زندگی شهری

بعد از خانه‌های هوشمند، شهرهای هوشمند هستند که اینترنت اشیا را به دوره بعدی رشد و توسعه خودش خواهند برد
بازار داغ خانه‌های هوشمند به تدریج می‌تواند قیمت دستگاه‌های مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا را کاهش داده و به این ترتیب دسترسی به آنها را برای عموم مردم فراهم کند
  یکشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۲۰:۳۰
انقلاب در هوشمندسازی خانه ها نزدیک است
فناوری اینترنت اشیا یکی از فناوری‌هایی است که موجب به وجود آمدن موجی از نوآوری‌های جدید شده است. کوین چا (Kevin Cha)، مدیرعامل شرکت ال جی در خاورمیانه و آفریقا، این متن را در مورد فناوری اینترنت اشیا و انقلابی که در صنایع مختلف ایجاد کرده، نوشته است.
  شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲:۴۳
خرگوش بامزه ای که مراقبت از فرزند را ساده تر میکند
وظیفه دوربین های Arlo Baby تنها به تماشای کودکان محدود نبوده و در صورت تحرک نوزادان یا ایجاد هر صدایی توسط آنها، پیغامی به صورت خودکار برای والدین ارسال می‌شود. در همین زمان، والدین می‌توانند با باز کردن اپلیکیشن “Arlo”، از وضعیت کودک خود به صورت زنده باخبر شده و یا در صورت تمایل، ویدیوهای ضبط‌شده از دقایق قبلی را تماشا کنند.
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰:۰۲
بازگشت دوباره یا شکستی جبران ناپذیر؛ اپل به دنبال حفظ جایگاه در خانه های هوشمند
با وجود نوآوری‌های آمازون و گوگل در خانه‌های هوشمند؛ اپل همچنان جایگاه خود را در این رقابت پیدا نکرده است. البته بروزرسانی‌های Siri و هوم‌کیت می‌توانند معادلات را تغییر دهند.
  پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۵۱:۱۴
زندگی شهری
فضای خصوصی خنک و آفتابی با پنجره‌های هوشمند بی‌نیاز از پرده
دانشمندان دانشگاه سینسیناتی در آمریکا به همراه محققان دانشگاه ملی تایوان یک فناوری ارائه داده‌اند که با استفاده از آن، پنجره‌ها فضای خصوصی لازم را برای کاربر فراهم کرده و در عین حال امکان ورود نور خورشید به داخل ساختمان را می‌دهند.