واقعیت افزوده

تب واقعیت افزوده بیش از پیش مردم را فرا گرفت
به دنبال موفقیت های عجیب پوکمون گو ،شاهد انتشار لیست هایی در سطح اینترنت بودیم که علاقه مندان در آن ها پیرامون بازی ها، فیلم ها و دنیاهایی که دوست داشتند با این تکنولوژی ترکیب شده و یک تجربه واقعیت افزوده به وجود بیاورند نوشتند.
  جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۰۱:۳۸
در آینده بسیاری از کارهای پیرامون ما در یک محیط مجازی انجام خواهد شد
تعامل انسان و کامپیوتر، دائما از سه جنبه در حال تغییر است: اولین جنبه آن است که دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم، به جایی برای اینترنت سه‌بعدی تبدیل خواهد شد. جنبه دوم این است که جهان به یک فضای کاری طراحی سه‌بعدی تبدیل خواهد شد. سومین جنبه این است که هویت ما با جهان دیجیتال بیش از پیش در هم تنیده خواهند شد.
  یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸:۱۵
واقعیت افزوده برگ برنده اپل خواهد بود؟
رقیبان اصلی گوشی‌های کمپانی اپل این هفته رسما رونمایی شدند؛ گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ (+Samsung Galaxy S8) هر دو با طراحی جدید و صفحه نمایش بزرگتر به عنوان پرچمداران انقلابی و قدرتمندی شناخته می‌شوند.
  شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳:۰۸
تعامل شخصیت های مجازی با اشیا دنیای واقعی با راهکار محققان MIT + فیلم
در طول هفته‌های اخیر واقعیت افزوده قدرت خود را با بازی پوکمون گو به خوبی نشان داده است، اما دانشمندان راهکاری را ارائه کرده‌اند که می‌تواند پوکمون گو یا هر بازی دیگری مبتنی بر واقعیت مجازی را چند برابر جذاب‌تر کند. محققان دانشگاه MIT راهکاری ارائه کرده‌اند که می‌توان با استفاده از آن به اشیا مجازی امکان تعامل با اشیا محیط واقعی را داد.
  پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۰۵:۰۵