خبر خوش برای یوتیوبرها

قابلیت YouTube Premieres که برای اولین بار در سال 2018 رونمایی شد روشی است که تولیدکنندگان محتوا با استفاده از آن می‌توانند برای ویدیوهای از پیش ضبط شده آینده خود یک صفحه لندینگ ایجاد کنند و هوادارانشان در این صفحه به گفتگو درباره ویدیو آینده بپردازند. کمپانی یوتیوب به‌تازگی سه ویژگی جدید را به سری قابلیت‌های YouTube Premieres افزوده است که ارزش آن را برای کانال‌های مختلف بیشتر می‌کند.

اولین قابلیت Live Redirect نام دارد که تولیدکنندگان می‌توانند با استفاده از آن پیش‌نمایشی از ویدیو آینده خود را به‌صورت زنده ارائه دهند و به‌این‌ترتیب در زمان اصلی پخش ویدیو، بازدیدکنندگان به‌صورت خودکار به صفحه اصلی آن هدایت شوند. یوتیوب پیش‌ازاین قابلیت یاد شده را برای برخی از تولیدکنندگان محبوب این شبکه اجتماعی امتحان کرده است و به همین دلیل احتمالا برخی از کاربران تاکنون ویژگی یاد شده را مشاهده کرده باشند.
قابلیت بعدی Trailers نام دارد. این تریلرها درواقع ویدیوهای کوتاهی هستند که تولیدکنندگان می‌توانند آن‌ها را به ویدیوهای اصلی خود که هنوز به‌صورت زنده پخش نشده‌اند متصل کنند. این ویدیوها ازنظر طول بین 15 ثانیه تا 3 دقیقه هستند و هدف اولیه آن‌ها تشویق کاربران به تنظیم یک یادآور برای مشاهده ویدیو اصلی در زمان عرضه است.
در آخر یوتیوب به کاربران گزینه‌ای ارائه کرده است که با استفاده از آن می‌توانند یک شمارشگر معکوس شخصی‌سازی‌شده را برای ویدیوهای Premiere تنظیم کنند. این شمارشگرها دارای تم‌های مختلفی هستند که با تم اصلی ویدیو ارائه‌شده ست می‌شوند. 
این روزها تعداد کانال‌هایی که از Premiere بهره می‌برند زیادتر شده است و بر همین اساس تمرکز یوتیوب برای ارائه قابلیت‌های بیشتر از آن‌ها نیز بیشتر شده است. گزارش‌های به‌دست‌آمده از گوگل حاکی از آن است که شمار اعضای Premiere روزانه از 1 مارس تاکنون 85 درصد افزایش داشته است و دلیل آن نیز مشخص است. ازآنجایی‌که شیوع ویروس کرونا موجب شده است که بسیاری از رخدادها به‌صورت آنلاین پخش شوند، سازمان‌ها هیچ شبکه اجتماعی را پرمخاطب‌تر از یوتیوب نمی‌یابند.

منبع:ایتنا به نقل از  engadget

  نظرات

  استخراج رمز ارز در دنیا و ایران
  اقتصاد
  استخراج رمز ارز در دنیا و ایران
  سال گذشته قبل از این‌که صنعت استخراج رمز ارز در کشورمان قانونی شود، به ماینرها قاچاقچی برق می‌گفتند. اما پس از مدتی، دولت این صنعت را به رسمیت شناخت.
    2021-01-25 12:56:00
  استخراج رمزارز تاب‌آوری ما در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد
  دانش روز
  استخراج رمزارز تاب‌آوری ما در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد
  طبق آمار وزارت نیرو، حدود ۱۲ هزار مگاوات ظرفیت بلااستفاده داریم که کارایی برای نیروگاه‌ها ندارد. بنابراین مشکل خاموشی‌های اخیر کشور ربطی به ماینرها ندارد و ما به راحتی می‌توانیم از ظرفیت نیروگاه‌ها، ظرفیت ماینرها را افزایش دهیم.
    2021-01-21 10:21:00
  رشد فزاینده بازار ابر (کلود)
  رایانش ابری
  رشد فزاینده بازار ابر (کلود)
  بنا بر پیش‌بینی گارتنر، تا سال 2024 بیشتر پلتفرم‌های خدمات ابری دست‌کم برخی از سرویس‌های ابری توزیع‌شده را فراهم خواهند آورد که در نقطه مورد نیاز اجرا می‌شوند.
    2021-01-19 10:59:06
  کتاب خوان ها بخوانند
  نرم افزارها
  کتاب خوان ها بخوانند
  این پروژه ،کاری از یک وب‌سایت غیرانتفاعی به نام «اینترنت آرشیو» است که امکان دسترسی آزادانه به موسیقی، کتاب‌ها، وب‌سایت‌ها، نرم‌افزار و غیره را فراهم می‌آورد.
    2021-01-15 10:16:00
  نظام بانکی در مسیرتجدید ساختار عمیق
  اقتصاد
  نظام بانکی در مسیرتجدید ساختار عمیق
  فناوری‌های پیشرفته شرکت‌های غیربانکی نه‌تنها به بخش مربوط به پرداخت‌ها بلکه به بخش‌های مختلف دیگر خدمات مالی نیز ورود پیدا کرده‌اند. فین‌تک‌ها و بیگ‌تک‌ ها از مهمترین ارائه‌دهندگان خدمات مالی هستند.
    2021-01-09 10:29:47
  انقلاب سرعت
  فناوریهای برتر
  انقلاب سرعت
  به گفته محققان، این تجربه در انتقال اطلاعات یک رکورد جدید محسوب می‌شود،ضمن اینکه بخش عمده تجهیزات مورد استفاده برای این شیوه انتقال ، در بازار موجود است.
    2021-01-05 09:39:03
  غول‌های فناوری دنیا همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد
  بازاریابی و بازارسازی
  غول‌های فناوری دنیا همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد
  صنعت فناوری جزء معدود بخش‌هایی است که از بحران کرونا سود می‌برد و این کمپانی‌های بزرگ فناوری در دنیا هستند که پیروز میدان کرونا هستند و توانسته‌اند طی یک سال گذشته بازار را به تسخیر خود درآورند.
    2021-01-03 10:25:43
  روند فناوری های جهانی
  فناوریهای برتر
  روند فناوری های جهانی
  کرونا درکنار استرس‌هایی که به‌همراه آورد، رشد چشمگیروجهش بی سابقه فناوری را به‌همراه داشت که شاید در مقایسه با سال‌های گذشته بسیار فراتر از حد انتظار باشد.
    2020-12-31 09:47:51
  فرصت سازی کمپانی سونی
  بازی و سرگرمی
  فرصت سازی کمپانی سونی
  2021 سال بسیار هیجان انگیزی برای کنسول پلی استیشن 5 و دارندگان آن خواهد بود و به نظر می‌رسد که مسئولان کمپانی سونی، خود را برای روزهایی درخشان آماده می‌کنند.
    2020-12-30 09:12:38
  چشم رایانه‌ای
  تازه های فناوری
  چشم رایانه‌ای
  این حسگر جدید می‌تواند برای اتومبیل‌های خودران، (برای مثال) با کمک ربات‌ها برای ردیابی اشیاء در حال حرکت مناسب باشد.
    2020-12-29 09:48:22