آخرین تله کام مهر ماه برگزار می شود

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابراتی و اطلاع‌رسانی(ایران تله‌کام ۲۰۱۷) مهرماه برگزار می‌شود.این نمایشگاه به‌عنوان بزرگ‌ ترین رویداد حوزه فناوری‌های ارتباطی ۲۴ تا ۲۷ مهرماه امسال به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد شد. با توجه به اینکه قرار است از سال آینده، برگزاری دو نمایشگاه الکامپ و تله‌کام به‌عنوان نمایشگاه‌های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تجمیع و ادغام شود، تله‌کام هجدهمین ، آخرین نمایشگاه حوزه مخابراتی محسوب می‌شود که در این مدل برگزار خواهد شد. این نمایشگاه بین‌المللی از سال ۷۹ تاکنون با هدف آشنایی با فناوری و صنعت ارتباطات و اطلاع‌رسانی و دانش روز جهان و معرفی توانمندی‌های این بخش با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی برگزار شده است.

منبع:مهر

  نظرات

  انسان‌های هک شدنی
  فرادانش
  انسان‌های هک شدنی
  «جاناتان باتس» مدیر مرکز «سکیور سلوشنز» در کنفرانس سالانه «بلک هت» به‌صورت مستقیم نشان داد که چطور بدن یک بیمار می‌تواند هک شود و او را تا آستانه مرگ پیش ببرد.
    2018-08-17 18:17:00
  مقایسه تحلیلی سرویس های خدمات ابری در کشور
  رایانش ابری
  مقایسه تحلیلی سرویس های خدمات ابری در کشور
  اشنائی وضعیت خدمات ابری از آن جهت حائز اهمیت است که به شما (خریدار ایرانی که تصمیم می‌گیرید از شرکت‌های داخلی سرویس‌های مشابهی را خریداری کنید)، دید روشنی از نحوه سرویس‌دهی و تعهداتی را که شرکت‌ باید به آن پایبند باشد، ارائه می‌کند.
    2018-08-08 07:24:49