تجارت آنلاین در بستر جدید مایکروسافت

 مایکروسافت در اقدام پیش‌بینی‌شده اعلام کرد که قصد دارد تا نرم‌افزار اسکایپ برای تجارت آنلاین را در پایان جولای 2021 میلادی متوقف کند. این تصمیم در راستای ترغیب افراد به استفاده از نرم‌افزار Microsoft Teams اتخاذ شده است.

بدین ترتیب تمامی کاربران آفیس 365 جدید از سپتامبر 2019 برای انجام وظایفی از قبیل گفت‌وگو و به اشتراک‌گذاری فایل‌ها به‌صورت مستقیم به Microsoft Teams ارجاع داده می‌شوند.

مایکروسافت در این رابطه اظهار داشته است که: «در طی دو سال اخیر برای تصحیح Teams با مشتریان از نزدیک کارکرده‌ایم و هم‌اکنون احساس می‌کنیم که به نقطه‌ای رسیده‌ایم که می‌توانیم با اطمینان آن را به‌عنوان ارتقایی برای تمامی مشتریان اسکایپ برای تجارت آنلاین عرضه کنیم.»
این شرکت همچنین افزوده: «مشتریانی که در حال حاضر به این نرم افزار مهاجرت کرده‌اند به ما اظهار داشته‌اند که Teams نه‌تنها به‌صورت کلی همکاری را آسان‌تر کرده است، بلکه فرصتی نادر برای تفکر دوباره درباره نحوه انجام کارها در سازمانشان فراهم کرده است.»
در این میان تغییری در خدمات دریافتی شما از جانب اسکایپ برای تجارت آنلاین انجام نخواهد شد و این نرم‌افزار تا روز اعلام کرده به‌صورت کامل به ارائه خدمات خود ادامه خواهد داد.
البته نرم‌افزار Teams قابلیت‌های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که یکی از آنها ویژگی‌ جدیدی به نام 'Dynamic 911' است که تماس‌های شمارا به نزدیک‌ترین اپراتور جهت‌دهی می‌کند و به‌ این‌ ترتیب می‌توانید با اطمینان خاطر این نرم‌افزار را به سرویس تلفن اصلی‌تان تبدیل کنید.
علاوه بر این گزینه‌های حفظ داده بیشتری در اختیار خواهید داشت و می‌توانید به‌زودی اطلاعاتتان را در پایان هر روز به‌راحتی پاک‌کنید و هر روز دوباره از نو شروع کنید.
 هم‌اکنون کاربران اسکایپ نسخه عادی و مایکروسافت نمی‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، ولی این مشکل تا پایان سال رفع خواهد شد و می‌توانید به‌صورت مستقیم از طریق Teams با مخاطبان اسکایپ ارتباط برقرار کنید.

منبع:ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer

  نظرات

  چین در پی ایجاد شبکه اینترنتی جدیداست
  اینترنت
  چین در پی ایجاد شبکه اینترنتی جدیداست
  به گفته مقام‌های آمریکایی ،چین با اقتدار فراوانی که در زمینه فناوری به دست آورده است به حدی رسیده است که می تواندبا اشاعه فناوری خود در دنیا به کنترل اینترنت بپردازد.
    2020-08-03 14:26:00
  سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ
  کسب و کار
  سرمایه گذاری پسا کرونایی سامسونگ
  با بازگشت اوضاع به شرایط عادی سامسونگی ها،در زندگی روزمره خود می‌توانند به بهترین شکل ممکن از این دستگاه‌ها (در دستان، درون گوش یا روی مچ دست خود) استفاده کنند.”
    2020-07-22 14:07:11
  نسل ششم در ایستگاه اول
  فناوریهای برتر
  نسل ششم در ایستگاه اول
  نسل ششم بایستی از نرخ تبادل داده با حداکثر سرعت 1000 گیگابیت برثانیه (50 برابر سریع‌تر از شبکه 5G) و وقفه هوایی کمتر از 100 میکروثانیه (یک‌دهم وقفه مجاز در شبکه 5G) پشتیبانی نماید.
    2020-07-16 08:24:00
  نسل پنجم در ایستگاه آخر
  فناوریهای برتر
  نسل پنجم در ایستگاه آخر
  با راه‌اندازی بستر توسعه و آزمون نسل پنجم شبکه ارتباطی، امکان مشارکت و حمایت از استارت‌آپ‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و سایر بخش‌های خصوصی برای بهره‌برداری از خدمات آن در لایه‌های مختلف توسعه شبکه، فراهم خواهد شد.
    2020-07-15 16:26:28
  سلماس،میزبان ایستگاه چهارم
  فناوریهای برتر
  سلماس،میزبان ایستگاه چهارم
  این ایستگاه مکانی برای انعقاد قراردادهای پژوهشی فضایی در زمینه‌های مختلف از جمله کاربردی، توسعه‌ای، فناوری علوم فضایی، کشاورزی، مطالعه طراحی و ساخت ماهواره سنجشی و آزمایشگاهی خواهد بود.
    2020-07-15 05:34:00
  آزمون خلاقیت در بیش از 170 کشور جهان
  خلاقیت
  آزمون خلاقیت در بیش از 170 کشور جهان
  امکان ثبت نام دراین مسابقه از ۱۰ تیرماه تا ۹ شهریور ۱۳۹۹ برای توسعه‌دهندگان نرم افزاردر آسیا-اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا، آمریکای لاتین و چین فراهم می باشد.
    2020-07-10 12:09:17
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  گوناگون
  بردعملیاتی پهپادها افزایش می یابد
  شرکت‌های بسیاری در طی سال‌های اخیر روی توسعه و تست سیستم‌های تحویل مبتنی بر پهپاد کار کرده‌اند. با این حال هنوز یک مساله بزرگ در رابطه با این وسائل نقلیه وجود دارد.
    2020-07-05 13:28:00
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  فناوریهای برتر
  شکاف دیجیتالی کشور ترمیم می شود
  ارائه خدماتی نظیر جراحی از راه دور، شکل‌گیری شهر هوشمند با استفاده از قابلیت‌های توأم این فناوری و همزیستی با فناوری اینترنت اشیا، دسترسی کاربران به سرویس پخش محتوای باکیفیت بالا از طریق تلویزیون‌های تعاملی از جمله دستاوردهای این اقدام است.
    2020-07-03 07:06:00
  عطش توسعه در آمازون
  شرکت ها و برندها
  عطش توسعه در آمازون
  اخبار منتشر شده توسط فایننشیال تایمز خبر از این دارند که هزینه این گام برای آمازون برابر با یک میلیارد و دویست میلیون دلار بوده است.
    2020-07-02 06:00:00