خلاقیت

پیشتازی ایده‌پردازان ایرانی در رویداد بین‌المللی «Falling Walls Lab »
رویداد Falling Walls Lab همه‌ساله در کشور آلمان برگزار می‌شود. بعد از برگزاری رقابت‌های اولیه در کشورهای مختلف، نفرات برتر در این رویداد که در ماه نوامبر هر سال برگزار می‎شود، شرکت می‌کنند.
  پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸:۲۹
قبل و بعد بازسازی 10 آشپزخانه قدیمی!
آشپزخانه به لحاظ اینکه قطب عملکردی هر فضای داخلی محسوب می شود، همواره مورد توجه بوده است. اینکه بتوان در چنین بخشی از دکوراسیون تان فضای کافی برای طبقه بندی و نظم دهی داشته باشید یا حتی فضایی مناسب برای پخت و پز موضوعی است که خیلی از افراد را وادار به بازسازی آشپزخانه ی خود می کند.
  پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹:۵۵
وزیر ارتباطات شما را به بازدید از این نمایشگاه دعوت می کند
به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که روز گذشته در اولین ساعات از دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال بازدید کرده بود با انتشار پستی در اینستاگرام خود از علاقه مندان درخواست کرد تا در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.
  پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴:۴۹
کارخانه‌ای متفاوت برای نجات زمین
تصوری که از کارخانه‌ها در دنیا داریم معمولا این است که با داشتن دودکش‌های بزرگ، انبوهی از آلاینده‌های کربنی را روانه هوای شهرها و در کل اتمسفر زمین می‌کنند، اما در مواردي دقیقا روندي معکوس به نمایش گذاشته شده است و شاید بهتر باشد آن را همچون جاروبرقی غول‌پیکری بنامیم که دی‌اکسیدکربن هوا را جمع‌آوری می‌کند، اما داستان واقعا از چه قرار است؟
  شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶:۳۱