معرفی کتاب

"مديريت تجربه‌ي مشتري" کتابی از جنس بازاریابی
از جمله ويژگيهاي اين كتاب را بايد در تفكيك "مديريت ارتباط با مشتري" و "مديريت تجربه‌ي مشتري" دانست كه بخوبي آشكار مي‌سازد چرا سازمانهايي كه مديريت ارتباط با مشتري دارند، هنوز براي كسب درآمدها و سودهاي بيشتر ناتوانند؟!
  دوشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲:۵۹
هک زیستی (biohacking) ،مدل غذائی که برخی متخصصان منطقه «سیلیکون ولی» برای تقویت حافظه وکاهش وزن برگزیده اند
«جفری وو»مدیر عامل شرکت biohacking و nootropics کمپانی HVMN در مورد روزه داری مدیران سیلیکون ولی گفته است: «کتون ها یک سوخت فوق العاده برای مغز هستند و روزه داری منجر به افزایش کتون در بدن می شود».
  پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱:۰۳
همگرایی رسانه‌‌‌‌‌ای؛ چالش ها ورویکردهای موجود
این کتاب نه تنها به بحث در مورد علل و اثرات روند تکاملی همگرایی رسانه ها می‌‌پردازد بلکه با برجسته کردن روند کلی تحقیقات، شکاف‌‌‌های تحقیقاتی موجود در زمینه همگرایی رسانه ها را ارائه می‌‌کند.
  چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱:۲۴
اگر چشم اندازهاى دورترى را مى بينم به اين دليل است كه "برشانه بزرگان" ايستاده ام
كتاب برشانه بزرگان ،اين امكان را براى ما فراهم مى آورد كه از نظرات هاوكينگ در مورد پنج تن از دانشمندان پرآوازه متقدم يعنى كپرنيك، گاليله، كپلر، نيوتن و اينشتين آگاه شويم.
  شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰:۲۳
۱۰ کتابی که باید پس از تماشای Westworld بخوانید
اخیرا سریالی جدید تحت عنوان Westworld از شبکه‌ی HBO در حال پخش است که توانسته بسیار موفق عمل کند. با این حال پیش از شروع سریال، می‌توانستیم پیش‌بینی کنیم که با حضور جی.جی. ابرامز و جاناتان نولان به عنوان نویسنده و کارگردان، با اثری رازآلود و هیجان‌انگیز رو‌به‌رو هستیم. در این مقاله سعی شده تا با ۱۰ کتابی که حال و هوای این سریال را دارند آشنا شویم.
  چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۴:۲۵
شگفتی های کیهان
کیهان یا عالمی که علم نوین به ما معرفی می کند با قدمتی معادل ۱۳٫۸ میلیارد سال و وسعتی معادل ۴۵ میلیارد سال نوری و انباشته از ۱۰۰ میلیارد کهکشان از حیث گستردگی ما را به فروتنی وا می دارد و زیبایی آن حس شگفتی را در ما بیدار می کند.
  سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰:۵۵