پروژه مخفی اپل از لیست فرصت‌های شغلی لو رفت

تلاش های اپل برای قرار دادن ظرفیت های بزرگ برای باتری درون دستگاه های آیفون این شرکت چشمگیر نبوده است. مسلماً انواع فبلت ها در زمینه وضعیت بهتری دارند زیرا این شرکت فضای زیادی برای این کار در اختیار دارد، اما به طور کلی، مشکلات باتری همچنان یک مسئله جدی برای محصولات اپل محسوب می شود. حتی با معرفی مک بوک پرو ۲۰۱۶ و پیش از ارتقاء آن به سیستم عامل macOS Sierra 10.12.2، کاربران اعلام کردند که عمر باتری نوت بوک آنها افتضاح است. به نظر می رسد این شرکت برای بهبود موثر عملکرد باتری در دستگاه های بعدی یک فرصت شغلی جدید ایجاد کرده است، اما اگر شما قصد دارید برای این شغل تقاضا دهید مطمئن شوید که تخصص کافی در این زمینه را دارید.
این شرکت یک فرصت شغلی برای یک “مهندس تجزیه و تحلیل الگوریتم های باتری” ارائه کرده است. خلاصه ای از این فرصت شغلی در زیر ارائه شده است:
” در این شغل از شما انتظار می رود تا از طریق تست باتری و تحلیل داده ها بتوانید فناوری مدیریت باتری لیتیوم – یون پیشرفته را بررسی و تایید کنید. همچنین از شما خواسته خواهد شد تا طرح های تست ایجاد کرده و تست های باتری را مدیریت کنید. همچنین شما باید داده های تست را پردازش کرده تا مدل های پایدار و پویا تهیه کنید، پارامترهای مدل را شناسایی کنید و الگوریتم های بر پایه مدل گوناگون را در بسترهای تست متعدد اجرا کنید تا عملکرد آنها را ارزیابی کنید. ”

به خاطر داشته باشید که این جزئیات خلاصه ای از نوع استفاده از فناوری بهبود یافته باتری نیست و اگر بخواهیم صادقانه بگوییم خجالت آور است. در عوض، مسئولیت کلیدی کاندیدای این شغل بهبود عمر باتری تحت شرایط گوناگون است. با این وجود، اگرچه این شرکت به فردی باهوش و زیرک برای رسیدگی به این مشکل نیاز خواهد داشت، اما یک راه حل بهتر می تواند این باشد که این شرکت در قرار دادن ظرفیت های بزرگ تر برای باتری مضایقه نکند. گرایش به محصولات باریک تر فقط باعث می شود تا تولیدکنندگان از ظرفیت باتری کم کنند و اگرچه این کار بر قابلیت حمل و نقل و زیبایی دستگاه ها می افزاید، اما بزرگ ترین نقطه ضعف گوشی های هوشمند و نوت بوک ها یعنی عمر کوتاه باتری آنها را بدتر می کند.
خوشبختانه، با این استخدام جدید اپل قادر خواهد بود تا قبل از معرفی محصولات آینده خود به بسیاری از این مشکلات رسیدگی کند. نظر شما درباره این فرصت شغلی چیست؟

  نظرات

  اینستاگرام سلامت روانی را به خطر می‌اندازد
  کلینیک سلامت
  اینستاگرام سلامت روانی را به خطر می‌اندازد
  نتایج یک نظرسنجی در انگلیس نشان می‌دهد که کاربران جوانی که روزانه بیش از دو ساعت در شبکه‌های اجتماعی وقت می‌گذرانند، در معرض خطر مشکلات روانی قرار دارند و اینستاگرام در مقایسه با دیگر شبکه‌های اجتماعی بدترین تاثیر را بر سلامت روانی جوانان دارد.
    2017-05-23 12:09:08
  محبوبيت ویندوز 7 دردسر ساز شد
  شرکت ها و برندها
  محبوبيت ویندوز 7 دردسر ساز شد
  مایکروسافت قبلا برای مقابله با آسیب پذیری هایی که منجر به نفوذ باج افزار واناکرای شده، وصله هایی عرضه کرده بود، اما تعلل کاربران باعث موفقیت باج افزار واناكراي گردید.
    2017-05-22 11:36:35
  آينده فناوري دردولت دوازدهم
  جامعه
  آينده فناوري دردولت دوازدهم
  برنامه جامع دولت دوازدهم در حوزه علم، فناوری و نوآوری با هدف «جامعه نوآور» تقویت و حمایت توانمندی‌های داخلی و همکاری‌های بین‌المللی با پیشروها انتشار یافت.
    2017-05-21 13:21:14
  برخی از خانواده‌ها نمی‌خواهند آب در دل فرزندشان تکان بخورد
  تجربه های موفق
  برخی از خانواده‌ها نمی‌خواهند آب در دل فرزندشان تکان بخورد
  متأسفانه امروز خانواده‌هایی را می‌بینم که وقت و هزینه‌های گزافی را صرف کلاس‌هایی با نام‌های تجاری می‌کنند تا اعتماد به نفس و خلاقیت را در فرزندانشان به وجود بیاورند غافل از اینکه افراد موفق هیچ وقت در این کلاس‌ها شرکت نداشته‌اند و...
    2017-05-20 13:19:37
  جايگزيني مناسب براي نفت در خاورميانه
  رایانش ابری
  جايگزيني مناسب براي نفت در خاورميانه
  خاورمیانه بر خلاف آنچه که در افکار عمومی نقش بسته است، دیگر صرفاً به دنبال نفت و منابع زیرزمینی نیست و با سقوط قیمت نفت و افزایش نیاز به منابع جایگزین انرژی، کشورهای تولید کننده نفت مثل عربستان سعودی، خواهان توسعه سایر صنایع هستند.
    2017-05-20 11:53:30
  چرا از موفقیت می ترسید؟
  خانواده
  چرا از موفقیت می ترسید؟
  تمامی والدین خواهان موفقیت فرزندانشان هستند، اما آن‌چه را که خود از موفقیت آموختند و اینک برای فرزندانشان ترسیم می‌کنند بسیار ترسناک است.
    2017-05-19 10:28:42
  نه تنها مشاغل سنتی بلکه نسل اول مشاغل و مهارت‌های دیجیتالی نیز رو به زوال و نابودی هستند
  جامعه
  نه تنها مشاغل سنتی بلکه نسل اول مشاغل و مهارت‌های دیجیتالی نیز رو به زوال و نابودی هستند
  آنچه‌ مسلم است، نسل جدیدی از مشاغل و مهارت‌ها در حال تولد و پدید آمدن هستند و اگر امروز به فکر فردا و سازگاری و فراگیری آن‌ها نباشیم، شغل‌ خود را از دست خواهیم داد و مهارتمان بی‌خریدار خواهد ماند.
    2017-05-19 08:22:52