کسب و کار

یک استارت‌آپ خدماتی زمانی مناسب خواهد بود که هفته‌ای ۱۰ درصد رشد کند
نگرش جدیدی که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه تقویت استارت‌آپ وجود دارد بسیار مفید و ارزشمند است و باید انعطاف لازم را دراین‌باره داشته باشیم تا خود را با وضعیت پیش رو تطبیق دهیم چرا که این یک فضای جدید است و قابلیت رشد ۱۰ برابری دارد.
  سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۴۰:۰۳
ارائه خدمات بومی رایانش ابری در لایه زیرساخت
بخشی از پژوهش و توسعه در حوزه ICT، در قالب فعالیت‌های پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام می‌شود که از جمله آن می‌توان به تدوین سند نقشه راه توسعه خدمات الکترونیکی در مناطق روستایی و کمتر توسعه‌یافته (USO) و ایجاد و توسعه خدمات رایانش ابری (Cloud) اشاره کرد.
  جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴:۴۰
قابلیت های خودرو بعد از ورود ماکروسافت!+عکس
مدتی پیش شایعاتی بر مبنای حضور مایکروسافت در بخش خودرو به گوش رسید و همین موضوع احتمال این که شاهد سیستم مایکروسافت بر روی اتومبیل‌ها باشیم را افزایش داد.این که مایکروسافت بخواهد در این بخش حضور داشته باشد و به رقابت با کمپانی‌هایی مثل گوگل و اپل که در این زمینه فعال هستند، بپردازد؛ بسیار هیجان‌انگیز و جالب خواهد بود.
  پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴:۳۴
چگونه با یک سرمایه کم، کاری "پر درآمد" انجام دهیم؟
کار پردرآمد رویای همه‌ی انسانهای زمین است. به عنوان فردی بالغ در جامعه چه از جانب والدین‌تان ارثیه و ثروت زیادی کسب کرده باشید چه نه باز باید برای خودتان شغلی پیدا کنید که در طول زندگی به آن اشتغال داشته باشید.
  سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲:۰۹
کسب‌وکار‌ها چقدر باید در فضای مجازی فعال باشند؟
با ادامه‌یافتن روند رو‌به رشد استفاده از شبکه‌های اجتماعی توسط صاحبان کسب‌وکار برای برندسازی و افزایش تصاعدی پلتفرم‌های موجود در این زمینه، کارآفرینان با این سؤال مواجه‌اند که چقدر پرداختن به شبکه‌های اجتماعی مناسب خواهد بود؟
  دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۷:۱۵:۴۶
نینتندو در مسیر تحول؛ ساخت کنترلر برای موبایل های هوشمند
نینتندو در حال حاضر برنامه دارد با عرضه بازی های رایگان برای پلتفرم های موبایل، مانند Miitomo که چندی پیش عرضه شد و اسپین آف های Animal Crossing و Fire Emblem که در سال 2017 منتشر خواهند شد، راه خود را به بازار ارزشمند بازی های موبایل باز کند.
  چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۶:۳۹:۰۸
چرا برخی شرکت ها حتی پس از مصاحبه شغلی، متقاضیان جویای کار را در هوا معلق نگه می دارند؟
زیاد می شنویم که شرکتی حتی با وجود اعلام رضایت از وضعیت متقاضی و ابراز علاقمندی به استخدام او و وعده ی تماس، در سکوت کامل فرو می روند و تماس های متعدد متقاضی مورد نظر نیز پاسخی در بر ندارد.
  شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۳:۵۷