بازاریابی و بازارسازی

برای بهبود رتبه‌بندی ،از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی غافل نشوید
برای رسیدن به موفقیت باید برای طولانی مدت به دامنه‌ی خود پایبند باشید. شواهد نشان می‌دهد که یک وبسایت بعد از گذشت چند سال تعهد خود را نشان داده و اعتماد موتورهای جستجو را جلب می‌کند.
  یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۹:۴۴
همکاری گوگل و شرکت Shift Technologiesبرای گسترش خدمات پردازش ابری در خاور میانه
یوسف البرکاوی، مدیرعامل Shift Technologies، در این‌خصوص توضیح داد شرکت او هم‌اکنون می‌تواند بهترین سطح از فناوری‌های پردازش ابری گوگل را به مشتریان خود در سراسر خاورمیانه ارائه دهد که این اتفاق به دنبال همکاری‌های جدید با گوگل انجام شده است.
  شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹:۳۴
غوغای فناوری در کسب‌ و کار رستوران ها
یک پژوهش در فرودگاه هیترو که در آن نظر ۲ هزار مسافر بریتانیایی مورد بررسی قرار گرفته بود نشان داد که ۲۵ درصد از مردم تحت تأثیر تصاویری که در رسانه های اجتماعی دیده اند، رستوران های خود را در شهرهایی که به آن سفر کرده اند انتخاب می کنند.
  دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۳۴:۱۳
مشتریان بالقوه را در فرآیند تولید دخیل کنید
برای اینکه بتوانید محصول یا خدماتی را ایجاد کنید که مردم به خرید آن رغبت داشته باشند، باید چیزی را به آنها بدهید که آن را می خواهند. مشتریان هدف شما باید احساس کنند که این محصول یا خدمات برای آنها ساخته شده و دقیقاً نیازهای شان را پوشش می دهد.
  دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۴:۳۶
برای توسعه کسب و کار چه نکاتی را در نظر بگیریم؟
مدیران کسب‌وکار‌های کوچک، معمولا پس از به جریان افتادن کسب‌و‌کارشان شروع به فکر کردن در رابطه با رشد و پیشرفت می‌کنند. بسیاری از آن‌ها به سرعت می‌فهمند که رشد کردن بسیار پیچیده‌تروسخت‌تر از چیزی است که انتظار داشتند.
  یکشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲:۱۹
منطقه خلیج فارس،آوردگاه شرکت های نرم افزاری باهدف توسعه تجارت الکترونیک
سرمایه گذاران سایت 'noon.com' در تلاشند تا این سایت اولین پلتفرم بازاریابی الکترونیک در منطقه به زبان عربی باشد.العبار سرمایه گذار اماراتی در سال 2005نتوانست سایت 'Market.COM' (بازار. کام) را در دبی خریداری کند و مجموعه آمازون با پرداخت مبلغی بالغ بر 650 میلیون دلار آن را خریداری کرد.
  سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷:۲۲
ایمیل مارکتینگ مقرون به صرفه ترین کانال بازاریابی است
ایمیل مارکتینگ میوه هایی از درخت را هدف قرار می دهد که در دسترس هستند. تعریف و بخش بندی مخاطبان و تصمیم گیری برای ارسال ایمیل به هر دسته از آنها، کسب و کارهای کوچک را مجبور می کند تا نگاه دقیق تر، متمرکزتر و علمی تری نسبت به جامعه هدف خود داشته باشند.
  چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷:۰۳
فیسبوک ،افقی جدید برای جذب سرمایه ،حفظ وافزایش کاربران خود می گشاید
مارک زاکربرگ در پست اخیر خود در فیسبوک نوشت: "امید داریم ویژگی Watch بتواند نیازهای کاربران به برنامه‌های تلویزیونی از اخبار گرفته تا سریال‌های کمدی و مسابقات ورزشی زنده را برطرف کند.
  یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲:۰۶
google image وpinterest در رقابت برای جذب کاربران
این نخستین باری نیست که گوگل اقدام به عرضه قابلیتی شبیه به Pinterest می کند. این شرکت چندی پیش قابلیت بینایی کامپیوتری را برای کاربران کامپیوتر ارائه کرد که به موجب آن می توان محصولی را در میان تصاویر پیدا کنید.
  پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱:۲۵
رشد برق آسای فناوری ،"میدان دارهای تجارت جهانی" را به سرعت حاشیه نشین می کند!
در سال‌های اخیر در سایه ابزارهای هوشمند قابل حمل و کاربردی ،آن بخش از بازار فناوری که در سالیانی نه چندان دور جولانگاه کامپیوترهای رومیزی، نوت‌بوک‌ها و ورک‌استیشن‌ها بود به شدت رنگ باخته است.
  دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴:۰۱
بازی‌سازان ایرانی به بازار جهانی متصل مي شوند
می‌توان ادعا کرد TGC نخستین همایش بین‌المللی نه تنها در حوزه بازی که در صنعت ICT است گفت: برای نخستین بار، به جای آن که به طور فرمایشی هیاتی از طرف یک دولت خارجی به ایران بیاید، بیش از 100 نفر از فعالان صنعت گیم از بخش خصوصی واقعی کشورهای مختلف جهان به ایران می‌آیند و امیداوریم حضور این افراد در رشد و توسعه صنعت بازی‌های ویدئویی ایران موثر باشد.
  یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۵:۰۷:۰۲
رشدوتوسعه پاياپاي واقعیت مجازی وواقعیت افزوده
باید منتظر ورود اپلیکیشن‌های متفاوت مبتنی بر واقعیت مجازی در سال جاری میلادی باشیم؛ اپلیکیشن‌هایی که می‌توانند انگیزه زیادی برای خرید محصولات سخت‌افزاری مبتنی بر واقعیت مجازی در میان کاربران ایجاد کنند.
  یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۵۲:۳۰
با فراهم شدن زير ساخت ها ، محصولات هوشمند خانگی با محوریت زبان فارسی توسعه مي يابد
مدير منطقه اي LG گفت تجربه خوب این کمپانی درباره محصول «پرشیا سولاردوم» نشان داد با توجه به بازار اختصاصی ایران می‌توان دست به بومی‌سازی کالاهای موردعلاقه مردم زد.
  چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۷:۲۲