کاربران "کروم" راضی تر از همیشه

گوگل نسخه اندرویدی مرورگر کروم را به زودی عرضه می‌کند. در این آپدیت، پیشرفت‌های زیادی از زمان اولیه عرضه کروم در هفت سال پیش حاصل شده است، اما مهم‌ترین بخش آپدیت جدید نسخه اندروید مرورگر گوگل کروم در بخش تب‌ها رخ خواهد داد.

گوگل نیز به تازگی اعلام کرد که کاربران اندرویدی کروم طی چند هفته آینده یک طرح شبکه‌ای را در هنگام مشاهده تب‌های باز خواهند دید. وجود شبکه‌ای از تب‌ها باعث می‌شود تا انتخاب آن‌ها راحت‌تر شده و یک پیش‌نمایش نیز از صفحه سایت در تب‌ها برای کاربران به نمایش دربیاید.

تغییرات مذکور در آپدیت گوگل کروم فقط برای کاربران اندرویدی لحاظ شده است، زیرا کاربران تلفن‌های آیفون پیش از این از قابلیت مذکور بهره می‌بردند. علاوه‌بر طرح مشبک تب‌ها در مرورگر، امکان گروه‌بندی تب‌ها برروی تلفن یا تبلت‌های اندرویدی در این آپدیت لحاظ شده تا کاربران قادر به پیداکردن راحت‌تر تب‌ها باشند.

پس از بازکردن یک تب جدید در قسمت تب‌های گروه‌بندی شده می‌توانید به راحتی با استفاده از گزینه سوییچ بین تب‌ها که در قسمت پایین صفحه قرار دارد، تب موردنظر خود را انتخاب کنید. هم‌چنین، برای راحتی بیشتر نیز یک پیش‌نمایش از سایت‌هایی که در تب‌ها باز هستند، برای شما نمایش داده می‌شود.

در آخر نیز گوگل قصد دارد تا قابلیت‌های جذاب‌تری را به نسخه دسکتاپ و اندرویدی مرورگر کروم اضافه کند. با استفاده از جدیدترین نسخه مرورگر کروم، پاسخ‌ به تمامی سوالات شما در هنگامی که آن‌ها را در نوار جستجو تایپ می‌کنید، نمایش داده می‌شود. این بدان معنی است که کاربران سریع‌تر از همیشه به نتیجه می‌رسند.

منبع:https://itresan.com

  نظرات

  از کدام "اپلیکیشن ها"دوری کنیم؟
  نرم افزارها
  از کدام "اپلیکیشن ها"دوری کنیم؟
  کاربران گوشی‌های هوشمند هر روز بارها و بارها اپلیکیشن‌های مختلفی را کنترل می‌کنند و ساعت‌ها از آنها استفاده می‌کنند ولی به نظر می‌رسد حذف برخی از این اپلیکیشن‌ها کیفیت زندگی شخصی و حرفه‌ای را ارتقا دهد.
    2020-01-02 09:42:00
  فضای سایبری،بستر جنگ نرم
  معرفی کتاب
  فضای سایبری،بستر جنگ نرم
  در این کتاب عملکرد دستگاه سیاست خارجی ایالات متحده آمریکا در جهت استفاده از فضای سایبری به منظور تأثیرگذاری بر افکار عمومی کاربران ایرانی اینترنت مورد بررسی قرار گرفته است.
    2020-01-02 09:08:36
  قابلیت های واتس آپ در 2020
  رسانه های اجتماعی
  قابلیت های واتس آپ در 2020
  تعداد کاربران واتس‌آپ در مقایسه با رقبایی نظیر فیس‌بوک مسنجر (1.3 میلیارد نفر کاربر فعال ماهانه)، وی‌چت (1.112 میلیارد نفر کاربر) و اینستاگرام (1 میلیارد کاربر) به‌مراتب بیش‌تر است.
    2020-01-01 10:17:54
  انگلیس و چالش هوآوی
  شرکت ها و برندها
  انگلیس و چالش هوآوی
  گزارش های مختلف از انگلیس نشان می دهد مقامات امنیتی به نخست وزیر کشور چراغ سبز داده اند تا از تجهیزات هواوی در شبکه۵G این کشور استفاده کند.
    2019-12-31 10:17:02
  چشمان شهر
  دانش روز
  چشمان شهر
  بسیاری از صاحب نظران و متخصصان امور سیاسی و اجتماعی که از تبعات خطرناک همه گیر شدن این فناوری نگران هستند، می‌گویند از اینکه دولت چین فرصتی برای بحث و تبادل نظر در این زمینه با استفاده از هنر به وجود آورده خرسند هستند. آورده خرسند هستند.
    2019-12-27 09:32:02
  بزرگترین اینترانت جهان
  اینترنت
  بزرگترین اینترانت جهان
  قرار است وزیر ارتباطات روسیه گزارشی درباره نتایج آزمایش ها جهت بررسی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، تهیه کند.
    2019-12-25 09:00:48
  ادعای سنگین اپل
  شرکت ها و برندها
  ادعای سنگین اپل
  برای شرکت در این طرح فرد ابتدا باید گزارشی مختصر و مفید از مشکلی که در سیستم پیدا کرده است، به همراه نمونه کار، بنویسد و برای شرکت ارسال کند.
    2019-12-24 09:50:52
  اینترنت دراستخدام چین
  اینترنت
  اینترنت دراستخدام چین
  قرار است این قوانین از یکم مارس اجرایی شوند. این درحالی است که براساس قوانین جدید مدیریت حساب های کاربری، فرایندهای ثبت نام، کنترل محتوا و شایعات نیز سختگیرانه تر می شود.
    2019-12-23 11:28:11
  پاشنه آشیل آمازون
  شرکت ها و برندها
  پاشنه آشیل آمازون
  این مجموعه که طی یک دهه اخیر به یکی از مهم‌ترین شرکت‌ها تبدیل شده، در ده سال آینده به مهم‌ترین شرکت جهان مبدل خواهد شد.
    2019-12-16 09:13:29
  قراردادی برای "وب"
  اینترنت
  قراردادی برای "وب"
  تیم برنرز لی مخترع "وب"از دولت ها، شرکت ها و مردم خواسته به این برنامه عمل کنند.اومی گوید: قدرت وب زندگی مردم را دگرگون می کند. اما اگر اکنون وارد عمل نشویم و از سواستفاده از وب جلوگیری نکنیم در معرض خطر قرار می گیریم.
    2019-11-26 09:04:56