شهرت خود را بسازید

 

راب براون، نویسنده‌ی کتاب، فردی صاحبنام در حوزه‌ی شهرت کسب‌و کار است؛ او در ابعاد جهانی درباره‌ی شهرت می‌نویسد و سخنرانی می‌کند و سالها به طور نزدیک با رهبران و مدیران ارشد همکاری کرده است.

براون در این کتاب نقشه ای را ترسیم می‌کند که به ما نشان یم‌دهد چگونه قدرتمندتر شبکه‌سازی کنیم و ابعاد با ارزش و قابل رویت خود را با مردم به اشتراک بگذاریم. مطالعه‌ی این کتاب برای هر فردی که در چالشهای رقابتی امروز سعی در ارتقای شهرت و برند شخصی خود دارد یا مایل است افقهای پیش روی مسیر شغلی خود را روشن سازد، توصیه می‌شود.

شهرت خود را بسازيد، امتيازات ويژه‌اي در مقايسه با كتابهاي همرديف خود دارد:

1. تصويري كه در مقدمه آمده است تا پايان كتاب با شما همراه است. در فصلهاي مربوطه، تصوير پيش رويتان است تا بدانيد نقشه‌ي راه چيست و اكنون در كجا قرار گرفته‌ايد.

خواننده‌ كتاب به محض شروع هر فصل، دوباره نمودار را خواهد داشت. به اين ترتيب با ديدن نمودار، محتواي فصلي كه قرار است خوانده شود، به صورت يك تصوير واحد براي يادگيري بهتر مطالب در قالب دايره" تقديم شده است.

2. ديگر ويژگي برجسته‌ي كتاب، پيوندي است كه با چهار پي (4P) بازاريابي دارد. جعبه‌ابزار بازاريابي يا ت براي اهالي بازاريابي آشناست. مؤلف كتاب از اين واژه‌ي جعبه‌ابزار استفاده مي‌كند و نام جعبه‌ابزار "شهرت" را مي‌سازد. اين چهارپي "شهرت" كدامند؟‌

فصل ششم كتاب، هر يك از پي‌هاي (P) شهرت را معرفي و تا پايان فصل نهم، چهار پي "شهرت" تشريح شده است.

مؤلف تيزبين كتاب، هر كجا لازم بوده است از استعاره‌هاي بازاريابي بهره برده تا بتوانيد با همان واژه‌ها، "شهرت خود را بسازيد."

3. امتياز ديگر كتاب، بهره‌مندي از سخن بزرگان يا تك‌عبارتهاي مناسب از داستانها، فيلمهاي مشهور يا كارگردانان جهاني است. اين روش كمك مي‌كند كه خواننده با به خاطر آوردن شخص، عبارت كليدي را به ياد آورد و از آن پلي مي‌سازد تا اطلاعات خوبي در‌ ذهن نقش بندند.

وودي آلن، چهره‌ شناخته‌شده‌اي است. در صفحه‌ي 158 كتاب نقل‌قولي از اين شخصيت آمده: %50 موفقيت، تنها حضور داشتن است. من تكيه‌كلام خودم را دارم و آن فلسفه‌ي حضور است.

علاقه‌مندان ‌‌برای اطلاع بیشتر و‌خرید این کتاب می‌توانند با شماره تلفن 66408271 و 66408251 تماس بگیرند.

منبع:همشهری آنلاین

  نظرات

  حذف کاغذ در الکامپ
  تازه های فناوری
  حذف کاغذ در الکامپ
  بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از 27 تا 30 تیرماه امسال، برای پنجمین سال متوالی به تولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
    2019-07-15 14:59:35
  سیری در دنیای رمز ارزها
  اقتصاد
  سیری در دنیای رمز ارزها
  بیش از دو هزار ارز مختلف در دنیا وجود دارد که البته تعداد آن‌هایی که مورد معامله قرار می‌گیرند بسیار کم‌تر بوده و مشهورهای این بازار پایین‌تر از 100 عدد هستند.
    2019-07-04 06:19:34
  غول های فناوری،نگران!؟
  اقتصاد
  غول های فناوری،نگران!؟
  ساندارپیچای : در صورتی که گوگل برای بررسی رعایت قوانین آنتی تراست (ضد انحصار) تحت تحقیق قرار گیرد، نوآوری در آمریکا نابود می‌شود.
    2019-06-16 09:40:17
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  اقتصاد
  نفوذ هوآوی کاخ سفید را سردرگم کرده است
  «راسل وویت» (Russel Vought) مدیر دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید در نامه‌ای از نمایندگان کنگره و همچنین مایک پنس (معاون رئیس جمهور آمریکا) خواسته ،تحریم‌هوآوی را به تعویق بیندازند.
    2019-06-11 09:08:48
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  اقتصاد
  آینده هوآوی،درهاله ابهام
  درگیری چند هفته اخیر چین و آمریکا نشانگر آغاز یک جنگ سرد جدید با محوریت فناوری است که در آینده نزدیک اتحادها و ائتلاف‌هایی در میان کشورهای جهان این جنگ تازه را جدی تر و نفس گیر تر خواهد کرد.
    2019-06-07 09:34:12
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد
  تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی
  اقتصاد هوشمند در این دوره و این دولت به پایان نمی‌رسد. اما وظیفه من به عنوان وزیر اقتصاد آن است که این افق را باز کنم و فضا را برای تبدیل یک ابرفرصت به منفعت ملی فراهم کنم. در این راه دست همه نخبگان و مجریان و اندیشمندان را می‌فشارم.
    2019-06-01 08:57:51
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  اقتصاد
  نقطه پایان امپراطوری تکنولوژی؟
  این اقدام آمریکا برای نوآوری بسیار بد خواهد بود چراکه اختلافات تجاری و کاهش مهاجرت باعث کاهش جریان سرمایه و نیروی انسانی می‌شودپریستون مک آفی – اقتصاد دا ن
    2019-05-29 10:49:08
  تحریم اپل؟
  اقتصاد
  تحریم اپل؟
  کارشناسان اقتصادی می‌گویند چین با جمعیت انبوه و اقتصاد پیشرفته اش کاملاً در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند از اپل آمریکایی که سومین سازنده بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان است، انتقام بگیرد.
    2019-05-26 10:06:35
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  تازه های فناوری
  ورود"شاهکار"به نظام بانکی کشور
  اطلاع از تعداد سیم‌کارت‌های تلفن همراه، سرویس‌های مخابراتی شامل اینترنت پرسرعت ثابت، تلفن ثابت و اطلاع از شماره‌های تلفن همراه به نام مشترکین از جمله سرویس‌های این سامانه است.
    2019-05-25 10:40:38