کاربران "کروم" راضی تر از همیشه

گوگل نسخه اندرویدی مرورگر کروم را به زودی عرضه می‌کند. در این آپدیت، پیشرفت‌های زیادی از زمان اولیه عرضه کروم در هفت سال پیش حاصل شده است، اما مهم‌ترین بخش آپدیت جدید نسخه اندروید مرورگر گوگل کروم در بخش تب‌ها رخ خواهد داد.

گوگل نیز به تازگی اعلام کرد که کاربران اندرویدی کروم طی چند هفته آینده یک طرح شبکه‌ای را در هنگام مشاهده تب‌های باز خواهند دید. وجود شبکه‌ای از تب‌ها باعث می‌شود تا انتخاب آن‌ها راحت‌تر شده و یک پیش‌نمایش نیز از صفحه سایت در تب‌ها برای کاربران به نمایش دربیاید.

تغییرات مذکور در آپدیت گوگل کروم فقط برای کاربران اندرویدی لحاظ شده است، زیرا کاربران تلفن‌های آیفون پیش از این از قابلیت مذکور بهره می‌بردند. علاوه‌بر طرح مشبک تب‌ها در مرورگر، امکان گروه‌بندی تب‌ها برروی تلفن یا تبلت‌های اندرویدی در این آپدیت لحاظ شده تا کاربران قادر به پیداکردن راحت‌تر تب‌ها باشند.

پس از بازکردن یک تب جدید در قسمت تب‌های گروه‌بندی شده می‌توانید به راحتی با استفاده از گزینه سوییچ بین تب‌ها که در قسمت پایین صفحه قرار دارد، تب موردنظر خود را انتخاب کنید. هم‌چنین، برای راحتی بیشتر نیز یک پیش‌نمایش از سایت‌هایی که در تب‌ها باز هستند، برای شما نمایش داده می‌شود.

در آخر نیز گوگل قصد دارد تا قابلیت‌های جذاب‌تری را به نسخه دسکتاپ و اندرویدی مرورگر کروم اضافه کند. با استفاده از جدیدترین نسخه مرورگر کروم، پاسخ‌ به تمامی سوالات شما در هنگامی که آن‌ها را در نوار جستجو تایپ می‌کنید، نمایش داده می‌شود. این بدان معنی است که کاربران سریع‌تر از همیشه به نتیجه می‌رسند.

منبع:https://itresan.com

  نظرات

  خون مصنوعی به کمک بیماران می آید
  کلینیک سلامت
  خون مصنوعی به کمک بیماران می آید
  سالیانه افراد زیادی به دلیل عدم تزریق به موقع خون و فرآورده های خونی جانشان را از دست می دهند.با کمک این ابداع جدید پژوهشگران می توان از این نوع رخدادهای ناگوار جلوگیری کرد.
    2019-10-05 08:28:40
  جاه طلبی جدید فیس بوک
  واقعیت افزوده
  جاه طلبی جدید فیس بوک
  در حال حاضر صدها کارمند فیس‌بوک در حال کار روی این پروژه هستند و تلاش می‌کنند که در سریع‌ترین زمان ممکن محصول مذکور را وارد بازار کنند.
    2019-09-29 11:17:45
  اینتل درالمپیک 2020
  تازه های فناوری
  اینتل درالمپیک 2020
  اینتل زمان زیادی برای کار بر روی واقعیت مجازی گذاشته و نتایج آن در ماه جولای سال 2020 ،همزمان با آغاز بازی‌های المپیک دیده خواهد شد.
    2019-09-27 13:07:35
  "مشهد"کاندید هوشمند سازی شد
  زندگی شهری
  "مشهد"کاندید هوشمند سازی شد
  شبکه های هوشمند، کنترل از راه دور، استفاده از GIS که اغلب مربوط به شهرهای حاضر در موقعیت ساحلی است، استفاده از SCADA و مدل ها و ابزارهای بهینه سازی، از شاخص های اصلی مورد بررسی در نمونه های اجرا شده شهر هوشمند هستند.
    2019-09-03 12:05:24
  پاییز امسال با وای فای6
  تازه های فناوری
  پاییز امسال با وای فای6
  دستگاه‌هایی که از این فناوری تازه پشتیبانی می‌کنند، قیمت بالایی خواهند داشت و روترهای نسل جدید وای‌فای نیز بسیار گران قیمت خواهند بود.
    2019-09-01 10:35:36
  پای درس سنجاقکها
  دانش روز
  پای درس سنجاقکها
  الگوگیری از هوش حشرات در ابزارهای جنگی از جمله تحقیقات گسترده دانشمندان علوم دفاعی محسوب می‌شود که تاکنون نتایج زیادی نیز در بر داشته است .
    2019-08-24 09:52:23
  آینده هوشمند
  فناوریهای برتر
  آینده هوشمند
  در گزارش GIV به این مورد نیز اشاره شده که تا سال 2025 حوزه‌های مختلف فناوری مانند پوشش شبکه‌های 5G، ربات‌های خانگی و دستیارهای هوش مصنوعی به چه جایگاهی می‌رسند.
    2019-08-19 11:31:39