تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت

 مایکروسافت در اقدام پیش‌بینی‌شده اعلام کرد که قصد دارد تا نرم‌افزار اسکایپ برای تجارت آنلاین را در پایان جولای 2021 میلادی متوقف کند. این تصمیم در راستای ترغیب افراد به استفاده از نرم‌افزار Microsoft Teams اتخاذ شده است.

بدین ترتیب تمامی کاربران آفیس 365 جدید از سپتامبر 2019 برای انجام وظایفی از قبیل گفت‌وگو و به اشتراک‌گذاری فایل‌ها به‌صورت مستقیم به Microsoft Teams ارجاع داده می‌شوند.

مایکروسافت در این رابطه اظهار داشته است که: «در طی دو سال اخیر برای تصحیح Teams با مشتریان از نزدیک کارکرده‌ایم و هم‌اکنون احساس می‌کنیم که به نقطه‌ای رسیده‌ایم که می‌توانیم با اطمینان آن را به‌عنوان ارتقایی برای تمامی مشتریان اسکایپ برای تجارت آنلاین عرضه کنیم.»
این شرکت همچنین افزوده: «مشتریانی که در حال حاضر به این نرم افزار مهاجرت کرده‌اند به ما اظهار داشته‌اند که Teams نه‌تنها به‌صورت کلی همکاری را آسان‌تر کرده است، بلکه فرصتی نادر برای تفکر دوباره درباره نحوه انجام کارها در سازمانشان فراهم کرده است.»
در این میان تغییری در خدمات دریافتی شما از جانب اسکایپ برای تجارت آنلاین انجام نخواهد شد و این نرم‌افزار تا روز اعلام کرده به‌صورت کامل به ارائه خدمات خود ادامه خواهد داد.
البته نرم‌افزار Teams قابلیت‌های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که یکی از آنها ویژگی‌ جدیدی به نام 'Dynamic 911' است که تماس‌های شمارا به نزدیک‌ترین اپراتور جهت‌دهی می‌کند و به‌ این‌ ترتیب می‌توانید با اطمینان خاطر این نرم‌افزار را به سرویس تلفن اصلی‌تان تبدیل کنید.
علاوه بر این گزینه‌های حفظ داده بیشتری در اختیار خواهید داشت و می‌توانید به‌زودی اطلاعاتتان را در پایان هر روز به‌راحتی پاک‌کنید و هر روز دوباره از نو شروع کنید.
 هم‌اکنون کاربران اسکایپ نسخه عادی و مایکروسافت نمی‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، ولی این مشکل تا پایان سال رفع خواهد شد و می‌توانید به‌صورت مستقیم از طریق Teams با مخاطبان اسکایپ ارتباط برقرار کنید.

منبع:ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer

  نظرات

  خون مصنوعی به کمک بیماران می آید
  کلینیک سلامت
  خون مصنوعی به کمک بیماران می آید
  سالیانه افراد زیادی به دلیل عدم تزریق به موقع خون و فرآورده های خونی جانشان را از دست می دهند.با کمک این ابداع جدید پژوهشگران می توان از این نوع رخدادهای ناگوار جلوگیری کرد.
    2019-10-05 08:28:40
  جاه طلبی جدید فیس بوک
  واقعیت افزوده
  جاه طلبی جدید فیس بوک
  در حال حاضر صدها کارمند فیس‌بوک در حال کار روی این پروژه هستند و تلاش می‌کنند که در سریع‌ترین زمان ممکن محصول مذکور را وارد بازار کنند.
    2019-09-29 11:17:45
  اینتل درالمپیک 2020
  تازه های فناوری
  اینتل درالمپیک 2020
  اینتل زمان زیادی برای کار بر روی واقعیت مجازی گذاشته و نتایج آن در ماه جولای سال 2020 ،همزمان با آغاز بازی‌های المپیک دیده خواهد شد.
    2019-09-27 13:07:35
  "مشهد"کاندید هوشمند سازی شد
  زندگی شهری
  "مشهد"کاندید هوشمند سازی شد
  شبکه های هوشمند، کنترل از راه دور، استفاده از GIS که اغلب مربوط به شهرهای حاضر در موقعیت ساحلی است، استفاده از SCADA و مدل ها و ابزارهای بهینه سازی، از شاخص های اصلی مورد بررسی در نمونه های اجرا شده شهر هوشمند هستند.
    2019-09-03 12:05:24
  پاییز امسال با وای فای6
  تازه های فناوری
  پاییز امسال با وای فای6
  دستگاه‌هایی که از این فناوری تازه پشتیبانی می‌کنند، قیمت بالایی خواهند داشت و روترهای نسل جدید وای‌فای نیز بسیار گران قیمت خواهند بود.
    2019-09-01 10:35:36
  پای درس سنجاقکها
  دانش روز
  پای درس سنجاقکها
  الگوگیری از هوش حشرات در ابزارهای جنگی از جمله تحقیقات گسترده دانشمندان علوم دفاعی محسوب می‌شود که تاکنون نتایج زیادی نیز در بر داشته است .
    2019-08-24 09:52:23
  آینده هوشمند
  فناوریهای برتر
  آینده هوشمند
  در گزارش GIV به این مورد نیز اشاره شده که تا سال 2025 حوزه‌های مختلف فناوری مانند پوشش شبکه‌های 5G، ربات‌های خانگی و دستیارهای هوش مصنوعی به چه جایگاهی می‌رسند.
    2019-08-19 11:31:39