باآمار 96 درصدواقعاًشما چه آینده ای برای فرزندتان پیش بینی می کنید؟

 

زمانی که در ابتدای روز از خواب بیدار می شوید، اولین کاری که انجام می دهید، چیست؟ آیا از زندگی شکایت می کنید که مجبور صبح زود از خواب بیدار شوید، آیا بلافاصله از تخت بیرون می آید یا اینکه فوراً گوشی تان را به دست می گیرد تا پیام ها، ایمیل ها و نوتیفیکیشن های دریافتی در شبکه های اجتماعی را چک کنید؟ 

اگر اغلب سراغ گزینه آخر می روید، باید بدانید که تها نیستید. نتیجه یک مطالعه جدید که توسط Deloitte Mobile Consumer Survey در سال 2016 انجام شده نشان می دهند که 61 درصد از افراد 5 دقیقه پس از بیدار کردن از خواب گوشی هوشمند خود را چک می کنند. این رقم برای آن دسته از افرادی که پس از 30 دقیقه گوشی شان را چک می کنند به 88 درصد و برای آنهایی که پس از یک ساعت سراغ گوشی شان می روند به 96 درصد می رسد.

این مطالعه نشان می دهد که میزان مصرف اسمارت فون ها در سال های اخیر چه میزان رشد داشته است. این دستگاه ها در بسیاری از فعالیت های رایج روزانه به عنوان یک عامل مخرب شناسایی شده اند و نحوه استفاده از اسمارت فون ها موجب تخریب زندگی و فضای شخصی کاربران شده است.

نتایج این مطالعه هم چنین نشان می دهد که 74 درصد از افراد 15 دقیقه قبل از اینکه به خواب بروند گوشی هوشمند خود را چک می کنند. در این مطالعه بیش از 53 هزار نفر مشارکت داشتند و اطلاعات مفید دیگری نیز درباره استفاده از گوشی های هوشمند حاصل شده است برای مثال اینکه اپلیکیشن های پیام رسان و شبکه های اجتماعی دو مورد از اولین مواردی هستند که کاربران در ابتدای روز آنها را چک می کنند.

منبع:تک شات(منیره لطفی)

  نظرات

  محبوبيت ویندوز 7 دردسر ساز شد
  شرکت ها و برندها
  محبوبيت ویندوز 7 دردسر ساز شد
  مایکروسافت قبلا برای مقابله با آسیب پذیری هایی که منجر به نفوذ باج افزار واناکرای شده، وصله هایی عرضه کرده بود، اما تعلل کاربران باعث موفقیت باج افزار واناكراي گردید.
    2017-05-22 11:36:35
  آينده فناوري دردولت دوازدهم
  جامعه
  آينده فناوري دردولت دوازدهم
  برنامه جامع دولت دوازدهم در حوزه علم، فناوری و نوآوری با هدف «جامعه نوآور» تقویت و حمایت توانمندی‌های داخلی و همکاری‌های بین‌المللی با پیشروها انتشار یافت.
    2017-05-21 13:21:14
  برخی از خانواده‌ها نمی‌خواهند آب در دل فرزندشان تکان بخورد
  تجربه های موفق
  برخی از خانواده‌ها نمی‌خواهند آب در دل فرزندشان تکان بخورد
  متأسفانه امروز خانواده‌هایی را می‌بینم که وقت و هزینه‌های گزافی را صرف کلاس‌هایی با نام‌های تجاری می‌کنند تا اعتماد به نفس و خلاقیت را در فرزندانشان به وجود بیاورند غافل از اینکه افراد موفق هیچ وقت در این کلاس‌ها شرکت نداشته‌اند و...
    2017-05-20 13:19:37
  جايگزيني مناسب براي نفت در خاورميانه
  رایانش ابری
  جايگزيني مناسب براي نفت در خاورميانه
  خاورمیانه بر خلاف آنچه که در افکار عمومی نقش بسته است، دیگر صرفاً به دنبال نفت و منابع زیرزمینی نیست و با سقوط قیمت نفت و افزایش نیاز به منابع جایگزین انرژی، کشورهای تولید کننده نفت مثل عربستان سعودی، خواهان توسعه سایر صنایع هستند.
    2017-05-20 11:53:30
  چرا از موفقیت می ترسید؟
  خانواده
  چرا از موفقیت می ترسید؟
  تمامی والدین خواهان موفقیت فرزندانشان هستند، اما آن‌چه را که خود از موفقیت آموختند و اینک برای فرزندانشان ترسیم می‌کنند بسیار ترسناک است.
    2017-05-19 10:28:42
  نه تنها مشاغل سنتی بلکه نسل اول مشاغل و مهارت‌های دیجیتالی نیز رو به زوال و نابودی هستند
  جامعه
  نه تنها مشاغل سنتی بلکه نسل اول مشاغل و مهارت‌های دیجیتالی نیز رو به زوال و نابودی هستند
  آنچه‌ مسلم است، نسل جدیدی از مشاغل و مهارت‌ها در حال تولد و پدید آمدن هستند و اگر امروز به فکر فردا و سازگاری و فراگیری آن‌ها نباشیم، شغل‌ خود را از دست خواهیم داد و مهارتمان بی‌خریدار خواهد ماند.
    2017-05-19 08:22:52