تازه های کسب و کار

کارآفرین با تجهیز خود به نیروهای متخصص و سرمایه گذار رویای خود را محقق می کند
بنیان گذاران 7 شرکت از 8 کمپانی برتر دنیا در حوزه IT قبل از پایان تحصیل خود دانشگاه را ترک کردند،دانشگاه‌ هایی که این افراد از آنها خارج شدند، مانند هاروارد، استنفورد و یا شیکاگو به دانشگاه های کارآفرین شناخته می شوند.
  چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۷:۵۱
چالش های استارتاپی برای ورود به صنعت بیمه
استارت‌آپ‌های بیمه‌ای باید به دنبال تحول در خدمات بیمه‌ای یا خدمات مکمل باشند وگرنه چنانچه حوزه تمرکز خود را بر بازار فعلی و راهکارهای ساده محدود کنند عملا در بلندمدت با تعدد رقیب با حاشیه سود ناچیز مواجه می‌شوند و از ماهیت خود فاصله می‌گیرند.
  پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶:۳۰
کسب‌وکارهای اینترنتی باید یک متولی جداگانه داشته باشد
اخیرا کمیته‌ای در مجلس شورای اسلامی به نام کمیته کسب‌وکارهای نوین ذیل فراکسیون اشتغال مجلس ایجاد شده است که پیگیر حل موانع این کسب‌وکارهاست که امیدواریم با نهایی شدن قانون گذاری‌ها، موانع این حوزه‌ها هم برطرف شود.
  جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳:۳۷
این را بدانید...زندگی ادامه دارد
اگر قصد دارید کسب و کاری نو راه بیندازید و اهداف بلند مدت خود را دنبال کنید. این نکته را همیشه در نظر بگیرید که برای موفقیت و رسیدن به اهداف، ایجاد یک کسب و کار و تجارت تنها راه حل نیست ،و تصور نکنید اگر در راه اندازی آن بسیار موفق عمل کردید؛ پس دیگر مشکلی ندارید و یک کارآفرین حرفه ای شده اید.
  پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴:۵۵
از کارکردهای علوم داده در رونق کسب و کارتان عافل نشوید
تولید اطلاعات مفید از داده‌ها مانند این است که بخواهید از سروصدای پیرامون خود موسیقی زیبایی تولید کنید؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که نیاز به مهارت دارد و یک صاحب کسب‌و‌کار با دانش متوسط نمی‌تواند از عهده‌ی انجام آن برآید.
  پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۲۰:۱۸
متخصص شبکه به یکی از محبوب ترین مشاغل جهان تبدیل شده است
در سال ۲۰۱۷، تعداد مشاغل مربوط به رایانش(Computing)چیزی حدود ۱۰ برابر تعداد فارغ التحصیلان علوم مربوط به رایانه در سال ۲۰۱۵ است. این امر نشان از آن دارد که صنعت رایانه تا به چه اندازه در حال پیشرفت است.
  یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۳۱:۰۹