تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت

 مایکروسافت در اقدام پیش‌بینی‌شده اعلام کرد که قصد دارد تا نرم‌افزار اسکایپ برای تجارت آنلاین را در پایان جولای 2021 میلادی متوقف کند. این تصمیم در راستای ترغیب افراد به استفاده از نرم‌افزار Microsoft Teams اتخاذ شده است.

بدین ترتیب تمامی کاربران آفیس 365 جدید از سپتامبر 2019 برای انجام وظایفی از قبیل گفت‌وگو و به اشتراک‌گذاری فایل‌ها به‌صورت مستقیم به Microsoft Teams ارجاع داده می‌شوند.

مایکروسافت در این رابطه اظهار داشته است که: «در طی دو سال اخیر برای تصحیح Teams با مشتریان از نزدیک کارکرده‌ایم و هم‌اکنون احساس می‌کنیم که به نقطه‌ای رسیده‌ایم که می‌توانیم با اطمینان آن را به‌عنوان ارتقایی برای تمامی مشتریان اسکایپ برای تجارت آنلاین عرضه کنیم.»
این شرکت همچنین افزوده: «مشتریانی که در حال حاضر به این نرم افزار مهاجرت کرده‌اند به ما اظهار داشته‌اند که Teams نه‌تنها به‌صورت کلی همکاری را آسان‌تر کرده است، بلکه فرصتی نادر برای تفکر دوباره درباره نحوه انجام کارها در سازمانشان فراهم کرده است.»
در این میان تغییری در خدمات دریافتی شما از جانب اسکایپ برای تجارت آنلاین انجام نخواهد شد و این نرم‌افزار تا روز اعلام کرده به‌صورت کامل به ارائه خدمات خود ادامه خواهد داد.
البته نرم‌افزار Teams قابلیت‌های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که یکی از آنها ویژگی‌ جدیدی به نام 'Dynamic 911' است که تماس‌های شمارا به نزدیک‌ترین اپراتور جهت‌دهی می‌کند و به‌ این‌ ترتیب می‌توانید با اطمینان خاطر این نرم‌افزار را به سرویس تلفن اصلی‌تان تبدیل کنید.
علاوه بر این گزینه‌های حفظ داده بیشتری در اختیار خواهید داشت و می‌توانید به‌زودی اطلاعاتتان را در پایان هر روز به‌راحتی پاک‌کنید و هر روز دوباره از نو شروع کنید.
 هم‌اکنون کاربران اسکایپ نسخه عادی و مایکروسافت نمی‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، ولی این مشکل تا پایان سال رفع خواهد شد و می‌توانید به‌صورت مستقیم از طریق Teams با مخاطبان اسکایپ ارتباط برقرار کنید.

منبع:ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer

  نظرات

  تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت
  تازه های کسب و کار
  تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت
  نرم‌افزار Teams قابلیت‌های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که یکی از آنها ویژگی‌ جدیدی به نام 'Dynamic 911' است که تماس‌های شمارا به نزدیک‌ترین اپراتور جهت‌دهی می‌کند و به‌ این‌ ترتیب می‌توانید با اطمینان خاطر این نرم‌افزار را به سرویس تلفن اصلی‌تان تبدیل کنید.
    2019-08-06 15:49:55
  روایتی از آینده
  دانش روز
  روایتی از آینده
  اگر تنها 40 درصد خودروهای شهر منهتن از نوع خودروی خودران باشند، هکرها با دست‌کاری نیمی از آن‌ها می‌توانند به‌طورکلی شهر را مختل کنند.
    2019-08-02 15:34:00
  حذف کاغذ در الکامپ
  تازه های فناوری
  حذف کاغذ در الکامپ
  بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از 27 تا 30 تیرماه امسال، برای پنجمین سال متوالی به تولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
    2019-07-15 14:59:35
  سیری در دنیای رمز ارزها
  اقتصاد
  سیری در دنیای رمز ارزها
  بیش از دو هزار ارز مختلف در دنیا وجود دارد که البته تعداد آن‌هایی که مورد معامله قرار می‌گیرند بسیار کم‌تر بوده و مشهورهای این بازار پایین‌تر از 100 عدد هستند.
    2019-07-04 06:19:34
  غول های فناوری،نگران!؟
  اقتصاد
  غول های فناوری،نگران!؟
  ساندارپیچای : در صورتی که گوگل برای بررسی رعایت قوانین آنتی تراست (ضد انحصار) تحت تحقیق قرار گیرد، نوآوری در آمریکا نابود می‌شود.
    2019-06-16 09:40:17
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  اقتصاد
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  «راسل وویت» (Russel Vought) مدیر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید در نامه‌ای از نمایندگان کنگره و همچنین مایک پنس (معاون رئیس جمهور آمریکا) خواسته ،تحریم‌هوآوی را به تعویق بیندازند.
    2019-06-11 09:08:48