راز فیلم های رازآلود

نویسنده و کارگردان فیلم‌های Star Wars: The Last Jedi و Knives Out یعنی رایان جانسون (Rian Johnson) فاش کرد که شخصیت‌های خبیث فیلم‌ها، از گوشی‌های آیفون استفاده نمی‌کنند،زیرا شرکت اپل چنین اجازه ای را نمی دهد.این کارگردان در یوتیوب درباره فیلم سبک جنایی و رازآلود خود به نام Knives Out صحبت می‌کرد.

جانسون در این ویدیو درباره صحنه‌ای صحبت می‌کند که در آن یکی از محصولات شرکت اپل نشان داده می‌شود.

وی می‌گوید: “نمی‌دانم که آیا این را بگویم یا خیر؟ نه به این دلیل که مسئله‌ای مضحک و یا چیزی مشابه است، بلکه به این دلیل که احتمالا مشکلاتی را در رابطه با فیلم رازآلود بعدی که باید آن را بنویسم، به وجود خواهد آورد. فراموش کنید، این حقیقت را می‌گویم، بسیار جالب است. شرکت اپل اجازه می‌دهد که گوشی‌های آیفون آن‌ها را در فیلم‌ها استفاده کنید، اما -این موضوع خیلی اساسی است_ اگر فیلم‌های رازآلود را نگاه کرده‌ باشید، می‌بینید که هیچ‌کدام از شخصیت‌های منفی این فیلم‌ها جلو دوربین، از آیفون استفاده نمی‌کنند. هر فیلم‌سازی که در فیلم‌هایش یک شخصیت منفی داشته باشد و قرار باشد که این شخصیت مخفی بماند، می‌خواهد که به دلیل این سخن، من را بکشد.”

چنین شرایطی مختص اپل نیست. شرکت‌ها و شرایط آن‌ها مسئله‌ای محرمانه هستند، اما حداقل سخنانی به میان آمده که می‌گویند شرکت‌های تولیدکننده نوشیدنی‌های غیرالکلی، فیلمی را از فیلم‌سازان درخواست می‌کنند که در آن قوطی نوشیدنی‌های آن‌ها در داخل سطل‌های زباله قرار نداشته باشند.

در صحنه‌ای که جانسون آن را توضیح می‌دهد، جیمی لی کورتیس (Jamie Lee Curtis) در حالی دیده می‌شود که یک گوشی آیفون در دست دارد. این کارگردان قصد دارد تا اشاره کند که شما به‌وضوح می‌توانید ساعت این گوشی را نیز مشاهده کنید.

رایان جانسون در ادامه می‌گوید: “همچنین باید تشکر کوچکی نیز از عوامل صحنه کرد. هر ساعتی که بر روی این گوشی نمایش داده شود، می‌دانم که شخصی به آن بسیار توجه کرده و از این قضیه مطمئن شده است. این شخص از من پرسیده که زمان واقعی فیلم‌برداری این صحنه باید چه ساعتی باشد. از تمامی عوامل تولید تشکر می‌کنم.”

رایان جانسون در حال حاضر مشغول نوشتن ادامه فیلم Knives Out است.

منبع:https://itresan.com

  نظرات

  شنیدنی های 2020
  فناوریهای برتر
  شنیدنی های 2020
  فناوری‌های برتر سال ۲۰۲۰ را که انتظار می‌رود تأثیر به سزایی در حل مسائل و مشکلات مهم مربوط به کار و زندگی افراد داشته باشند معرفی شد.
    2020-04-04 09:26:59
  تفریحات کرونایی
  بازی و سرگرمی
  تفریحات کرونایی
  کاربرانی که گوشی هوشمندشان قابلیت پشتیبانی از واقعیت افزوده را دارد امکان بهره بردن از این امکان را خواهند داشت.
    2020-04-02 12:23:15
  دیدارهای کرونایی
  تازه های فناوری
  دیدارهای کرونایی
  این تغییر در زمانی به اجرا در می‌آید که تعداد زیادی از جمعیت اروپا و آمریکا به خاطر شیوع کرونا ویروس در خانه محبوس شده‌اند.
    2020-03-31 09:00:16
  فناوری"داده ها"،تهدید یافرصت
  فناوریهای برتر
  فناوری"داده ها"،تهدید یافرصت
  برخی از کشورها و سازمان‌ها بر این باور هستند که استفاده از این فناوری ها به دلیل خطراتی که دارد باید ممنوع شود.در حالی که این دو فناوری می‌تواند کمک زیادی به بشر بکند.
    2020-03-29 13:31:28
  ایده جدید اپل
  نوآوری
  ایده جدید اپل
  البته هنوز مشخص نیست اپل این فناوری را به آیفون محدود می‌کند یا قصد دارد آن را در مورد دیگر تولیدات خود مانند نمایشگرهای لپ تاپ ها، تبلت‌ها و غیره به کار گیرد.
    2020-03-27 10:04:39
  LiFi،راهگشای اتصال عصر دیجیتال
  فناوریهای برتر
  LiFi،راهگشای اتصال عصر دیجیتال
  گوشی‌های هوشمند و لپ‌تاپ‌های آینده از این روش‌های اتصال چندگانه برخوردار خواهند بود و به کاربران این امکان را می‌دهند تا در بین شبکه‌های LiFi، WiFi و 5Gجابجا شوند تا از بهترین سیگنال موجود در آن زمان استفاده کنند.
    2020-03-24 12:09:44
  بیل گیتس در مسیر آینده
  شخصیت ها
  بیل گیتس در مسیر آینده
  بیل ما را مشتاق به حل جدی‌ترین چالش‌های جامعه‌ی کنونی می‌کرد. شرکت مایکروسافت و همچنین جهان با وجود او جای بهتری خواهد بود.
    2020-03-17 10:52:09
  ادعای فیس بوک در دنیای عکاسی
  تازه های فناوری
  ادعای فیس بوک در دنیای عکاسی
  فیس‌بوک می‌گوید که همچنین در صدد است تا از این تکنولوژی‌ها برای تولید برآوردهای عمق باکیفیتی از ویدئوهای تهیه شده با استفاده از اسمارتفون‌ها و تبلت‌ها استفاده کند.
    2020-03-05 09:53:34
  شالوده لرزان نوکیا
  شرکت ها و برندها
  شالوده لرزان نوکیا
  در صورت صحت شایعات اخیر، صنعت ارتباطات احتمالا در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد یکی از بزرگ‌ترین همکاری‌های دهه جاری خواهد بود.
    2020-03-03 10:45:23
  راز فیلم های رازآلود
  شرکت ها و برندها
  راز فیلم های رازآلود
  رایان جانسون:هر فیلم‌سازی که در فیلم‌هایش یک شخصیت منفی داشته باشد و قرار باشد که این شخصیت مخفی بماند، به خاطر این افشاگری قصد کشتن مرا خواهد کرد.
    2020-02-29 08:33:04
  اوج گیری اینترنت
  اینترنت
  اوج گیری اینترنت
  شرکت های HAPS موبایل، لون، آئرو ویرونمنت، ایرباس دینفس اند اسپیس، بهارتی آیرتل لیمیتد، چاینا تله کام، دویچ تله کام، اریکسون، اینتل ست، نوکیا، سافت بنک و تلفونیکا در این اتحادیه شرکت کرده اند.
    2020-02-24 10:15:42