برای اولین بار در سال 2018 رونمایی شد روشی است که تولیدکنندگان محتوا با استفاده از آن می‌توانند برای ویدیوهای از پیش ضبط شده آینده خود یک صفحه لندینگ ایجاد کنند و هوادارانشان در این صفحه به گفتگو درباره ویدیو آینده بپردازند. کمپانی یوتیوب به‌تازگی سه ویژگی جدید را به سری قابلیت‌های YouTube Premieres افزوده است که ارزش آن را برای کانال‌های مختلف بیشتر می‌کند.

اولین قابلیت Live Redirect نام دارد که تولیدکنندگان می‌توانند با استفاده از آن پیش‌نمایشی از ویدیو آینده خود را به‌صورت زنده ارائه دهند و به‌این‌ترتیب در زمان اصلی پخش ویدیو، بازدیدکنندگان به‌صورت خودکار به صفحه اصلی آن هدایت شوند. یوتیوب پیش‌ازاین قابلیت یاد شده را برای برخی از تولیدکنندگان محبوب این شبکه اجتماعی امتحان کرده است و به همین دلیل احتمالا برخی از کاربران تاکنون ویژگی یاد شده را مشاهده کرده باشند.
قابلیت بعدی Trailers نام دارد. این تریلرها درواقع ویدیوهای کوتاهی هستند که تولیدکنندگان می‌توانند آن‌ها را به ویدیوهای اصلی خود که هنوز به‌صورت زنده پخش نشده‌اند متصل کنند. این ویدیوها ازنظر طول بین 15 ثانیه تا 3 دقیقه هستند و هدف اولیه آن‌ها تشویق کاربران به تنظیم یک یادآور برای مشاهده ویدیو اصلی در زمان عرضه است.
در آخر یوتیوب به کاربران گزینه‌ای ارائه کرده است که با استفاده از آن می‌توانند یک شمارشگر معکوس شخصی‌سازی‌شده را برای ویدیوهای Premiere تنظیم کنند. این شمارشگرها دارای تم‌های مختلفی هستند که با تم اصلی ویدیو ارائه‌شده ست می‌شوند. 
این روزها تعداد کانال‌هایی که از Premiere بهره می‌برند زیادتر شده است و بر همین اساس تمرکز یوتیوب برای ارائه قابلیت‌های بیشتر از آن‌ها نیز بیشتر شده است. گزارش‌های به‌دست‌آمده از گوگل حاکی از آن است که شمار اعضای Premiere روزانه از 1 مارس تاکنون 85 درصد افزایش داشته است و دلیل آن نیز مشخص است. ازآنجایی‌که شیوع ویروس کرونا موجب شده است که بسیاری از رخدادها به‌صورت آنلاین پخش شوند، سازمان‌ها هیچ شبکه اجتماعی را پرمخاطب‌تر از یوتیوب نمی‌یابند.

منبع:ایتنا به نقل از  engadget

  نظرات

  بهره وری درمزرعه هوشمند
  نوآوری
  بهره وری درمزرعه هوشمند
  این تیم اکنون در حال بررسی روش‌های مقیاس‌پذیری این فناوری برای کاربردهای بزرگ است که به طور بالقوه می‌تواند شامل استقرار روی پشت بام‌های شهری باشد.
    2021-04-20 12:33:00
  عایق های نانویی دستاوردی تحول زا
  نوآوری
  عایق های نانویی دستاوردی تحول زا
  در حال حاضر آنچه در بازار داخلی با کاربرد عایق حرارتی موجود است محصولات سنتی مانند پشم شیشه، پشم سنگ و فوم‌ها هستند که پایه ترکیبی کاملاً متفاوتی دارند و محصولی مشابه و منطبق با محصول این شرکت در بازار داخلی موجود نیست.
    2021-04-19 11:57:00
  امپراطوری مایکروسافت
  شرکت ها و برندها
  امپراطوری مایکروسافت
  لایحه جدیدجاش هاولی،تمامی ادغامها و خریدهای هر شرکتی که ارزش بازار بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار را دارد، ممنوع می کند. پیشنهاد این سناتور هر گونه قرارداد خرید را برای شرکتهای اپل، مایکروسافت، آمازون، گوگل و فیس بوک ممنوع خواهد کرد.
    2021-04-18 09:43:00
  تولید لاستیک ازضایعات تخمیر جو
  نوآوری
  تولید لاستیک ازضایعات تخمیر جو
  محققان با استخراج پروتئین و فیبر موجود در این دانه‌های باقی مانده می‌توانند انواع جدیدی از منابع پروتئینی، سوخت‌های زیستی و غیره تولید کنند.
    2021-04-15 09:44:00
  جهش فناوری در ویرایش ژن
  فناوریهای برتر
  جهش فناوری در ویرایش ژن
  "کریسپر آف" سرانجام همانطور که در داستان‌های علمی-تخیلی پیش‌بینی شده است، عمل می‌کند. دیدن اینکه این روش در عمل به خوبی کار می‌کند، هیجان انگیز است.
    2021-04-14 10:12:00
  افراد موفق چگونه می اندیشند
  شخصیت ها
  افراد موفق چگونه می اندیشند
  همه ما به سمت یک انقلاب صنعتی جدید در حرکتیم، برای کسانی که امیدوارند به یک مدیر موفق در فناوری تبدیل شوند،میانبری بهتر از آشنایی با دیدگاه مدیران موفق در این عرصه نیست.
    2021-03-27 21:22:08