راز فیلم های رازآلود

نویسنده و کارگردان فیلم‌های Star Wars: The Last Jedi و Knives Out یعنی رایان جانسون (Rian Johnson) فاش کرد که شخصیت‌های خبیث فیلم‌ها، از گوشی‌های آیفون استفاده نمی‌کنند،زیرا شرکت اپل چنین اجازه ای را نمی دهد.این کارگردان در یوتیوب درباره فیلم سبک جنایی و رازآلود خود به نام Knives Out صحبت می‌کرد.

جانسون در این ویدیو درباره صحنه‌ای صحبت می‌کند که در آن یکی از محصولات شرکت اپل نشان داده می‌شود.

وی می‌گوید: “نمی‌دانم که آیا این را بگویم یا خیر؟ نه به این دلیل که مسئله‌ای مضحک و یا چیزی مشابه است، بلکه به این دلیل که احتمالا مشکلاتی را در رابطه با فیلم رازآلود بعدی که باید آن را بنویسم، به وجود خواهد آورد. فراموش کنید، این حقیقت را می‌گویم، بسیار جالب است. شرکت اپل اجازه می‌دهد که گوشی‌های آیفون آن‌ها را در فیلم‌ها استفاده کنید، اما -این موضوع خیلی اساسی است_ اگر فیلم‌های رازآلود را نگاه کرده‌ باشید، می‌بینید که هیچ‌کدام از شخصیت‌های منفی این فیلم‌ها جلو دوربین، از آیفون استفاده نمی‌کنند. هر فیلم‌سازی که در فیلم‌هایش یک شخصیت منفی داشته باشد و قرار باشد که این شخصیت مخفی بماند، می‌خواهد که به دلیل این سخن، من را بکشد.”

چنین شرایطی مختص اپل نیست. شرکت‌ها و شرایط آن‌ها مسئله‌ای محرمانه هستند، اما حداقل سخنانی به میان آمده که می‌گویند شرکت‌های تولیدکننده نوشیدنی‌های غیرالکلی، فیلمی را از فیلم‌سازان درخواست می‌کنند که در آن قوطی نوشیدنی‌های آن‌ها در داخل سطل‌های زباله قرار نداشته باشند.

در صحنه‌ای که جانسون آن را توضیح می‌دهد، جیمی لی کورتیس (Jamie Lee Curtis) در حالی دیده می‌شود که یک گوشی آیفون در دست دارد. این کارگردان قصد دارد تا اشاره کند که شما به‌وضوح می‌توانید ساعت این گوشی را نیز مشاهده کنید.

رایان جانسون در ادامه می‌گوید: “همچنین باید تشکر کوچکی نیز از عوامل صحنه کرد. هر ساعتی که بر روی این گوشی نمایش داده شود، می‌دانم که شخصی به آن بسیار توجه کرده و از این قضیه مطمئن شده است. این شخص از من پرسیده که زمان واقعی فیلم‌برداری این صحنه باید چه ساعتی باشد. از تمامی عوامل تولید تشکر می‌کنم.”

رایان جانسون در حال حاضر مشغول نوشتن ادامه فیلم Knives Out است.

منبع:https://itresan.com

  نظرات

  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  گوناگون
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  شرکت‌های بسیاری در طی سال‌های اخیر روی توسعه و تست سیستم‌های تحویل مبتنی بر پهپاد کار کرده‌اند. با این حال هنوز یک مساله بزرگ در رابطه با این وسائل نقلیه وجود دارد.
    2020-07-05 13:28:00
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  فناوریهای برتر
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  ارائه خدماتی نظیر جراحی از راه دور، شکل‌گیری شهر هوشمند با استفاده از قابلیت‌های توأم این فناوری و همزیستی با فناوری اینترنت اشیا، دسترسی کاربران به سرویس پخش محتوای باکیفیت بالا از طریق تلویزیون‌های تعاملی از جمله دستاوردهای این اقدام است.
    2020-07-03 07:06:00
  عطش توسعه در آمازون
  شرکت ها و برندها
  عطش توسعه در آمازون
  اخبار منتشر شده توسط فایننشیال تایمز خبر از این دارند که هزینه این گام برای آمازون برابر با یک میلیارد و دویست میلیون دلار بوده است.
    2020-07-02 06:00:00
  انویدیا DGX A100 رونمایی شد
  فناوریهای برتر
  انویدیا DGX A100 رونمایی شد
  این تراشه می‌تواند عملکرد هوش مصنوعی پنج پتافلاپ را ارائه کند و به‌این‌ترتیب قدرت و قابلیت‌های یک پایگاه داده کامل را برای اولین بار در یک پلتفرم گرد هم بیاورد.
    2020-06-23 10:53:33
  چالش قانون جدیدفضای مجازی درآلمان
  اینترنت
  چالش قانون جدیدفضای مجازی درآلمان
  پشتیبانان حریم شخصی باانتقاداز وضع ماده قانونی جدید،میگویندچنین قانونی شرکت های خصوصی را وادار می‌کند در ساخت مخزنی از اطلاعات شخصی افراد به پلیس کمک کنند.
    2020-06-20 18:57:04
  " EC-Eye "،نور امیدی بر دیده نابینایان
  کلینیک سلامت
  " EC-Eye "،نور امیدی بر دیده نابینایان
  همچنین ممکن است دیدن نور مادون قرمز میسر شود، که عملا به معنای دید در شب خواهد بود. این هدف با استفاده از متریال‌‌های دیگر در بخش‌های مختلف "چشم الکتروشیمیایی" امکان‌پذیر است.
    2020-06-20 18:24:40
  دانش را جایگزین نفت می کنیم
  اقتصاد
  دانش را جایگزین نفت می کنیم
  سال گذشته کمتر از ۲۰ درصد بودجه کشور تحت تأثیر نفت بوده و ما جزو معدود کشورهای نفت خیزی هستیم که می‌توانیم با کمتر از ۱۰ درصد درآمد نفتی اقتصاد مملکت را بچرخانیم.
    2020-06-15 06:33:00
  کسب و کارهای موفق در دوران قرنطینه
  تازه های کسب و کار
  کسب و کارهای موفق در دوران قرنطینه
  دوران قرنطیقه ضررهای مالی و انسانی بسیاری به همراه داشت، اتفاقی که شاید نمونه آن را در جنگ‌های جهانی دیده باشیم. اما دوران قرنطینه کرونا که همچنان باید جدی گرفته شود، درس‌های مهمی با خود به همراه داشت.
    2020-06-13 11:26:28